Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо Ви подавали сьогодні-вчора, то на сайті ДМС ще просто не оновилась інфа. В мене на третій день засвітився статус "документи прийнято".
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Подавала на ід-картку на Виговського.
    Здала 20.09, вчора 10.10 видали паспорт. Подавала на терміновий. Смс від них не дочекалася. Тепер ще треба поміняти ідентифікаційний номер. Вчора здала заяву, забирати аж 19.10. Хто знає, до якого часу я ще зможу виїхати з України по старому паспорту. Читала, що місяць після одруження. В ЦНАПі сказали, що такої інформації не мають.
    Мені трохи задовго ще місяць і тиждень тут чекати на терміновий біометричний.
    Хто міняв паспорт на інше прізвище і має інформацію?
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Напишу і я свої враження. Дату зловила з 1 разу - 2 зразу. Думала, що це легко потім. Але, як виявилось, новачкам таки везе.
    Подавала сьогодні на Руданського собі, черг не було. Все в кабінеті зробили швидко. Фото лиш раз зробили. Була ще дівчина, яка чекала на вільне місце, коли хтось не прийшов.
    Казали там, що за день 1-2 такі людини можуть подати. Але враження, що приймають людей і збоку чомусь було. Оскільки, поки мене фотографували і все решта, то ще зайшло 4 людини в кабінет і чекали своєї типу черги, хоч ніяких номерів у черзі не мали.
    На Чайковського подавала на доцю, то дала фото, паспорт свій, оригінал свідоцтва . Копій не брали. Самі зробили.
    Отут я зайшла аж за 15 хв після своєї черги, бо там зайшло 3 людей і дитина без черги. На мої зауваження, сказали, що покличуть і очікуйте. Там був такий досить хаос, бо дві працівниці за одним компом - одночасно брали мої документи, сканували їх, тих 2 жіночок, ще й фотографували і відбитки. Не сподобалось.
    Роблю однозначний висновок, що 20 хв на особу то забагато, а працівники поміж тим вашим часом, що є, ще лівими оформленнями займаються.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене вже сьогодні таки змінився статус паспорта "Документи прийнято. Здійснюється перевірка даних".:)
     
  5. siriuska

    siriuska Member

    Дзвонили мені, що є закордонний паспорт, здавала 28.08. Думала будуть швидше.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Терміновий?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть будь ласка чи зможу я подати документи в Пустомитах, якщо прописана у Львові?
    так клікала, що замість Чайковського у Львові вибрала Пустомити
    дякую
     
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Можете. Я подавала в Пустомитах, хоч прописана не у Львові і не в Пустомитах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Маю мати копії паспорту, ІПН і ще щось?
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я брала копії, але не потрібно було. Паспорт і ІПН сканували. Чек про оплату мала з собою, бо платила попередньо. Але там є термінал і жіночка допомагає оплатити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. siriuska

    siriuska Member

    Ні, звичайний.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вітаю) .
    В мене вже якісь нотки сумніву, чи отримаю я колись свій?))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Щойно подала на закордонний паспорт. Термін очікування - 2 місяці і 2 тижні. Якраз під новий рік))
     
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене ще брали копії поперднього закордонного паспорта. Якщо він у Вас був, то там треба писати заяву (вони бланк дають), що хочете залишити старий паспорт у себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я не писала (Пустомити) , але його зазначили в заяві і відсканували.
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2017 ---
    Ну і у нас теж висить - "перевірка даних" ще від 30.09.... ндаааа 2тижні довгенько..
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    гм. Я подавала в середині серпня, то мені озвучували 2 місяці (котрі, до речі, вже минули, а паспорт ще навіть не надрукований).

    От не розумію, звідки такий ажіотаж?
    Ну весна-літо, період відпусток - ок.
    Ну а зараз? Щось мені не дуже віриться, що всі отак просто разом побігли паспорти робити. В моєму оточенні роблять тільки ті, хто дійсно час від часу їздить за кордон. А щоб виготовляли паспорт "жиби було" - не знаю таких.
    Навпаки, люди рахують свої кошти, і не хочуть втрачати місяці (і роки) з терміну дії паспорта, поки він лежатиме в шухляді без діла.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А шо - як у "Джентельменах удачі" - Все побежали и я побежал.. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо мені не зраджує пам"ять, в мене такий статус "висів" добрих 3 тижні :girl_sad: (Від подачі документів до статусу "відправлено на персоналізацію" минуло 28 календарних днів.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Kroshka Enot, от на вже мені не треба. Але в листопаді закінчується дія візи плюс діти вписані в паспорт ( а це до січня). Можливо поїдемо взимку, можливо на весні. Зазвичай це визначаємо за 2-3 тижні. Паспорт за цей час вже не встигнемо зробити. Тому волію зробити трохи наперед, щоб потім не гризти нігті і не рахувати ті дні- встигну чи ні. Ну і в мене паспорта на ті 10 чи скільки років не вистачає. Попередніх два проштамповані за кілька років візами і печатками ( по три за раз- ще дитячі).
     
  20. Olga Benassi

    Olga Benassi New Member

    Ви подавали 28 серпня чи липня? Просто я подавала на початку серпня, то ще немає, а Ви аж в кінці - і вже є. А де саме подавали? Дякую!