З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    На прохання @Supernatural пишу рецепт булочок. Дуже простий і дуже швидкий (у мені всі страви "по-шуріку").

    Тісто я роблю в хлібопічці

    Вливаю у форму 200 грам молока (давала воду і було ОК)
    1 жовток
    1 ч.л. солі
    2 ст.л.цукру
    3 склянки муки
    100 грам розтопленого масла (я даю гаряче, відазу з плити, бо ніколи не маю часу його студити). Давала і магарин, і спред -- і теж було Ок
    1,5 ч.л. сухих дріжджів -- хоча я ніколи не міряю -- на око даю півпачки

    Ну от все те в хлібопічці мішається-росте і через півтори години (ну стільки у мене програма тісто місить) -- готово. Тісто я навіть не дістаю із форми, просто відриваю кульки, пальцями роблю паляничку і запихаю всередину, що душа забажає: хоч сосиску, хоч яблука, хоч сливки (я їх ріжу на невеличкі кубики, перемішую із цукром і корицею -- і всередину) Ще із сиром роблю (вилкою момну сир+білок+цукор+ванільний цукор, можна ще сухофрукти дати)

    От ті булочки складаю на бритванку змащену олією. Зверху їх змащую (жовток + 2 стол ложки молока (води)) -- і в ХОЛОДНУ духовку на 180 градусів на 30 хв. Всьо
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Хочу поділитись рецептом: шпинатно-гарбузяний суп-пюре з лососем (може бути і інша рибка, але найбільше макує смакує тут червона). Цей суп мене врятував, коли малеча відмовилась їсти рибу. Отже, беремо:
    рибка (можна просто голова + хвіст) для бульйону
    корінь петрушки (або/і селери) - побільше
    цибулина
    морква
    картопля
    брокколі
    гарбуз
    шпинат (найкраще брати подрібнений і заморожений у кубиках)
    зелень (укроп, петрушка)
    Варимо рибний бульйон з риби, моркви, петрушки, цибулі + перець (кілька горошків) і лавр. лист. Зварений бульйон проціджуємо, зварену рибку відкладаємо. Потім на бульйоні варимо суп, додавши решту овочів. Приправляємо по смаку, закидаємо свіжу подрібнену зелень і виключаємо.
    Перед подачею суп перетираємо в блендері. Малій я перетираю в блендері разом із рибкою, нам з чоловіком рибку кладу шматком. Можна дати сметанки.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    На прохання рецепт шоколадного тортика.
    коржі -це шоколад на кип"ятку, а крем робила з того,що було: 1 б. вареного згущ. молока + 2п масла + 2-3 ложки какао+ сироп до кави горіховий пару ч.ложок, і грецькі горіхи.
    SAM_0023.JPG
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Мілкслайс))

    яйце - 4шт.
    цукор ( 80г. в тісто, 50г. в крем) - 130г
    молоко (20мл. -тісто, 100мл - крем) - 120мл.
    олія (в тісто) - 100мл.
    борошно (в тісто) - 4ст. л. *я давала менше*
    какао (в тісто) - 2 ст.л.
    мед ( 2 ст.л. - в тісто, крем - 2ст.л) - 4ст. л. *я давала густий мед, такий ніби білий*
    розрихлювач ( в тісто) - 1 ч.л.
    ванілін (тісто, крем) - 2 пакетики. * я давала тільки в тісто*
    молоко згущене - 200мл.
    вершки - 200мл. *я робила з тих вершків, що збивати, а не для приготування їжі. Можна ще замінити сметаною, правда я не знаю як це вплине на смак, бо не додавала ні разу*
    желатин ( в крем) - 1 пачка (25г.) *або 2,5 пластинки желе"

    1. Яйце розділити на жовтки і білки. Жовтки збити з цукром і ванількою, до білого кольору. Сюди ж додаємо молоко, олію, мед, какао і борошно з розрихлювачем. Білки збити на густу піну і з"єднати з сумішшю. Випікати при т-рі 180". Пекти в принципі 10-15 хв., але краще дивитися по своїй духовці. З цієї порції в мене вийшов 1 корж. Так що калатала я ще раз)).

    2. Крем: В згущене молоко вливаємо 50 мл. молока і мед. Желатин замочуємо і холодній воді, щоб набух. Потім розмішуємо з 50 г. молока, ставимо на вогонь до розчинення желатину, не доводимо до кипіння. З"єднуємо із згущенкою. Окремо збиваємо вершки і цукор і впорошки вводимо в желатинову суміш. Далі я ставила в холодильник, щоб крем трохи застиг, так легше намазувати.

