забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може таке? Там є не лише для одного-двох, а й для компаній. Лазертаг, Xbox, аквапарк, кінні прогулянки, ще може щось цікаве є, я далеко не гортала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Забула уточнити. Буде десь 10-12 дітей. Тому вартість важлива.
    Дивилась на картинг - задорого на всіх виходить.
    Скелелазання - не кращий думаю варіант. Чужі діти. Боюся травм. Квест-кімнати - не уявляю,як 12 дітей в одній кімнаті товчуться і їм цікаво.
    Планую на тому тижні піти в Чудо-тур і Знайку. Побачу, що запропонують.
     
  3. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Можливо хтось замовляв аніматора додому, чи мильне шоу. Синочкові скоро 4, плануємо пікнік для родини в інший день. Але є два друга з двору, яких він вже запросив.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  4. Масік

    Масік Well-Known Member

    Доброго дня. Чи святкував хтось день народження дітям з компанією OSHOW? Цікавлять Ваші відгуки ? А ще зал для святкування дитячого дня народження для діток 8-10 років у кількості 10-12. Дякую.
     
  5. Diana

    Diana мрійниця

    потрібно на суботу щось придумати на ДН доні - 9 років, все перечитала, однак підходящого не можу знайти. Буде 4-5 дітей та скільки ж дорослих? Вік 7-10 р. Попередні ДН святкували в Леокросі та скайпарку, то це вже надоїло. Може є якісь нові заклади цікаві для дітей такого віку???
     
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Може майстер-клас якийсь? На Південному в Трататорії "Сім"я" гарно свята проводять. Точно є майстер-клас з приготування піци(вчора якраз були там, коли його проводили) та морозива. Подивіться, як варіант)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Бачу, я не написала про те, що вибрала.
    Вибрала я Знайку і їх квест "у пошуках короля Данила" ("ключі від щастя" мала вже з класом проходила).
    Дуже все сподобалось і привітання і увага до моєї іменинниці, і те, що діти мали азарт, і участь у квесті усіх на площі Ринок, включно з мимо-проходящими :). Навіть дощик їм не заважав, всі отримали плащики.
    А ми з батьками спочатку пішли на каву, а потім у Пструнг, хліб і вино. То були дні строгого посту, то форелька нам була дуже помічна. Заодне я прослідкувала, щоб все було для дітей готове, дещо дозамовила... Збігала за тортиками у Цукерню (2 пташині молока, бо гостей багатенько вийшло), мала ще пластикові пакуночки, щоб дітям роздати для батьків як подяку, бо то останній день перед Паскою, ми переживали, що батьки не пустять, але прийшли ВСІ! Моя мала була мега-щаслива - у новій гарній сукні, поруч усі друзі, батьки не лізли... Що ще треба майже підлітку?:friends:

    Тому сміло рекомендую для батьків вже старшеньких дітей, які переживають, щоб дітям було не нудно.
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Доброго дня! Чи може хтось святкував день народження у ігроленді? Дуже хочеться почути хоч якісь відгуки .
     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Минулого року ми святкували ДН малої в Ігроленді, в принципі, може бути, але дуже шумно, окремого залу не було. Свою їжу брати не можна, торт також тільки їхній, хімозно-соєвий, для дорослих меню не дуже, самою піцою гостей з сусідньої області не нагодуєш.
    Тепер думаю, як бути цього року, 13 років, все-таки.
     
  10. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Шукаю аніматора(-ку) на дитяче свято для діток 3 років (+/-)
     
  11. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Можливо, вже було обговорення - чи святкуєте ви день народження діток наперед?
     
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ні, ніколи. Не знаю чому, але це погана прикмета. У Німеччині навіть вночі на годинник дивилися, щоб ще не вітати у переддень. Ми тоді на дискотеці знайомого вітали. То він нам махав рукою, що ще ні, ще не перевалило через 00:00.


