Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    там спочатку анкета. а потім вже вибір дати і часу.
    А у цнапах теж фотографують і беруть відбитки пальців?
     
  2. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    так, одна людина все робить і фотографує і відбитки і документи, ми троє в цнапі робили
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    так, все працює!!! Дякую!!! Зареєструвалась. Просто я не ставила галочки там де треба погодитись про захист персональних даних.
    Скажіть, а далі з тим паролем, який вписаний у чеку, що робити?
    ще скажіть де можна здійснити оплату за послуги. У них на місці. Я зареєструвалась на К. Левицького.
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    По запису там ціла годину на одну людину. Записала себе на один день (але не зберігла талончик :sad: Пропустять же просто з паспортом? ), підуу "розвідку" , а на наступний чоловіка і дітей.
    А в Вас маленька дитина? нашим до року, то в мігнаційну чи в Пасп.Сервіс могли б принести фото дітей з собою, тут так само?
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    з паролем на вай-фай?)
    --- дописи об"єднано, 24 Травень 2017 ---
    ой і ще, треба ж зразу з оплаченими квитанціями приходити? де взяти реквізити?
     
  5. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    так
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    в нас питалися чи є фото, а ми не мали, малому 5 років, то його садили на коробку паперу а4, щоб дістав до камери, реквізити є на місці і допоможуть оплатити, просто швидше прийдіть, ми мали три різні години, і кожен чекав свою чергу
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    тобто оплата через якісь термінали прямо на місуі? не треба бігати потім по банкам?
     
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    так є термінал, навіть куточок дитячий є з машинками, розмальовками, але то ми були на хвильового, а як в інших цнапах то не знаю. Термінал має бути в кожному
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. irina

    irina Active Member

    Дівчатка, скажіть будь ласка, хто робив дитині паспорт, присутність чоловіка обов'язкова? Ніяк не можна без нього?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. maty

    maty Well-Known Member

    треба нотаріально завірений дозвіл від чоловіка
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Я робила дитині, чоловіка не було. То попросили лише свідоцтво про одруження. Я не мала з собою, вислала їм пізніше на пошту фото свідоцтва.
    Робила на Словацького.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    А дитина була з вами ?
     
  14. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Так
     
  15. irina

    irina Active Member

    Дякую, буду мати хоч якусь надію. Але ви робили в паспортному сервісі, вони напевно, там лояльніше відносяться до клієнтів. А я записалася в Цнап, чоловіка зараз нема на Україні, то нотаріально завірену заяву не вдасться зробити. Буду надіятись...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, а хтось останнім часом через сайт ДМС зловив вільну дату?
    Я вже два вечори чатую, рівно о 00:00 сайт вилітає (помилка 502, Bad Gateway), а коли після кількох оновлень завантажується - знову немає вільних дат.
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    я ловила. При чому для двох дітей. Правда, одна записана у Франківський (наш), а друга у Сихівський.

    Значить так. По-перше, скористалась порадою від форумлянка. Не треба оновлювати сторінку, просто клікайте на "Паспорт громадянина для виїзду за кордон " (при оновленні рветься ваша сессія, грубо кажуче, кількість з"єднань, які може витримати сайт - обмежена. Ви натискаєте "оновити" і на ваше місце попажає інший користувач)
    Але я випадково натиснула. Отримала той 502. Десь о 0:20 раптво грузиться сайт в мене з усіма датами! Тут я зробила другу свою помилку: знайла Франківський і клінкнула на першій годині. Про це тут теж писали. Треба клікати щонайменше на 15:00. Друга спроба - обираю 17:00 і перша дитина зареєстрована.
    Для наступної місці не було.
    Але я продовжувала клікати на "перевірити час". І помітила, що час від часу з"являються вільні місця. Може, це хтось не ввів смс-підтвердження. Раз за разом і мені вдалося зареєструвати другу дитину (я ще й час змогла вибрати). Це було десь о 0:40.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Nyashka
    @Luiziana
    Хочу уточнити кілька моментів (думаю, не тільки мені буде корисно):
    1.
    - правильно я розумію, як з"явилося таке повідомлення, то треба чекати і НІЧОГО не натискати? (В мене вчора щось подібне з"являлося, але там, здається, було написано "повторіть запит через 1 хвилину", тому я оновлювала сторінку, не чекаючи).
    2.
    - тобто потрібно реєструватися не раніше, ніж на 15:00??? Не, до прикладу, 14:20 чи 11:50, а саме після 15:00, так?
     
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    тисните "ок" (чи що там) і знову тисните на "паспорт". Знову буде повідомлення, знову "ок" і знову повідомення. Принаймі я так робила :)

    Ну то приблизно. Просто це підвищить ваші шанси. Більшість людей, побачивши вільні години, свідомо чи ні натискають час, що раніше. Тоді ви отримєте повідомлення, що "обраний час вже заброньовано". Поки прочитаєте, поки натисните "ок" , то за ці секунди вже багато годин буде заброньовано. Тому раджу не гаяти часу і зразу обирати час ближче до завершення прийому. Але, звісно, є шанс бути першою і записатися на 9:00 :)

    І ще: тримати біля себе паспорт/свідоцтво_про_народження і телефон. Треба буде ввести 4 останній цифри номеру документа і потім ввести код з смс. На всю реєстрацію будете мати 10 хвилин
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2017 ---
    Щодо он-лайн реєстрації у ЦНАП"ах: он-лайн запис до 1 липня вичерпав місця. Поки що він не працює. так що о 0:00 штурмувати сайт цнапу нема сенсу. Під ЦНАПом збирається жива черга з 5 ранку.
     
    • Інформативно Інформативно x 3