    3. Перекладаємо коржі і знову в холодильник. За 3 годинки, можна полити глазуррю. Я просто стопила молочний шоколад і трохи вершків.

    Смачного!))
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    На прохання ))) ділюсь рецептом. Зробила швидко і вийшло смачно.

    Маково - шоколадний - горіховий.
    З половини порції виходить пляцок діаметром 18 см і висотою 5 см

    маковий корж

    ✔6 білків

    ✔150 г цукру

    ✔100 г маку

    ✔100 г кокосової стружки білого кольору

    шоколадний корж

    ✔4 яйця

    ✔4 ст ложки цукру

    ✔4 ст ложки борошна

    ✔2 ст ложки какао

    ✔10 г розпушувача

    Варіанти крему:

    сметанний крем


    ✔500г сметани

    ✔150-175 г цукру

    ✔загустітель для вершків - 2 пакети по 8 г

    ✔1 стакан подрібнених горіхів

    або ж

    заварний крем


    ✔250 мл молока

    ✔200г вершкового масла

    ✔150 г цукру

    ✔2 ст ложки крохмалю

    ✔1 стакан подрібнених горіхів



    Смачного)))
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Отже, на прохання форумчанок викладаю рецепт смачнезного шоколадного чіз кейка :)
    Основа:
    250 г шоколадного печива (можна замінити іншим магазинним, наприклад до чаю/цукрове/корівка... В мене залишались обрізки з чогось, то я їх використала. Якщо чесно, мені б шоколадного якраз там було забагато)
    100 г масла
    Сирна маса:
    525 г сиру Філадельфія (я брала 4 упаковки, то вийшло 500г)
    200 г цукру
    300 г темного шоколаду
    3 яйця
    250 г сметани
    1 стручок ванілі (я давала цукор ванільний)
    100 г вишні без кісточки (свіжу/заморожену/з компоту... Раджу дати, дуже смакує тут і доповнює кислинкою класно)
    Ганаш:
    200 г молочного шоколаду
    175 г жирних вершків (мін. 30:wacko:
    Дана кількість продуктів розрахована на форму 23-26 см діаметром.
    Важливо! Всі продукти мають бути кімнатної температури. Всі продукти додаються по черзі і перемішуються, збивати не можна.
    Отже, починаємо :)
    Печиво подрібнити в блендері, додати розтоплене масло, гарно розмішати все. Виложити в роз'ємну форму і примняти до дна гарненько (можна дном кружки металевої чи склянки). Сховати в холодильник поки готується начинка.
    Шоколад розтопити на водяній бані. Сир вкинути в чашу комбайна і гарно перемішати насадкою весло на малій швидкості. Продовжуючи перемішувати додати цукор, потім шоколад (який вже вистиг). Помішуючи далі додати яйця по-одному і гарненько все розмішувати. Додати ванілін та сметану. Переконайтесь, що все гарно розмішане до стану крему. Додати вишню: якщо вона з компоту чи морожена, то її тре карамелізувати на сковороді до в'язкого стану: дати шматочок масла і обсмажувати поки не випарується рідина. Якщо вишня свіжа - кидати так.
    Форму вийняти з холодильника, виложити туди масу нашу, розмішану з вишнею. Пекти в духовці 180 град хвилин 50-60. Чізкейк є готовий, якщо серединка лишається трошки вологою і при легкому постукуванню колишеться в формі.
    Готуємо ганаш і заливаємо зверху: дрібно покришений шоколад залити гарячими вершками, почекати з хвилину, перемішати до однорідності і збити бледнером до блиску.
    Поставити в холодильник на 5-6 годин, а ще краще - на ніч. Смачного!
    IMG_6903.JPG
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Перевірений;)
    Жовтки - 3 шт.
    Цукор - 1,5 скл.+3 ст.л
    Масло - 250 г
    Молоко - 3 скл.
    Борошно - 5 скл. + 3 ст.л
    Маргарин - 400 г (автор рецепту радить не заміняти маслом)

    На дошку просіяти 5 скл. борошна + маргарин кімнатної температури і порубати ножем в однорідну крихту. Можна порізати маргарин кубиками, а тоді вже розтерти в крихту руками. Поступово вливаючи 1 скл. молока, замісити тісто (молока може піти і менше). Тісто вийде жирне, не буде липнути до рук. Місити треба швидко, інакше буде погано розкачуватись на коржі. Тісто розділити на 14 кусочків. Розкачати дуже тонко, розкачується воно легко. Обрізати по контуру дна роз'ємної форми, обрізки залишити. Випікати на сухій поверхні, без пергаменту і нічим не змащувати. Пекти кожен 5-7 хв. при 200 град., до золотистості, знімати обережно - дуже крихкі! Випекти також всі обрізки і потовкти в крихти - це буде для посипання.

