З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    на природі...
    почищена картопля розрізається, туди шматочок сала (краще шпондеру), зубок часнику і загорнути усе це добро в золотко (як воно називається; забув) і у вогонь....
    кращого і дешевшого під горілку на природі нічого не придумаєш... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Побачила допис Олі про
    то кілька днів тому зробила свято для чоловіка - народну мадярську страву "рокот крупмлі" зробила :)
    Сподіваюся, що назву правильно написала.

    Цибулька і домашня ковбаска смажиться на маленькому вогні з додаванням солодкої паприки (тої що на всіх мадярських базарах багато є). Відварюється заздалегідь картопля і яйця.

    Все кладеться у форму до запікання:

    Картопля варена і порізана кружальцями - 1 поверх
    Кружальцями нарізані яйця - 2 поверх
    Цибуля з ковбаскою - 3 поверх
    Можна повторити :) А потім полити сметаною чи майонезом. Не забути посолити добре!

    Не знаю, чому цю страву вважають народною - це ж одна з варіацій на тему печеної бульби... ;)
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ну і ще про свято...
    зробила наступне свято для чоловіка :)

    Відварені білі гриби кинути на мясорубку, додати часнику, майонезу і солі-перцю. Такого типу паштет вийде грибний :)
    Цю страву традиційно робить свекруха на Свят вечір!
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Не так романтично. :) Алюмінієва фольга. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Мабуть, рокот крумплі. ;)
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    ХОЧУ ДОДОМУ В СВОЮ КУХНЮ!!!! :sad:
    Тут у мене стільки всього бракує, а купувати сенсу нема. Я вже й так чоловіка мордую, що мені звідси купу речей треба з собою забрати, а то все докупи скласти, то важке буде як хороба.
    Я вдома стільки всілякого виробляла, а тут... лінива стала страшне. Без кухні. :sad:
     
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    угу :) букви переплутала :)
     
  9. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    я настільки люблю таке поєднання, що не тільки на природі, а й вдома до пляшечки пивка таке готую.... В нас і Владік, як справжній українець, не нехтує картопелькою з салом.... уминає за 2 щоки:)
     
  10. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а цибулі зеленої?... ;)
    ви так дивно написали "і владік"...
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: З особистих рецептів.

    бо йому ще 2 років нема і він не любить картоплю і м"ясо :D , я стараюсь йому чим кориснішу їжу давати, тому часто готую окремо (хитрую, щоб з"їв хоч кусочок м"яска)... а тут сало, картопля, і огірок кислий - наминає за 2 щоки.....:p
    Пупере, а ваше малятко не перебирає в їжі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Олю, напишіть для мене будь ласка перепис тутешнього картопляного салату. Дякую. :)
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А мій улюблений салат - "Шуба".
    Інгредієнти:
    1 буряк середнього розміру,
    1 цибулина середнього розміру,
    1 ст. л оцту,
    щіпка солі,
    2 картоплини середнього розміру,
    2 моркви середнього розміру,
    150 г філе оселедця,
    3 яйця,
    200 г майонезу,
    декілька листочків петрушки
    Приготування:
    Зварити буряк, приблизно дві години.
    Поки буряк вариться, цибулю нарізати дрібною соломкою, посипати сіллю, полити оцтом, та добре перемішати. Відставити в сторону.
    Картоплю та моркву варити приблизно годину. Коли овочі будуть відварені, дати їм повністю вистигнути!
    Філе оселедця порізати дрібними кубиками.
    Зварити "в круту" яйця. Дати охолонути. Відкласти один жовток, він знадобиться в самому кінці. А решту яєць, картоплю, моркву та буряк потерти на грубій тертці в окремі посудини.
    Взяти глибоку салатницю. Змазати дно майонезом. І слоями викласти по половині картоплі, цибулі, оселедцю, яйця, моркви, буряка, кожен шар змащуючи майонезом. Потім іншу половину продуктів викласти в такій же черговості. Зверху притрусити жовтком потертим на дрібній тертці. Прикрасити листочками петрушки.
    Поставити в холодильник, мінімум на 12 годин. Він тоді смачніший буде :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ой, і справді треба зробити. Я тут така лінива зробилася до готування. Треба додому. На гарній кухні жити хочеться. :)
     
