забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    святкували старшої ДН на ролледромі. Дуже сподобалось. Крім ролледрому є картинг, дзеркальний лабіринт, тир, лазерні бої (найбільше дітям подобаються, навіть дівчатам). Для менших дітей є лабіринт, батут. На території є кафе, але можна і своє приносити. Для активних дітей від 6 років -супер варіант -моя вже ні про які Веселки вже тепер чути не хоче.
    Єдине, що мені там трохи "мрачнувато", затемно. Але дітям то по-барабану.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Там, де в кіосках продають квіти, подарунки всякі. Я купувала на південному в квітковій галереї. Ще є в кіоску з квітами біля ВАМу на Виговського
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    а це в Апексі на Бузковій? Там знову працюють картинги? Бо їх ніби зачинили.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, на бузковій.
    зараз не знаю, в червні працював
     
  6. woolf

    woolf Well-Known Member

    Привіт! Починаю помалу готувати день народження доці. Заїхала в магазин Фанфан на Вол.Великого за кульками - у них є свої аніматори. Хтось бачив їх шоу? Цікавлять відгуки
     
  7. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Дівчата, що можете порадити: куди податися з 8-річками, окрім Веселки, Дитячої планети, Ігроленду? Думала про квест-кімнату, але не знайшла ні на такий вік, ні на таку кількість (10-11 дітей). Підкиньте цікаву ідею:girl_smile:
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми 7-річок бавили в Траторії на Південному. Вони там піцу і морозиво робили, була дитяча дискотека, ігри з аніматорами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nushenka

    Nushenka New Member

    SKYPARK:
    В цілому, заклад дуже подобався мені і моїм друзям. Неодноразово, відвідаючи заклад, виходили зустріти своїх друзів, придбати колу, чи перетелефонувати батькам в тиші на вулиці, й поверталися назад. Сьогодні ж, пробувши близько 20 хвилин, вийшли надвір перетелефонувати друзям, щоб приєдналися, й були здивовані, що нас більше не пустили. Таким чином, за 110 гривень(+10 грн страхівка) ми пробули в закладі 20 хвилин. Дуже дорогий заклад. Більше ніколи туди не піду і всім перекажу оминати.
     
  10. Online

    Online Well-Known Member

    Я можу порадити. Якраз нещодавно відсвяткували День народження на 8 непосидючих дітисьок Пейнтбол для дітей у Львові — дитячий пейнтбол від BNB Paintball
    Було море захвату.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Це за межами Львова?
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Це на кільцевій, орієнтовно між Бірками і Рясне Руське. Ми хв. 20 їхали з центру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Arika

    Arika Well-Known Member

    Щось не можу до них дозвонитися, а їхати далеко, розкажіть детальніше про ціни, кафе і т.д. За скільки часу замовляли?
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    залежить звідки їхати)
    кафе не замовляли наперед, ми сиділи не в кафе, а за столиками біля ролледрому і дит. лабіринту -мені зручніше було там, бо бачила менших. Ми святкували в будній день, то було вільно досить місця. ми нічого наперід не замовляли - все на місці.
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2017 ---
    ціни не дуже пам"ятаю.
    ролики, ніби 50 грн/год. з дитини (але залежить чи маєте свої ролики, чи їхні.
    лазерні бої -десь 60грн.
    решта не пам"ятаю.
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2017 ---
    ще для старших дітей
    ЗУША - Аеродром Цунів
    правда ще там не були, але кажуть дуже класно
    там є пейнтбол, квадроцикли, можна замовити політ на літаку, повітряній кулі, є альтанки, де можна посидіти, гарна природа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Які орієнтовно ціни в кафе? Крім роликів та лазеру, що цікавого є для 7-8 річок?
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не запам"ятовую я ціни)

    ви знаєте, то краще під"їхати самим подивитись, може вам не сподобається
    ще є тир, автодром, дзеркальний лабіринт, я ж вище писала
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2017 ---
    тут можна роздивитись
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Не знаю чи в цю тему, але поділюся. Може комусь знадобиться
    Сайт, де можна роздрукувати святкові аксесуари дитячі. там все тематично посортовано
    Arquivo para Kits Completos - Fazendo a Nossa Festa
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Задалась я питанням святкування дн малюка (2 роки).
    Переглянула більшість дитячих центрів, які пропонують свої послуги, але ніяк вирішити не можу, бо головна проблема в тому, що на святі буде +/- 12 дітей, а вік дууууже різношерстний: є і 1-річні і 12 річні і 3-річні і 6-річні.
    Їм цікаво і весело разом, мабуть не буде...
    Навіть не знаю що таке організувати і придумати, щоб свято вдалось.
    Є варіант запросити аніматора додому, але, це ж певно треба дві різні програми, чи як.
    Ох, не знаю...
    Порадьте, в кого була така ситуація.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Будь яка Дитяча планета, мені більше на Газовій подобається. Заняття буде всім. Для батьків напряжно трохи, але то ж дитяче ДН.
    Не знаю де вам підходить територіально, на Сихові, за Арсеном є міні-садок, там якщо 8 і більше діток його закривають для однієї компанії, кухня ок, не напряжно, діти в полі зору, батьки сидять за столом. 12 річці може бути скучно, а може і не бути, від дитини залежить
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Суб'єктивно моя думка: аніматор спеціально для гостей віком до 4 років не потрібен. Вони ще того всього не розуміють, швидко втрачають інтерес. А для 5-12 річних дуже заходить наукове шоу. Ну і малі собі збоку подивляться як там все булькає, димиться, піниться, горить і міняє кольори. Мені від Ошоу подобається, наприклад. Ну, але вдома 12 дітей - то дуже сміливо, НМСД. :))) З дитячих центрів на такий різний вік вже згадувані тут неодноразово дитяча планета і веселка. Дитяча планета вийде дорожче. Краще в будній день робити і не ввечері, бо багато людей. Веселка демократичніша по умовам і цінам, спокійніша, але вона і попрощє.
     
    • Подобається Подобається x 1