    Тепер крем. 3 жовтка розтерти з 3 ст.л. цукру, + 3 ст.л. борошна, перемішати, розвести невеликою кількістю молока із загального об'єму для крему (із 2 скл.) до густоти киселю.
    Решту молока закип'ятити і влити у підготовлену масу, помішуючи. Довести до кипіння, остудити. Масло збити із 1,5 скл. цукру, по одній ложці додавати холодний заварний крем в масляний і збивати кожен раз до гладкості. Поставити на ніч під тягарем. Зранку обсипати крихтами.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. zdorov

    zdorov Well-Known Member

    Може комусь на Вечерю підкину ідейку

    Опеньки мариновані
    Цибулю з морквою потушити на олії
    Ще цибулю порізати півкільцями, посолити, скропити оцтом і пом'яти
    Маринований зелений горошок

    Я цей салат дуже люблю
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Іриски -тягучки))
    25-30 шт. (в мене вийшло 20 шт, бо мала більші фармочки)
    100 мл. вершків для збивання
    100 г. цукру
    100 мл. світлого сиропу.
    подрібнений мигдаль або фундук, очищений від скорлупи. !!! Не смажений !!!
    1. змішати вершки, цукор і сироп в каструльці.
    2. Варити на слабкому вогні до т-ри 125", всипати горіхи і вимішати.
    3. Розлити в паперові формочки, чи формочки з фольги, поки тепле, чи навіть гаряче.

    Тепер трішки пояснень, щодо світлого сиропу (ljus sirop), то він тут так і називається і є в продажі. [​IMG][/URL][​IMG][/IMG] [​IMG][/URL][​IMG][/IMG] [​IMG] Думаю що і в нас таке щось є, або в машазинах з іноземними товарами, можливо во в Польщі.
    Але ось знайшла в інтернеті варіанти, чим можна його замінити :
    1
    . Рідкий мед

    2. 700 г. цукру
    310мл. гарячої води
    4г. лимонної кислоти
    3г. соди
    Все варити в кастрюльці з товстим дном, під кришкою, на маленькому вогні. Зняти з вогню, охолидити хв 4 і додати соду розведену в 5-10 мл. води, буде багато піни, потім втихомириться. Можна зробити половмну порції.

    3. 1 стакан цукру
    1/4 стакана води
    Воду довести до кипіння. Цукор всирати в каструльку і залити гарячою водою. Прокип"ятити 5-7 хв, трохи вистудити і перелити в скляну банку.

    4. Цукор в ложці карамелізувати на вогні до світло-коричневого кольору, потім опустити опустити ложку в горнятко з невеликою кількістю води.
    Це наразі все, що я знайшла.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @flame, спешл фо ю - фаршировані макарошки, як роблю їх я:girl_curtsey:

    Складники:
    200г. макаронів
    300г. фаршу
    3 помідори
    150г. сиру
    80 мл. червоного вина
    2 ст.л. томатної пасти або аджики
    Рослинна олія, сіль, зелень, часник

    Для соусу:
    3 ст.л. вершкового масла
    2 ст.л. борошна
    2 склянки молока
    Сіль, перець

    Макарони відварити до напівготовності, воду злити.
    Приготувати фарш: часник порізати і 5 хв. обсмажити на олії, потім його дістати і викинути. Пробланширувати помідори, нарізати і протушкувати на часниковій олії. Додати порізану зелень, томатну пасту, вино, м'ясний фарш. Все протушкувати 10 хв. Отриманим фаршем начинити мушлі, укласти їх у форму для запікання одним шаром.
    Приготувати соус: на невеликому вогні розтопити масло, додати борошно і добре перемішати. Порціями влити молоко, інтенсивно помішуючи, щоб не утворились грудки. Продовжуючи помішувати, довести до кипіння і варити ще 2 хв. Цим соусом залити мушлі, посипати тертим сиром і 20 хв. запікати в духовці на 180 градусів.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Маково-кокосовий пляцок
    «Яблука під снігом»
    -
    для форми орієнтовно 22*32, д-26
    Склад для одного коржа (а потрібно два коржі)

