Ти + Він

ЗАбилам би! (2.)

Posted by Rodionochka on 27 Січень 2013 відповідей - 4.879
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут теж свої 5 копійок вставлю. І якщо що, то пса тоже маю.
    Моя думка: є місця, де таки краще псів з собою не мати. Церква, цвинтар, не спеціалізоване кафе, дитячий майданчик тощо. Я не проти псів, я за те, що має бути повага.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо що то я повністю з вами згідна. Але і фиркати на пса на майданчику, чи в магазині, чи на цвинтарі, якщо їх там не вигулюють я не буду.

    В кафе на відкритому майданчику теж не бачу проблеми.

    Свого в громадські місця не воджу, бо не бачу потреби. А чужі (за якими належно дивляться) мені не заважають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Аналогічно. І абсолютно згідна відносно належного догляду. У нас він надто активний і може комусь заважати, тому максимум парк.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Siania

    Siania Love Life

    @KAPUCHINKA , забилам би собачників-рагулів. Собака -член сім’ї, члени моєї сім’ї вашому псу під ноги не гадять, хотілось би аналогічного ставлення.[/QUOTE]
    А мені б дуже хотілось, щоб люди були культурнішими. Не кидали окурки мені під ноги, не розкидали недоїдки по газонах. О, моя собака кожних 3 метри знаходить то кістки з курки, то рибу, то якісь інші гидоти.
    А як Вам, коли садять дітей какати під деревами, а потім моя собака в тому викачується, і мені треба то відмивати у ванні, де я купаю свою дитину?
    Думаєте приємно то все терпіти, врахувуючи що за своєю собакою я прибираю?
    Мене дуже денервує оте безглузде звинувачення собак у всіх бідах, і у тому як в нас брудно.
    Цікаво, тут на форумі кожна мама прибирає після висаджування своєї дитини?
    Можна не відповідати :girl_devil:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    це теж караул. А діти, підрісши, потім какають в підїздах (недавно такого застала за тим заняттям, років 5-6)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви вже не вперше за те дитяче какання пишете. От мені цікаво, якою то треба бути ... цікавою... мамою, щоб посадити дитину какати під дерево. Взимку взагалі такого не зробиш. А головний капець з гівном починається акурат, як сніг сходить. Влітку то ще двірники ту всю красу досить ретельно прибирають. То хто то ті купи залишав всю зиму, діти?

    От Вашій наступного року почнеться період без підгузників, поділитеся, чи то так типово - посадити дитину какати на вулиці навіть з тим, щоб потім прибрати. Більшість дітей просто не зможе того робити на людях. Мої не можуть. Я шукаю громадський туалет, благо, їх всюди повно. І я розумію, що то образливо, коли за своїм псом прибираєш, а наїжджають на всіх, але те, що абсолютна більшість собачників не прибирають - то факт. І попробуй зроби зауваження. Я колись була свідком, як одна юна особа грозилася спустити свого бійцівського пса на того, хто зробив зауваження на ср..ня в парку. Задерла голову і пішла далі.

    А я бачу. Так само не бачу потреби ходити з малими дітьми в заклади, де для них нема місця і можливості їх чимось зайняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Коли жила на Сихові, в дворі кожна друга мама висаджувала під дерево, і підгузки використані там же викидала, в кущики. Тому то таке... хто що бачить...
    і в маршрутках не їздити (вагітним, з малими дітьми, тощо), бо діти ниють, важко стояти і т.д.?
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Я пишу це рівно тоді, коли все зводиться до собачих фекалій.
    Не знаю як там більшість, але я бачила це неодноразово, і навіть моя знайома сказала малій сходити в кущики.
    Може Ваші діти і Ви так не робите (як і я прибираю за своїм псом, але все-одно це не виправдання), але більшість роблять.
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Вам хочеться попересмикувати? В маршрутки - це часто потреба. А як є можливість зустрітися з подругами в кафе з дитячою зоною або в ресторані, де люди переважно мають бізнес-зустрічі, я виберу перший. Хоча з другого нас ніхто не попросить, звичайно.

    Кумедно вийшло:) Взимку точно не діти то роблять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну я багато разів бачила як собака лежала під столом і взагалі можна було забути про її існування. А буйних псів в кафе не бачила жодного разу в своєму житті. Зате буйних людей бачила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Та, гра слів)))

    Яка різниця, взимку/влітку?
    Прибирати треба, за собою, за дітьми, за собаками.
    Біда що в нас люди некультурні, чи то собачники, чи мами.
    Ось, що я завжди хочу тут донести!
    А якщо піти в ліс, що там побачимо? Гори сміття, пластикової посуди.
    Треба боротись в цілому з тим, щоб люди не смітили, були свідомішими.
    А то тільки з‘являється слово собака, як одразу реакція з тими какашками. Це вже теж набридло, ніби одні пси смітять :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мене вбив наповал ліс у Буковелі минулого літа. Зас%@но все по шию.

    насправді - дуже прикро, але факт - що за всю неохайну більшість "перепадає" якраз тим, хто прибирає...
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та більшість просто посилає у відомому напрямку і виправдовуватися чи щось змінювати не збирається.
     
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Забилам би той пісок, яким всю зиму посипали дороги, а тепер воно усе в повітрі, вчора ходила по справам в центр, просто туман з пилюки. Хоч бери і маску медичну одягай. :girl_cray: Прийшла додому в волоссі пісок, в очах пісок, жах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я писала виключно про господарів. Сама маю двох собак. Мені щастило ніколи не бачити як садять дітей какати на дворі. А какаючих собак на Сихові повно. Чомусь господарі думають, що як не на тротуарі, а поруч на газончику то вже можна і там діти не ходять.
    Про недопалки і сміття з вами погоджуюся. Навіть можу ще дописати викидання сміттєвих пакетів з вікна. В нас, на Антонича, якась така гадина жила, якби мені вдалося її вичислити я навіть не знаю, що би зробила ))))) так вона мене злила, брррррр. Але то окрема тема, а викачування собак при господарях в місцях де постійно ходять люди то також окрема тема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Всі ми хочемо, щоб власники собак були свідоміші, культурніші, прибирали за собаками, не смітили самі. Я з тих людей, щото моя болюча мозоль, оті какашки на газонах, тротуарах, але вина в тому звісно ж не собак, а їх господарів. У мене собаки немає, і вважаю, що Львів до них не пристосований. Немає облаштованих місць вигулу, точок з кульочками для фекалій... Але, якщо загалом, то свідомість людей не пристосована до наявності собаки в місті. Бо, в принципі, не обовязково мати біокульочок чи спецкульочок, можна взяти кульок з рулону для бутербродів, аби бажання було прибрати.
    Змінювати свідомість треба як завжди з себе. Гуд, якщо хтось має собаку, прибирає за ним і своїм прикладом показує іншим
    Погано, так це байдужість. Коли я бачу, що чиясь собака какає, то я підходжу до власника і питаю чи він знає, що треба прибрати за собакою і чи він має кульочок. Чесно кажучи, було соромно таке питати перших 5 разів, а потім втягнулася. Всі кажуть, що знають і мають, але чи насправді мають, я не знаю, дехто навіть показує кульочок :). Певно буду носити з собою рулончик кульків і ще буду доколупуватись до людей, щоб показали мені той кульок чи роздаватиму, якщо нема ;)