  16. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я люблю готувати рис по-цісарськи. Варимо 1-1,5 склянки рису (я беру той в пакетах, він не такий клейкий, або використовую пароварку). Поки він вариться, краємо на кружальця сардельки (штук шість); на кружальця, а потім на кубики банани (два); також на півкружальця краємо два помідори. Коли шкода дорогих поки що помідорів, можна замінити їх помідоровим соусом або кетчупом. Сардельки і банани треба трохи підсмажити на пательні, і помідори також бажано трохи підтушкувати, щоб м'якші стали, але окремо від бананів і сардельок, бо вийде галамудзя. Коли вже готовий рис і всі інші складники, беремо вогнестійкий посуд або просто звичайний банячок, вкладаємо туди шар рису, шар сардельок з бананами і зверху помідори. Знов шар рису, шар сардельок з бананами і помідорами. Кожний шар посипаємо приправами (червоний перець, сухий базилік, орегано). Зверху натираємо будь-який твердий сир і ставимо в розігріту до 200 градусів духовку. Коли сир розплавиться, страва готова - нема сенсу її тривало запікати, бо продукти не є сирі. Іноді я обходжуся без запікання, а просто перемішую складники, додаю приправи і все готово. Тоді такий рис набираю спеціальною ложкою з великим заглибленням (такі продають до морозива), а окремо ставлю на столі якийсь готовий соус "Вереса". Навіть мої діти ту страву їдять з охотою. Головне вгадати з добрими сардельками.
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    А який смак дає банан? Чути солодкавий присмак?
     
  18. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Солодкавого присмаку не відчула, напевно, його перебивають інші складники.
    Може, хтось порадить рецепт чогось на солодке, але щоб не пекти, бо не буду мати часу, а треба чимось частувати домашніх на День матері в неділю. Я таку колись робила "солодку ковбасу" з печива, масла, какао, родзинок (пропорції подивлюся вдома і тоді напишу тут рецепт), але вже не хочу повторюватися.
     
  19. Salata

    Salata Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Можно взять кило "Топленного молока" - печенья и четыре-пять пакетиков заварного крема, плитку шоколада на украшение.
    Печенье выкладывается слоями, каждый слой перемазывается заварным кремом (погуще), сверху можно натереть шоколад. Часа четыре постоит и можно есть

    Можно испечь (15 мин) кекс (3 яйца, стакан сахара, 3 стакана муки, стакан сметаны яйца взбить с сахаром, туда же сахар, соль, соду гашеную, сметану, ст. ложку какао тесто вылить на смазанную маслом сковородку и в горячую духовку) готовый корж разделить на два, верхний порезать кубиками и в миске перемешать с заварным кремом (можно крем - сметана с сахаром) Выложить эту смесь на нижний корж, сверху можно полить растопленным шоколадом.
     
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Голубці з картоплею

    Склад: 5 картоплин, 2 цибулини, 50 г молока, 1 невеликий качан капусти, 100 г сиру, 1/2 склянки сметани, 1 ч. ложка борошна, перець, сіль.
    Приготування: З відварної картоплі і молока приготувати пюре, додати до нього нарізану і обсмажену цибулю. Качан відварити у підсоленій воді, розібрати на листя, зрізати з них товсту частину, покласти картопляний фарш, надавши форму голубців. Покладені у форму голубці залити соусом з сметани, борошна, солоної води і запікати в духовці протягом 10-15 хв., посипавши тертим сиром.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Deus igrok

    Deus igrok Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    1. Зробив як у пості. Вийшла цементо-подібна маса=) Ні туди, ні сюди її мішати. Додав ще склянку сметани і яйце. Отримав пасто-подібну масу.
    2. Вилив у форму.
    3. Поклав у мікрохвильову. Поставив режим піч, 250 градусів. 15 хв. Отримав щось солоне і в'язке =( Притому цукру була склянка, а солі тільки ложка =(
    4. Поклав знов у мікрохвильову. Режим: піч-СВЧ. 7 хв. Корж значно збільшився. Став крихким. Загалом вживати можна. Є фото. При нагоді заллю.и
     
    • Подобається Подобається x 1