    6 яєць
    1 скл. цукру
    1 п. кокосової стружки (100г)
    1 скл. маку (200г) – сухого
    1 ст. л. муки
    ін.:
    1 п. коричневого крекеру
    1 кг яблук (приблизно) – замість яблук можна давати курагу(порізану), чорнослив, горішки та ін…
    майже 2 скл цукру
    кокосова стружка

    Для крему: (крем можна замінити ін.)
    450г масла
    0,5л молока
    1 скл цукру (200г)
    3-4 ст. л. муки
    лимонна кислота

    Спосіб приготування:

    1.Білки збиваємо міксером, поступово додаємо цукор і ще збиваємо..
    2. Окремо збиваємо жовтки (вилкою)
    3. Поступово додаємо жовтки до білків і ще збиваємо..
    4. До загальної маси додаємо мак і перемішуємо ложкою
    5. Додаємо кокосову стружку і теж перемішуємо
    6. + 1 ст. л. муки і легко розмішати

    Пергамент добре!!! (не шкодуючи) змазати жиром, маргарином чи ін….
    Виливаємо масу в форму і печемо в попередньо розігрітій духовці так, як бісквіт.
    (Я печу в електричній духовці при 150 градусах в режимі «вентиляції і підігріву» 45-50хв).
    Пергамент краще знімати, коли корж охолоне..

    Крем
    Крохмальна маса:

    - молоко кип’ятимо (паримо);
    - 1 скл. цукру розмішуємо з 3 ст. л. (чубатими;) муки - (можна 2ст л муки +1ст л крохмалу)
    - до молока (яке кипить на маленькому газі) поступово додаємо «муку з цукром» і постійно розмішуємо, щоб не утворилися грудочки – декілька хвилин має покипіти;
    - приготовану масу охолоджуємо.

    Окремо збиваємо міксером (розтираємо) масло.
    Крохмальну масу поступово додаємо до масла по 1 ст л !!! і добре збиваємо (розтираємо) до однорідної суміші. Можна ще для смаку додати до крему лимонної кислоти (рому, лікеру).

    Яблука варимо в сиропі:
    Очищені від шкірки яблука розрізаємо на чотири частинки і нарізаємо дольками (плястерками).
    В киплячу воду (приблизно 400 мл) додаємо 2 скл (можна і менше) цукру.
    На середньому вогні варимо яблучка (засипаємо невеликими порціями). Варимо приблизно 4-7хв (залежить від сорту яблук), щоб стали жовтенькі (насичення кольору ще залежить від кількості цукру в сиропі).
    Витягаємо вилкою (чи ложкою з дирочками) і розкладаємо на тарілки, щоб стік сироп.

    Коли спечені коржі і готовий крем - крекер змочуємо у вині – приблизно 10-15 секунд і кладемо окремо на тарілку.
    Корж перемазуємо кремом + шар крекеру (можна і два шари крекеру) + крем + шар яблук + крем + корж + крем + яблука - посипаємо кокосовою стружкою. СМАЧНОГО :girl_curtsey:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 3 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 4
  13. Nelya Fenchin

    Nelya Fenchin Member

    Пляцок "Їмость"

    (форма 25х35)
    1скл-200мл

    Тісто
    600 г муки
    250г маргарини
    1,5 скл цукру
    6 жовтків
    6 ст.л сметани
    1 ч.л амоняку
    1ч.л порошку до печива

    Макова начинка
    2 скл маку
    1скл цукру
    1ч.л порошку до печива
    100г масла вершкового
    2 яйця

    Яблучна маса
    0,5 кг яблук
    ванільний цукор
    кориця
    Крім того -
    0,5 л вишень у власному соці
    1скл різаних горіхів

    Замісити тісто і поділити на три частини. До однієї додати 1-2 ст.л какао і покласти в морозилку(одну білу і з какао). На бляшку викладаємо біле тісто а зверху макову масу ( Мак запарити,протерти +цукор,порошок до печива,масло і збиті яйця) На макову масу викладаємо яблука (яблука порізати дольками +ванільний цукор,кориця). На яблука тремо тісто з какао,виливаємо збиті білки (6 білків з 1 скл. цукру) По білках вишні і горіхи. Зверху тремо біле тісто. Пекти при 170-180град годину.
    Смачного!
    12494808_886330018132860_9130551659333960889_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Nelya Fenchin

    Nelya Fenchin Member

    Форель під соусом "Бешамель"

