ЗАбилам би!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    І як, виникала у вас, дівчата хоч раз така думка щодо власної половинки?

    За що?

    (Це я тільки про те, скільки кому вистачить для вбивства) :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    В мене останнім часом така думка майже кожний день виникає!:haha:)) Криза, блін!
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    регулярно :xaxa:
    причин багато, залежно від настрою :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  4. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Коли забагато пхає носа до вибору штор, світильників і ПОСУДУ!:ireful1::ireful1::ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 20
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАбилам би!

    За шкарпетки, що живуть в кожному кутку хати. :8:
     
    • Подобається Подобається x 26
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ааааааааааааааа, пригадала, ось основні причини забуйства:
    - сидіння в туалеті і читання там
    - колупання в носі (особливо за кермом)
    - шкарпетки по всій квартирі
    - "цінні" вказівки на кухні
    - спізнення
    ... пригадаю допишу :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 25
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Ой, мені мабуть краще всього не перераховувати. Зі мною взагалі тяжко, бо я перфекціоністка. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Цінні вказівки на кухні, в процесі приготування їжі.... мене просто до кипіння доводять:tanksmile:.
    На шкарпетки вже не реагую :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 22
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАбилам би!

    До недавна мене страшенно дратували дзвінки мого чоловіка по-кілька разів на день. Особливо в той час коли я найбільш занята прикладанням дітей або коли ми лишень приїхали зі школи і розбираємось, чи робимо уроки. Я ітак не маю часу аби дихнути а тут він щей дзвонить з дурною болтовньою. Він дзвонив з дрібними розмовами які могли спокійно почекати до наступного дня або до того часу як він приїде з роботи додому. В ті моменти я була його ладна вбити, бо я ці дзвінки сприймала як контроль.
    Тоді на одній з сесій мене психолог запитала, а що вас дратує в вашому чоловікові, і я їй пожалілась на його безглузді дзвінки. І коли вона мені пояснила що його дзвінки не для того аби мене контролювати а тому що він просто боїться бути забутим, що ось я про нього забуду. То щоб нагадувати мені про своє існування він дзвонить по-кілька разів на день з дрібницями-дурницями.
    Скажу вам що після того як ми розібрали його поведінку і звідки воно йде і чому він так боїться онтої самотності я перестала так боляче реагувати на ті дзвінки. Я вже знаю коли він подзвонить, і коли беру трубку то зразу «звітую», все вже приготували, зробили, зараз робимо те чи інше, а ти як? Наразі мені не вдається його випередити з цими дзвінками, тобто дзвонити йому і питатись як там робота а не чекати поки він подзвонить. Згодом я і цього навчусь. І коли він побачить безглуздність таких дзвінків вони зійдуть на нуль.

    Психолог порадила брати недоліки які вас дратують і використовувати на свою користь. Бо змінити його не змінимо але пристосуватись і використовувати для себе те що нас дратує можна.

    Мене також колись дратували ті всі речі які тут згадались. У мого все є, але я йому за це не дорікаю.
    Шкарпетки він не кидає де попало, але дуже часто забуває їх кинути в мішок з пранням. Я мовчала довго на ті шкарпетки, поки він мене не зачіпив що діти від мене вчаться розкидати речі по-хаті. Я не сварилась а лишень легенько вказала на кілька пар шкарпеток що лежали в великому покою і в нас. І сказала, лише від мене?
    Останньо скарпетки потрапляють прямо в мішок з пранням. :D

    Мою маму дратує мій чоловік набагато більше ніж мене. Мене часами дратує що він мусить користуватись 4-ма ножами аби насмарувати хліб маслом. Бере один ніж, потім другий, потім третій... і так залишить все на столі, навіть не прибирає. А я не буду дурна. Зі стола поприбираю але ножі не мию. Схитрую і його намовляю все помити. :D
    Я така скрита контра. :D:D:D:D
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 53
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Поділіться досвідом. :xaxa:
    Бо я вже пробувала свої лишати, може, то щось змінить, але не помогло. Тільки мене й мої дратувати почали. :lol: :lol: :lol:
     
    • Подобається Подобається x 21
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Якби я так зробила то мій б мої зауважив ще швидше ніж свої. :xaxa::xaxa::xaxa:

