ЗАбилам би!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ага. а те що Ваш чоловік поповнює рахунок корпоративного телефону це вже проблема не його співробітниці. і те, що Ви зговорили останні гроші теж не її проблема і провина. насамперед мусите розібратись з чоловіком, а вже потім зі всіма решта.
     
  2. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    так я і в першому пості писала, що "забилам би" якби знала, кого :girl_mad:
    все ОК - телефон корпоративний - про це ніхто не сперечається )
    але і ніхто не змушує співробітницю хапати слухавку - в чоловіка такого правила немає!!!!!
    і корпоративний той телефон так собі неоднозначно .... кожен, хто має корпоративний телефон ЗМУШЕНИЙ ПОПОВНЮВАТИ ЙОГО на мінімальну суму 60 грн щомісяця - це умова контракту від Київстару.... це не власне бажання мого чоловіка
    тому я зла на:
    чоловіка, що не користується своїм особистим - точно телефонувала би до нього на той телефон, а не робочий, але ж він не має потреби користуватися особистим, бо контракт змушує його користуватися цим телефоном і в приватних цілях, тому я не знаю, як вплинути на чоловіка...
    а ще мені неприємно, коли телефоную до нього, а відповідає якась там????? тим більше, якщо її про це не просять....
    а ще зла на такі дивні тарифи і взагалі наявність у чоловіка того корпоративного телефона.... бо співробітниця чомусь не виявляє бажання хоч іноді взяти той триклятий телефон собі додому у вихідні і там відповідати!:girl_cray: як це робить мій чоловік... і тоді він чомусь не загального користування.....
    дівчата, ну я думала, що в цій темі можна писати, що на щось зла без всяки там пояснень :girl_crazy:, ну невже не можна просто позлитися? :girl_cray: а ще коли причина у мене є....
    може комусь так і не здається, але кожен розцінює цю ситуацію, виходячи з власного досвіду. тут свої моменти (щодо нюансів користування корпоративним телефоном) і тому я злюся...
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    А не можна було попросити ту працівницю переказати Вашому чоловікові, щоб передзвонив до дружини? І гроші на дзвінок не були б втрачені намарно, і результату бажаного (розмови з ним) досягли б.....
     
  4. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    якщо чесно, її відповідь мене вибила з колії, тому я й не подумала про такий варіант...
    я сьогодні просто якась зла і недобра....
     
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Мій директор також користується виключно корпоративним телефоном, і в разі його тимчасової відсутності, я піднімаю слухавку. Ще ніколи не було претензій ані від клієнтів, ані від шефа.
    Пи.Си. В мене також корпоративний телефон, і особистий (на два номери), і мої рідні чітко знають, що корпоративний - то для роботи, а все решта - для особистих дзвінків.

    І злитися тут нема чого. Або нехай чоловік користується особистим телефоном, або нехай запише в телефоніій книзі абонента "Дружина" - і питання зняте.
     
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    А я забилам би себе. Вечері завжди відчиняємо у спальні вікно, поки читаємо, кімната гарно провітрюється, бо я не люблю засинати якщо дуже тепло. Сьогодні вночі вікно зачинити забули, бо якісь такі втомлені були, що просто відключились. В результаті я прокинулась і подумала, що прокинулась "не в собі", а в комусь іншому. Ніс і горло такі закладені, ніби вати понапихали. Весело, треба до свят готуватись, а я хворіти зібралась.
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Ви вважаєте, що злитися нема чого, бо

    а в мого чоловіка НЕ ТАК, і я вже про це писала, в нього ніхто так не робить, і це не вважається нормою.

    взагалі-то кожен вправі злитися, якщо відчуває злість, якщо відчуває, що має для цього достатні причини. я мала ці причини, бо знаю в дрібницях, яка ситуація конкретно в мого чоловіка.
    зрештою в поняття "корпоративний телефон" всі вкладають щось своє - в кожного на роботі свої правила, які повязані з користуванням корпоративним телефоном.
    в мого чоловіка саме такі правила, як я описала вже не в одному своєму пості.
    тому підстав злитися в мене було предостатньо.
    До речі - мій чоловік вчора коли прийшов з роботи, розповів, що нагадав співробітниці, що телефон у його користуванні, і вона не має відповідати на його дзвінки.
    І до слова, в мого чоловіка декілька таких клієнтів, які би ой не радісно таки відреагували на відповідь тої співробітниці. більше того, вона могла би почути у свою адресу не дуже приємні слова - так сказав мій чоловік.
     
