забава для Ваших діточок!

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ольга, 13 Квітень 2007.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    @aknytsU на Шуварі , забула як називається, мені здається піде для будь-якого віку. Мама може з дитиною з гірок з"їжджати, я так робила. Є де побігати і побавитись і мало людей). Роботу аніматора спостерігала, мені сподобалось, вів хлопчик з дівчинкою. Дівчинка ніяка, а хлопчик класно бавив всіх дітей
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. his joker

    his joker Well-Known Member

    Дівчата, а як ви святкували перший дитячий рочок? Хочу запросити тільки найближчих, бо для дитини то ще не свято і втомлювати її не хочеться... А з іншої сторони, живемо з бабусями і хресними в різних містах, бачимось нечасто, тому хочеться все-таки зробити свято, можливо кафе замовити. Не знаю, щось "тєряюсь" я з то забавою, коротше :sad:
    Розкажіть, будь ласка, як ви святкували цю першу дату?))
     
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В обох дітей це було затишне свято в колі найближчих (мама, тато, бабусі, дідусі, хресні батьки), святкували вдома.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    НМСД, перший рочок - це свято для батьків, а не для іменинника. Якщо набридли сірі будні і хочеться забави - робіть, а не хочеться - не робіть. Думаю, всі зрозуміють. Тих ДН в малюка ще буде і буде, не встигнете обернутися - вже два роки, три, п'ять... Насвяткуєтеся ще в різних варіантах)
    Ми робили в моїх батьків в приватному будинку. З гостей тільки найближчі: бабусі-дідусі і хресні. Дитина в звичній обстановці, може посидіти-полежати-повалятися, зручно годувати і переодягати, не збивається графік денного сну. Моя коліжанка робила в кафе, яке закрили під нашу компанію, але це було літо, воно мало свою територію з дитячим майданчиком і було навпроти дому. Коли іменинник втомився, просто пішов додому з бабцею, а гості вже святкували самі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Маю питання - розкажіть про відмінності Дитячої планети на Стрийській і Газовій. В 4 роки де цікавіше?
    Бо на Стрийській ми були двіччі вже, Влад на ДН замовив похід в розважальний центр і я б вже хотіла кудись в нове місце, бо тамтой приївся.
    Але більше всього говорив про ті пушки, що стріляють поролоновими кульками, то на Газовій їх здається немає? А що є?
    Або порадьте інший розважальний центр :girl_flag_of_truce:: Булька, Вулик чи ще які? Цікавить просто завести його щоб пострибав-потусувався десь годину-другу (за ігрові автомати платити не планую :) ).
     
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Булька, Вулик, Ігроленд - акцент на ігрові автомати. Задовбуєшся карточку поповнювати: запустив гру - 3 хвилини і вже все. Дитяча планета на Газовій новіша, там ще все не ушатане. За кульки щось і не пам'ятаю чи там є. Якщо на Стрийській ремонт так і не зробили (бо збиралися), то на газовій ліпше, однозначно. В плані розваг для 4 річки все решта - Леопарк, Папашон, Дивокрай і т.д. сильно попрощє. У Веселці теж непогано: дзеркальний лабіринт, корабель, зоопарк, але краще компанією. Ну і можна на ролики в Апекс теж прикольно, там є інструктор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, такого навіть не знаю, дякую. Піду гуглити :)
     
  8. Online

    Online Well-Known Member

    На Південному, вхід біля Піраміди (Будинок Іграшок).
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас така ж ситуація, то дівчатам замоляли і будемо замовляти кафе, а з сином, в якого день народження влітку, то їхали до родичів на дачу і там святкували.

