Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Njyta

    Njyta Well-Known Member

    В чоловіка статус відправлено висить від 05.09. Ще ненадрукований. Переважно статус міняється в понеділок/вівторок, чи і на інші дні можна сподіватися?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Заїхала сьогодні в розвідку в паспортний сервіс на Хмельницького, в обід. То якби я ставала в чергу вже, то перед мною було 10 людей до фотографії, і 5 на подачу. Але в мене не дуже було бажання переплачувати за послуги, за один біометричний 400 грн(якщо я добре почула), а мені треба три, то за трьох так нормально виходить. Та й в часі не дуже розходиться, коли ті біометричні будуть готові. Просто треба зробити, щоб було та й все.
    Але, коли б я не заходила чи igov, чи на сайт ДМСУ, ніколи немає місць в електронній черзі, в жодне управління. Підкажіть, з власного досвіду коли ті місця можна виловлювати? Коли вони стають доступними?
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot ні на персоналізації. Скоро місяць вже від того статусу.
    Хто знає ,коли хочу перевірити стан готовності дитячого паспорта потрібно ввести дані паспорта.Якого? Старого закордонного?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Перечитайте 2 останні сторінки темки, там дівчата ділились інформацією, дати з'являються перед 12 ночі, я так і ловила на сайті дмс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot 30.09 в Пустомитівській ДМС видавали за 22 чи 23 липня...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Njyta

    Njyta Well-Known Member

    Поясніть мені, будь ласка, якщо чоловік подавав на терміновий паспорт 29.08. На персоналізації він з 05.09. Від того часу, коли він буде надрукований його можна буде отримати за 3-7 днів( термін доставки), чи ні? Читаю дописи,що зараз видають за тільки за липень. Дякую!
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ооо, мені ще зо два тижні чекати(.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. octavia

    octavia Well-Known Member

    Дівчата. Хто здавав документи в Личаківський Дмс , Ви звертались на вул.Зелену чи на Туган Барановського? І ще хто реєструвався через сайт ДМС і вносив при реєстрації 4 цифри паспорта, у про Вас зразу були підготовлені дані. Бо я я себе реєструвала через дані Приват , і в Дмс вже всі дані були готові. А малого зареєструвала через номер паспорта, але спрсоння вказала свій а не свідоцтво малого. Йти оформляти має чоловік , боюсь що будуть проблеми і дитину надарма з уроків зірву.
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    90% що з тим проблем не буде. Більшість тут писали, що не звіряють дані реєстрації. Тільки номер електронної черги.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На Зелену. Будете мати номер черги нічого перевіряти не будуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Njyta

    Njyta Well-Known Member

    Чоловік нарешті отримав паспорт. Подавав 29.08 (терміновий). На персоналізації був 05.09. Цей статус висів 4 тижні.3 дні доставка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ну що там у Вас? по моїм підрахункам, Ваш вже би мав бути хоча б надрукований.
    В мене відправлений на персоналізацію 12.09, досі статус незмінний.
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Незмінно(.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    пройшло 2 тижні і нарешті мій і мамин паспорт змінив статус - дозвіл на персоналізацію надано. Рухаємося черепашачим темпом.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви тільки розпочали рух ).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та я в курсі. Дуже сподіваюся, що до середини грудня отримаю.
     
  18. Ziben

    Ziben :)

    щойно зареєструвалась на подачу документів в Пустомитах на 24/10/17:girl_dance:, по ночах ніяк не втиходило- або засинала, або щось глючив сайт
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Мені казала начальник паспортного на Чайковського, що 9 ранку-викидають 4 місця
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Чи можна якось дивитися статус виконання паспорта, якщо я документи подавала через ЦНАП? Бо пробувала через сайт ДМС, то там інформації не знайдено. А на сайтах ЦНАП нема такої можливості:sad:
    Сказали чекати смс. Але я тіки подала документи, цікаво було б спостерігати за всім процесом онлайн:)