    Цікаво а твій не реагує на скарпетки бо йому так добре, чи просто привик що ти ітак зробиш?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Що я зроблю? Я ніц не роблю. Я їх не прибираю. Я просто питаю "шо то таке?" і вдаю, що дійсно не знаю "то мої чи твої?" :xaxa::xaxa::xaxa:

    О, я знаю, що мене дратує. Пряме й коротке "ні" до Дарка на важливі для малого питання. Як чую, аж в мені все закипає. :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 18
  13. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    акуратненько, двома пальчиками кладуться на клавіатуру - дуже швидко помічаються і забираються :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 39
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ой дякую!
    але мому хіба в бойдик з кавою, тоді поможе :)

    а щодо порад на кухні, дівчата, та баняк йому в руки - і гайда на форум! Нема ліпше, як чоловік на кухні! ну, хіба потім поприбирати тре трохи.
     
    • Подобається Подобається x 24
  15. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Мого бувшого чоловіка я ладна була за таке не просто забити - я ладна була його четвертувати. Саме від того, що він постійно критикував людей, всіх навколо, не помічаючи своїх власних недоліків і помилок.

    А ще я його ладна була забити коли він витягував з холодильника пуделко з мазанкою і вимазував її рогаликом, не користуючись ножем.

    Те саме з їдженням з пательні.

    Шкарпетки... краще не буду починати.

    і взагалі... те, що ми розлучились, врятувало його від неминучої смерті, мене від тюремного ув"язнення, дітей від сиротинця, моїх батьків від інфаркту.
     
    • Подобається Подобається x 33
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    .....за ХРАААААААААП!!!!....і кожної ночі "забивалам би " по новому:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 24
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Цілоденне, а то й цілодобове сидіння за компом; спання до 12.00; непочищені зуби і непомита голова; купування втридорога того, що можна було купити набагато дешевше або не купувати взагалі (напр., банка печериць за 26 грн., "гумові" сосиски, журнал для школярів -дитині 4-х років і т.п.); нарізання салатів грубезними шматками і додавання туди цибулі кінськими дозами; повчання, як і що мені слід робити: як купати дитину, як смажити картоплю і т.п.:tanksmile::tanksmile::tanksmile:
    Безперестанне приймання їжі ближче до ночі. Ввечері - повечеряли, я поклала малу спати, мала заснула, я щось собі роблю: чи на форумі сиджу, чи щось там підшити, почистити, попрати, скласти список справ на завтра, почитати щось, помити голову і т.п., чоловік - за ноутом сидить. І починається: підігрій мені бульбочки з ковбаскою, можна огірочків, каву з печивом (десь так о 10.30 вечора). Через півгодини-сорок хвилин: зроби мені чотири канапки і каву. Ще через півгодини-сорок хвилин: почисть і наріж мені яблучок і зроби чаю. Але коли я пів на першу ночі почула "зроби мені канапки з ковбасою і сиром, поріж яблук і дай чаю", я так на нього нашипіла, ледве малу не розбудила:tanksmile:. Забилам би!:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 28
  18. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Ой,як часто я ловлю себе на цій думці.....Аж страшно деколи стає,коли задумуюсь про саму суть цих слів "Забилам би"...Тоді думаю...Шо значить "забила"?Так,злюсь,дратуюсь,деколи так виводить з себе,що дійсно таке пролітає в голові...І розумію,що це жахливі думки(хоч знаю,що це просто образно),але ж є таке,як сила думки...І тоді починаю розводити сама з собою фільософію.........
    Дико дратує,те що гризе ногті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Зразу по руках лупити хочеться....
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    я на свого подивлюсь, тут почитаю, ті чоловіки маленькі діти, спочатку їх балували їхні матусі, тепер їхні жінки. Вони з нами мабуть і одружують впершу чергу через те, щоб ми їм прали, їсти варили і леліяли :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 17
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Я тобі думаю "роздерла бим" :)
    Це буваєтільки в одному випадку - коли чоловік неайдеза що на мене образитися і кілька днів демонстративно дується. Найгірше в тому - що як правилоабо нема за що, або я не знаю:)
    Але, дякувати Богу таке рідко буває...
     
    • Подобається Подобається x 10
Статус теми:
Закрита.