    Форель почистити і розділити на філе.Цибульку і втерту моркву(середньо) протушити.Кожен кусок філе посолити і викласти вздовж тонким шаром тушену масу.Скрутити рулетиком і скріпити зубочисткою. В сотейник викласти шар моркви ,полити олією і поставити рулетики.Тушити в духовці пів години.Витягнути,залити соусом і ще прогріти 10хв.
    Соус
    0,5 л молока
    4 ст. л. вершкового масла
    4 ст. л. (без гірки) борошна
    1 ч. л. солі
    1/2 ч. л. меленого чорного перцю
    Розтопити масло в каструльці на невеликому вогні.
    Постійно помішуючи, всипати борошно і підсмажити його кілька секунд до золотистого кольору.Повільно вливати молоко(холодне), безперервно помішуючи.Коли з'являться на поверхні бульбашки і соус почне загусне, додати сіль і спеції, добре перемішати і через кілька секунд вимкнути.
    11235385_886281964804332_4631316799436226586_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Nelya Fenchin

    Nelya Fenchin Member

    Пляцок "Акація"
    Коржі;
    борошно 400 г
    яйця 3 шт.
    цукор 200 г
    маргарину (розтопленого) 100 г
    сметана 2 ст. ложки
    амоняк 2 ч. ложки
    сода 1 ч. ложка
    какао 3 ст. ложки
    мелені горіхи 1 склянка
    Крем
    яйця 1 шт.
    цукор 150 г
    мука 2 ст. ложки
    молоко 125 мл
    мак 1,5 склянки
    масло 400 г
    форма 20х30
    Замісити легке тісто і розділити на 5 частин. В три частини додати какао а у дві мелені горіхи.Випікати коржі при 180-200град. приблизно 15-20хв(до золотистого кольору, як амонячні коржі).
    Крем
    Заварний: яйце, цукор, муку, молоко-заварить і втерти з 400г масла+мак- запарений і змелений з 200г цукру
    Коржі перемастити кремом і залити пляцок шоколадом.
    10399732_885487918217070_5497918384770285034_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Nelya Fenchin

    Nelya Fenchin Member

    Печінка курочки "Апетитна"

    На пательні обсмажити цибулю півкільцями на соняшниковій олії; після цього додати туди печінку і протушкувати до готовності (недовго) не накриваючи кришкою (пару раз перемішати).
    Коли буде готове посолити, додати жменю запарених родзинок і посипати зверху трохи корицею. Перемішати і накрити кришкою щоб пропарити трохи.
    Дуже оригінальна і смачна страва, спробуйте не пошкодуєте!

    11255264_866489140116948_8232794639361340947_n.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    @iragonzales ? @Usmishka Ловіть ;)

    Запіканка по-середземноморськи
    Готуємо м"ясний соус
    Я мала фарш500гр, його обжарила в моркві і цибулі, коли фарш майже готовий, додала саморобний домашній соус, а по оригінальному рецепту - кетчуп, але додам, що як ви маєте аджику, воно теж буде дуже смачно, а ще й як домашно - то й натурально. Протушила то хв 10-15. Я мала болгарський свіжий перець, то і його до соусу покрамсала майже в кінці. Приправляєте до смаку сіллю і перцем, часник не раджу давати, бо при запіканні він може гірчити )))
    Відварила макарон, можна любий, але найкраще такий, який має дирочки. 400 гр достатньо, хоча я сипанула більше, і таки макарону вийшло забагато.
    По-ідеї за рецептом Торчина все, але я подумала, що макарон якось сам то не то і вирішила його залити бешамельом.
    Бешамель
    В кастрюльці змішуємо в рівних пропорціях масло і борошно 40грх40гр. Розтопили масло, додали борошно, то все вимішуємо, додаємо щіпку гірчиці сухої і мускатного горіха меленого + сіль, потім додаємо молоко - 200мл. Даємо покипіти зо 2-3 хв. Зняти з вогню. Тоді, коли соус ще гарячий додаємо тертий сир, найкраще моцарелла, але я її не мала і дала домашній сир + твердий сир, вимішала все. Сир підплавився і таааак тягнувся, таааак воно смачно виглядало ууумм.
    Змішуємо макарони з бешамельом, весь той соус класно позатікав в дирчастий макарон, викладаємо на бритванку, заливаємо це все м!ясним соусом, затираємо сиром, посипаємо сухарями(тоді сир не пригорить, а класно підплавиться) і в духовку на 20-25 хв при 200С
    Смакотаааа! :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Марта2
    Кролик в гірчиці:

    Склад:
    1 кролик
    250-300 г. гірчиці
    300-400 г. густої сметани
    1 кг. картоплі
    сіль, перець

    Приготування:
    Кролик запікається цілим. М'ясо посолити, поперчити зі всіх сторін і вкласти в гусятницю чи на протвінь животом вниз. Верхню частину кролика густо намастити гірчицею. Поставити в попередньо розігріту духовку і випікати 15 хв. Почищену картоплю нарізати кубиками, посолити. Вийняти кролика з духовки, перевернути і намастити гірчицею, що зосталась животик. Покласти навколо картоплю і поставити пектись ще на 15 хв. Після цього вийняти знов кролика і залити все сметаною. Поставити ще на 15 хв. в духовку з закритою кришкою. Смачного :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Кекс шоколадний з червоним вином
    200 г борошна
    2 ст л какао
    1 ч л розпушувача
    1/2 ч л соди
    225 г масла кімнатної температури
    220 г цукру (я давала 150 і нам було достатньо)
    4 яйця
    200 г темного шоколаду (розтопити і охолодити)
    125 мл молока
    125 мл червоного вина
    1 ч л ванільного екстракту
    Борошно, какао, розпушувач і соду змішати та просіяти. В окремій посудині збити масло міксером, додати цукор. По одному добавляти яйця не перестаючи збивати. Додати шоколад. Добре все збити. Додати половину сухих складників, перемішати і влити молоко. Додати іншу половину сухих складників, перемішати і слідом вино та екстракт ванілі. Все гарненько розмішати до однорідності. Пекти при 180 град. 45-50 хв. Пробувати готовність зубочисткою. Після охолодження він падає трохи.
    Зверху можна полити глазуррю: 100 г чорного шоколаду, 25 г масла.
    IMG_7504.JPG
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    На прохання в карму
    Чіз без випікання.
    Для основи я брала "на око" волоські горіхи (раз пів стакана, раз жменю)-перемолола в блендері. Добавила вівсянку суху, добавила 7-8-9 фініків,можна родзинок (але не замінювати ними фініки, так як родзинки менш солодкі і консистенція не така в'язка)
    Важливо!Сухі інгредієнти молоти першими.
    Форму застелити пергаментом і методом змочування руки зробити корж відразу ж у формі.
    2. Замочую пачку желатину (25 гр.) водою для набухання (можна молоком).
    3.Збиваю домашній сир (800-1000 гр.) до кремоподібної маси (при потребі додаю поступово молоко), можна додати натуральну ваніль,цукор до смаку (щоб вам підходило),я додаю мед. Ввожу розігрітий желатин (важливо не перегріти),збиваю і виливаю на корж. Цього разу до творогу я добавила голубий сир, консистенція була ну дуууже ніжною і пастоподібною). Ставлю в холодильник до застигання (якраз до того часу,щоб закінчити останній етап)
    4.Фреш будь-яких фруктів-ягід розбавити (якщо потрібно)водою, добавити до смаку цукор (я без)+ желатин, зроблений за попередньою схемою,тільки його кількість коливається в залежності від кількості соку.
    Виливаю третій шар і ставлю в холодильник до застигання.
    Корж можна зробити з печива і масла,смачно,але не корисно:)
    IMG_20160329_085558.jpg 20150226_084142 (2).jpg IMG_20160331_085126_77.jpg IMG_20160331_085141_91.jpg
    Якщо робити із свіжою чорницею,то в пюре йде теж частина збитого сиру.
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Не подобається Не подобається x 1
  21. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @loveterapy ,посилання сюди можна? Тільки бігом кажіть, бо далі біжу))

    Замість казочки на ніч :)
    Семіфредо в перекладі з італійської означає «напівзаморожений» – це і є його головна відмінність від морозива у тому вигляді, до якого ми звикли. Окрім ніжного вершкового смаку та мусоподібної текстури у цього десерту є ще один плюс – його легко приготувати з мінімальним набором продуктів, а смаки та добавки можна змінювати хоч щодня.

    Read more: Полуничне семіфредо з лаймом: детальний рецепт (фото)

    Щоб довго не писати, даю посилання на рецепт.Десерт ідеальний. Це саме те, що я шукала - без кристаликів, м'яка структура і надзвичайний смак. Чому в рецепті сказано, що він розрахований на 6-8 порцій, якщо на двох його мало - добавка за добавкою))) Якщо встати від компа і спробувати його зараз приготувати - ранок буде ідеальний, тим більше затратних сил і часу на раз-два)
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4