    Я до того,що якби більше людей звертало увагу власників собак на потребу в прибиранні, то можливо з якогось н-ого разу він би взяв той кульок перед прогулянкою.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Kazkivnycja у вас без пригод обходиться з господарями? Біля першої школи зробили новий скверик, дітей там завжди багато. Одна старша пані ( така з червоною помадкою, в велюровому костюмчику), з собачкою в комбінезончику, який напевно зв’язала та пані, неспішно прогулювалися, песик присів за лавочкою, пані спостерігала. Ми сиділи на сусідній лавці. Я привіталася і сказала : « я сподіваюся ви за нею приберете?» І почалося « за дєтьмі своімі сматрітє, я же в вашу сторону даже не обарачіваюсь! Куда мнє с ней дется? Бездомниє собакі по вашему з десь бегают і нє срут?»
    Ну шо скандалити з неадекватом?
    Я більше нічого не сказала, на мою сторону став чоловік з темпераментом як в тої бабуньки. Вийшла сварка, вона потім того пса волочила чим подалі на повідку і щось там довго кричала. І за дітей моїх, і за всі мої і їхні недоліки, яких вона не бачила ні разу..... Вдруге я би вже ні до кого не підійшла. Бо людина, в якої нормальне ставлення до оточуючих людей і до власної собаки викакувати пса посеред людей не стане. Ну це огидно....
    Мій кум вигулює великого пса в парку Залізна вода, без кульочків, за псом тепер не прибирає. Але господар займався собакою багато і навчив його справляти нужду в таких хащах, куди людям просто не зайти. І ніхто нікому не мішає
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Погоджуюся рівно до місця "понос" і психологічне "Некакання" і неприйнятність покакати в труси, ужжжжасть. Особливо весело, коли ні сном, ні духом, і ти так за пару км від дому. Зато тепер я маю постійно 2 упаковки серветок вологих, бо такво потім то всьо тяжко відтирається з асфальту/дерева. Цікаво, що зимою таких приколів не було. Чого - незнаю.
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То називається, що кого болить. Я нічого не маю проти псів у транспорті, кафе, магазині, на природі, але за умови, що власник може адекватно реагувати на пса. Ну якщо якась мама просить взяти того пса ближче до себе, щоб вона з дітьми пройшла, то не треба казати - він не кусається, і нервуватися, що прохання повторюють. І навіть якщо пес поміщається на долоні, але веде себе агресивно, то варто того пса забрати, а не казати, що " він не кусається". Колись на майданчику мамочка гуляла з дітьми і йрком, так той Йорк прийшов до пісочниці де бавилися діти, і там попісяв, а ще один хлопчик його дуже боявся і починав істерити коли пес наближався до тої пісочниці. І вона забрала того пса аж після того, коли хтось з батьків підвищив голос. То що адекватна поведінка? І таких неадекватів море. От маємо сусіда, має він величезного вівчура. То я ще жодного разу не бачила щоб він вів того пса " з головного входу", завжди обходить ззаду будинку, завжди притягує пса до себе, якщо хтось проходить мимо і то пес розумний, бо часом зустрічаємо його пізно ввечері, то пес без повідка, слухає всі команди, не гавкає. Ну але він такий один на весь наш квартал. І я жодного разу в житті не бачила щоб хтось прибирав за своїм псом. Я Вам вірю, що такі люди десь є, але я їх ніколи не бачила. Зато я щодня бачу розмазані купи, бо вже хтось туди встав ((( і то таки добряче злить. І ота абсолютна більшість собачників ііформує думку про всіх в цілому. Ніхто ж не любить алкоголіків, хоч деякі з них є дуже порядні і тихі, і мало хто скаже, що то бідна хвора людина, в основному яка реакція - о, алкаш грррр.... Та і з собаками. Пакети це добре, але я щодня бачу купи і бачу як кладуться нові. А ще як з псом гуляє хлоп, то навіть страшно щось казати, бо ще не факт, що господар адекватний. Та, я знаю, що багато написала, але, напевно є дві речі, які мене реально дико бісять, поприбивала б, то собачі какашки і газди, які з приходом весни-осені починають наводити порєдки і палити все, що бачать. Фууууххххх, виговорилася.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    О, "він не кусається" - це моє улюблене, коли біля мене, а ще "краще" біля дітей гавкотить якийсь пекінес. Без повідка, звісно, "бо ж він маленький".