    В кафе тільки рідні і хресні були - дуже камерно. Це не означає автоматично, що буде забава аж до рана. Ми за три години справились )))
     
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, розкажіть мені трошки про дитяче д.н. в розважальному центрі.
    - їжу приносити свою чи центр зобов'язує купувати в них смаколики?
    - яке меню як правило на таких заходах?
    - що роблять дорослі - їдять те саме, що діти? Алкоголь(ну хоч трошки шампана чи вина) можна - не можна?
    - чи цікаво буде дітям в такому центрі, якщо будуть на забаві дітки трьох, шести і десяти років? Чи десятирічкам вже оті батути-лазанки нецікаві?
    Зокрема дуже цікавить відгук про Веселку(малюку дуже там подобається)і Дивограй в Роксолані.
    Може хтось ще порекомендує якісь цікаві локації.
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Святкували у Веселці влітку 2016 р.. В них є мінімальна сума на людину, на яку мусиш набрати. На дитину менше, на дорослого більше. В принципі, в межах загальної суми можна собі регулювати, оскільки діти на таких забавах не дуже їдять - 5 хвилин пожують і біжать далі бавитися, а от дорослі весь час за столом. Ми наприклад дітям брали піцу, фрі і сік, бо більше не було сенсу набирати і суму компенсували дорослим столом. Торт, фрукти, сік можна свій. Алкоголь дозволили, але просили не міцний і небагато, бо все ж таки дитячий центр. Ми взяли літрову пляшку сухого вина. Хоча по факту ніхто не контролював. Адміністратор дуже адекватна, йде назустріч, ціни нормальні, умови лояльні, на відміну від, наприклад, Дитячої планети.
    Щодо Дивокраю в Роксолані, були там на дитячому ДР весною 2016 р. За умови не скажу, знаю тільки, що іменинники торт приносили свій. А щодо самого центру - 6-річкам, і тим більше 10-річкам там немає що робити. Мале приміщення, не розвернутися, крім міні-лабіринту і кількох іграшок розваг більше немає. Єдине - кухня справді смачна.
     
    Останнє редагування: 2 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Квести, ролики, фільм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    + пейнтбол, лазертаг
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Квест-кімнати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ksenia

    ksenia Member

    Напишіть свої враження про святкування дитячого Дня народження в дитячому клубі "Лис Микита"?
     
  17. tuti

    tuti Well-Known Member

    Святкували синочку 5 років там. До того не були ніколи на дн - тому дуже переживали. В нас було 6 дітей і 10 батьків на святі. Замовляли іхнього аніматора - чарівник + бульбашкове шоу. Дуже дуже рекомендую - хлопчина дійсно забавляв усіх (дітки від 1,5 до 6 років усі були задіяні,всім цікаво, батьки 1,5 години відпочили) і дівчинку, яка робить аквагрим - теж майстер своєї справи. Малювала будь що забажаєш, показуєш картинку і вона намалює. По дорослому меню були зауваження - салати і сирна-мясна тарілка не дуудже, гаряче смачне. на наступний раз напевно замовила б просто піцу. Діцтям брали курячий шашлик і картоплю пюре. загалом замовили на 4 години, але ледве вклались в 5 -ніхто не хотів йти. якщо будуть якісь питання - питайте)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас "Лис Микита" - вже традиційне місце для святкувань останні років 4. Але ото задумалася спробувати щось інше малій на 4 роки. В Лисі мене все влаштовує: спокійно, закрита квартира, невеличка лазанка, кухня з можливістю зробити каву-чай і спокійно порізати тортик. Але трохи набридло. Яку альтернативу обрати? Мене найбільше лякає в тих великих центрах, що діти розбігаються в різні боки і я звідти виходжу втомлена і стесована на місяць вперед. Діти від 9 місяців до 6 років, багато і різні:) В тій Дитячій Планеті на Газовій дуже шумно? В вересні питала старшій за Веселку, то від ціни і шоці була. Там треба на дорослого на 200 грн замовити і на 100 грн дитина. Якщо дітей 12-15 штук, плюс вхід на вихідних по 80 грн, то виходить ціна обіду в ресторані з гарною кухнею, а не тим непорозумінням, що в них. Ще Леопарк цікавить. По фото там теж виглядає велика і не дуже безпечна територія. Шо дєлать?
     
  19. sherry

    sherry Well-Known Member

    якщо йти зранку навіть у вихідний то не дуже. Найбільший наплив на 16 год. Ми святкували там пару тижнів тому ДН.
    Але там також не дешево 150грн вхід за дитину + якщо замовляти кімнати, то потрібно замовити на 1500грн, а це дуже легко виходить.
    В Леопарку моїй дитині в майже 7 було скучно, до того так само святкували постійно в Лис Микиті)
     
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а в Лисі Микита потрібно смаколики приносити з собою?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk