Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а я злягла з ангіною, то і майже планований відпочинок відміняється, ну і відповідно паспорт не "горить". Завтра\після завтра знайомі будуть іти по свої, то скажу що до чого (ота пані Інна написала їм що сьогодні паспорти мають лише завести у відповідні відділення). А вона Вам щось відписувала?

    а це трішки дивно...


    треба копію першої сторінки, ну а вже там де будете подавати напишете заяву що хочете залишити старий.
    Ну і що ідентифікаційного, я робила на окремій сторінці, то також забрали.
     
  2. YeWa

    YeWa Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2017 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    @Nyashka
    Я вже десь вище писала про таке
    Якщо маєте підтвердження броні на готель і квитки, то ще сьогодні треба то все представити там де подавали або в центральне ДМС і воно суттєво пришвидшить процес отримання паспорту, можливо ще встигнете на омріяний відпочинок ;)
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @Hermi @YeWa та от власне з бронями ходив. Але не в обласний. І так вже півдня втратив, щоб туди йти... а дзвоню їм з самого ранку у головне управління - не беруть слухавку.
    --- дописи об"єднано, 8 Серпень 2017 ---
    туди і ходив. в ДМС, де подавали
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    відповіла Інна
    Тільки хто зна скільки часу буде йти
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2017
  6. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Дівчата, маю йти сьогодні в ДМС. Як порадите оплачувати? Якщо карткою то чи буде без проблем? Якщо готівкою то комісія щось 100 грн, так?
    я щось таке пропустила, таки дійсно треба ще копії старого паспорта?
     
  7. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Офіційно повідомляли, що 1-3 робочих дні. Порахуйте не менше 3 і прикиньте, чи так вам підходить.
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Так все було нормально. Кілька людей правда пропустили свої черги, бо десь пішли по справах. Так, зі всім допомогли, і гроші оплатити і на всі питання відповіли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я подавала копію першої сторінки. Точніше я зробила копії всього, що було в переліку: укр. паспорта, закордонного, ідентифікаційного. При подачі всі копії забрали.
    то щось багато. Можна оплатити в банку, знайомі платили в Приваті, комісія була менша, або в самому автоматі (здається приймає лише готівку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Сьогодні подала в Паспортному сервісі на Хмельницького. Там жива черга. Попросила знайому, що поруч працює зайняти чергу о-пів на восьму, сама приїхала в 9,30. В черзі були 18. Думала, візьму талончик і піду їсти і пити каву. А коли підійшла за талончиком, то вже давали номер 53. Я почала казати про чергу, про свій номер, а мене -опа!приємний сюрприз! - провели без черги, бо з малою дитиною, хоча я не просила. За півгодини подала документи і на себе і на малу. Документи давала всі оригінали, вони самі собі посканували, що треба. Допомогли з оплатою в автоматі, решту віддали готівкою.
    Переплатила, але не шкодую.
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а яка вартість?
    п.с. може хтось знає, чи можна подавати у папсортному сервісі людям, які не прописані у Львові?
     
  12. Flamenko

    Flamenko Member

    Чи не підкажете якщо я здавала 21.07 на терміновий на коли він буде готовий?
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Там затримують термінові, як мінімум на 3 тиждні.Минулого тижня люди дуже там скандалили , бо переплачувати і чекати, як в любому іншому місці ніхто не готовий.Ми також пішли звідти)) вчасно(вже майже черга на здачу доків підходила).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Продовжуємо вибивати свої паспорти. Сьогодні зранку нічого отримати не очікували отримувати (бо, якщо вірити Інні з поліграфу, то тільки 9.08 відвантажені до терит.ДМС).
    У Сихівському адекватні, нормальні працівники (і начальник). Зранку сказали, що нема паспорта, але сказали, що раніше вони отримували 2 рази на тиждень паспорти, а зараз будуть возити щодня і що є сенс прийти після 14ї.
    У Франківському районі просто неадеквати. Сказали, що паспорти видають тільки двічі на тиждень (середна і пятниця) і в інші дні їм не привозять. На питання а чому у Сихівський привозять - сказали, що то інше ДМС і там все по-іншому. Але все ж таки подивилась по базі і сказала, що відправлений наш паспорт для Марічки. "Але майте наувазі, що якщо він і прийде у п"ятницю, то отримаєте у середу, як всі люди".

    Піде вже завтра чоловік у головне управління.
    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2017 ---
    @nibysh вже вчора пробувала чоловіка вмовити піти в головне дмс, але щось він не захотів. Сьогодні втвердився у думці, що таки треба йти. Головне, що тепер ми точно знаємо, що паспорти от-от будуть у Львові, але для Франкіського ДМС треба чарівний пендель. Так просто вони його не віддадуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Майже по тисячі за один. 557 паспорт+400 послуги+34 комісія. Шось почала жаба давити.)
    Але ось я 20 липня змогла записатися в Рівненському ЦНАПі на подачу на 30 серпня. А видаюсь так само з затримкою, як і скрізь. А мені восени жовтень-листопад таки треба будуть паспорти.
    Можна подавати незалежно від прописки. Ні я ні малеча у Львові не прописані.
    Та скрізь затримують. Мені не терміново, але восени таки потрібні паспорти.
     
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    І ще, у ФранківськомуДМС сказали, що СМС вони не розсилають і не дзвонять. Треба приходити самим дізнаватися. ПРИХОДИТИ. Подзвонити-не варіант, бо "у нас телефонів нема". Цікаво, а куди ж я тоді дзвоню і хто скидає час від часу слухавку? А прийти і спитати - це ніхто навіть не подивиться у списки, якщо не гиркнути. Просто "ще нема" і всьо.
    Начальник у них у відпусці.
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  20. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member