  8. robik

    robik Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Вас ця ситуація "тримає" і я вже не розумію, що ж злить Вас більше, те, що на дзвінок відповіла співробітниця чоловіка, чи те, що ми тут на ДП всі в унісон не підтримали? Кожен писав про своє бачення, тому не зліться.
     
  9. Відповідь: ЗАбилам би!

     
  10. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    та я би вже давно забула про цю ситуацію :girl_wink: вже навіть майже забула :girl_smile:
    так ні, на свою голову написала тут :girl_crazy:
    саме кумедне те, що писала ж про свою конкретну ситуацію, і своє конкретне бачення, так би мовити взагалі то просто висловила своє невдоволення якоюсь життєвою ситуацією, як і всі в цій темі роблять) здається вона для цього і створена :girl_wink:


    зараз мене абсолютно нічого не злить :girl_wink:
    мені найголовніша думка мого чоловіка в цій ситуації:girl_yes: а вона мені підходить, тому вже поставмо крапку:girl_claping:

    ---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 16:37 ----------

     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забилам би свого мужа - ну чим то треба думати, щоб полізти до дзеркала заднього виду і його "налаштовувати", коли їдемо по мокрій темній трасі і я за кермом??? Ну чи я хоч раз йому щось таке вчудила?? Зла на нього не хватає, мене теліпає до сих пір!! То він цілу дорогу кнопочки тисне, кондюком бавиться, то вікном і потім кашляє, а тепер от що придумав!! Направду хотілось його висадити на трасі і хай б там галасував:girl_devil:
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: ЗАбилам би!

    У мого чоловіка "пунктик" - включати щітки і мити шибу, "щоб було краще видно". Особливо "люблю" такі маневри, коли напружений рух, кожен їде як вміє, а я сиджу як в запотівшій душовій кабіні і не бачу нічого. Це ніби секунди, але виводить з рівноваги конкретно. Тоді риплю як пожежна сирена, чоловік обіцяє, що то востатний раз, але потім по новій.
     
  13. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: ЗАбилам би!

    ооо, нагадали - цілий день
    Але ото крутіння дзеркала - це була остання крапля:girl_devil:
     
  14. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забилам би свого сусіда. Третій рік тут живу і третій рік(а мо і довше - хто ж його зна) робить ремонт. Нє, ну я розумію що не всі мають гроші щоб одразу все купити і зробити. Ну але що ж там можна сверлити ЩОДНЯ починаючи з 9 ранку???? що, більше по ремонту нема шо робити, чи дрель то єдиний інструмент в хаті????
    Раніше мені не сильно заважало, бо ходила на роботу, а в суботу і так рано встаю. Ну але тепер в мене від того просто дах їде. Благо що дитина умудряється спати під ту какофонію :girl_devil:
     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!



    ---------- Додано в 11:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:03 ----------

    А я майстрів своїх сусідів. Місяць роблять ремонт (по годині в день таке враження), але умудряються так зас...ти сходову площадку та ліфт, що я потім мушу за ними мити. Прошу, сварюся - ага,угу...і знов те саме.

     
  16. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  17. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забилам би свою колєжанку...дійсно забилам би((( дитині 4 місяці, кашляє малий, діатес страшний, лишила на рік на няню і поїхала в Чехію на заробітки.Потреби НЕМАЄ ніякої, я то точно знаю, має хату, квартиру,машину, поїхала бо там чоловік(дуже його ревнує), мама її роки теж в Чехії. Каже, що тут не буде сидіти за копійки, бо дитині грошей треба....Дитині МАМИ треба!!!...вот...уже плачу. Слів немає в мене...навіть, з нею говорити не хочу
     
  18. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  19. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: ЗАбилам би!

    Забила би м тих дівчаток з піцерії, що підсунули мені нині на обід черству гумову булочку до борщу. Добре знали, що не перший раз прийшла, бо частенько в них обідаю, і добре знали, що булка несвіжа, бо понесли її розігрівати в мікрохвильовку і подали запарену і гумову.
    Висловила їм свою думку щодо свіжості один раз надкушеної мною тої булки, і вийшла звідти в твердому переконанні більше не приходити (а зараза, тут поряд в тій глуші більше толком нема де перекусити).
    Вже їм були пробачені (але не забуті) недобрі пельмені, після яких мене крутило, несмачні, пересмажені і ніякі деруни (ті страви виключені з мого особистого меню піцерії), але булка була останньою краплею.
    виявляється, "то булка - тільки вчорашня". А чого вона, до холєри, така як ще перед святами пеклася!..
    Забила би м ще одним махом і ті ручки від дверей в кабінеті, що так луплять мене током!
     
Статус теми:
Закрита.