    І ще запитання. У нас на форумі так багато рукодільниць, чи має хтось досвід чи бажання провести майстер-клас для 10 діток 9 років у кафе у окремій кімнаті на 1-1,5 год? Вартість десь до 100 грн з дитини, думаю якусь різдвяну прикрасу буде доречно. Напишіть в ПП хто знає.

    Напевно ще у Вернісаж продублюю тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Якщо вже так точно по годиннику, то тоді взагалі варто не раніше як після години і хвилини народження :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bibinka

    Bibinka Active Member

    А Ви не пробували святкувати у Веселці на Південному? Там зараз дуже все змінилось після ремонту. Нові ігрові зони, нові кімнати, кухня дуже смачна - той випадок, коли і дорослих не соромно запросити і є чим нагодовувати. Ми коли замовляли, то там є окремо оплата за вхід - у вихідний 110 грн повний безліміт на всій території + замовлення по меню на дитину 100 грн, на дорослого 150 грн. Ми замовили трохи на більше для дорослих (бо ж родина і куми їсти хочуть), але все було дуже смачно і всі наїлися. Сиділи в окремій кімнаті без доплати за неї. А діти бігали по всій Веселці. Там є їм чим зайнятись - і зооцентр, і дзеркальний лабіринт, і різні ігрові майданчики... Словом задоволені.
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Думаю, що 7-10 років - то вже не для Веселки.
     
  16. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Та чого ж не
    для Веселки.. Там основна маса дітей - віком від 5 до 9 років.. Хоча плюс в тому, що і меншим діткам є чим зайнятися (басейн з кульками, дитяча кімната з іграшками різними, будиночки ігрові, зооцентр і т.д.). До речі, для трохи старших дітей непогане місце - корабель Фортуна, це теж на Південному. Ми там були як запрошені гості. Але це за умови, що буде багато дорослих і відносно небагато дітей. Там є дитяча кімната - міні-мотузковий парк для дітей з різними перешкодами. Якщо діти, віком від 8 років, то буде цікаво. Особливо, якщо ще якогось пірата для різних змагань найняти. Кухня - дуууже смачна. Дорослі точно будуть задоволені. Атмосфера - класна, ніби на борту корабля, меблі - зручні диванчики і м'які крісла. Ціни - відносно ок, хоча дорожче, ніж у Веселці.
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Bibinka це з дитини 210 вийшло так? І дорослі 150?
    --- дописи об"єднано, 4 Січень 2017 ---
    А в якому віці цікаві МК по піці? Наприклад діти 4-10 років зможуть разом це втілити? Чи меншим нудно буде?
     
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    ми робили на 8 років. Я чекала більшого. Але то залежить де робити, бо в Челентано це досить цікаво виглядало і для дорослих. Ми ж були в Бульці, то там нудота страшна, аніматорка "ніяка" і весь процес зайняв хвилин 20, то вже з миттям рук до і після. Нате вам тісто в формах, інгредієнти всі в одній мисці і робіть собі піцу. В челентано дітям показували як те тісто розтягнути руками, хлопчина розкрутив величезну піцу, ціле щоу було. а потім з дітьми теж вручну тісто розтягували, кидали його, було цікаво
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Made in USSR, дякую.
    вже і я відмовилась від цієї ідеї.
    оберу щось для менших діток.
     
  20. Bibinka

    Bibinka Active Member

    Так, з дитини у вихідний 210 грн, у будні трохи дешевше - 175 грн, але то вже і перебування, і дуже ситне меню; на дорослих це мало бути мінімальне замовлення на 150 грн на людину. Але реально замовлення було трохи більше, ніж по 150 грн. Теоретично можна вкластися, але нам йшлося, щоб дорослі гості (куми, бабці) були ситі. Тому замовляли і різні салати, і гарячі і холодні закуски, і перші страви, і м'ясне... Словом - їсти було що. Вклались десь в 200 грн/дорослий. Тортик дозволяють принести свій і це веееликий +