Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Людиии, може хтось знає, за які числа зараз видають НЕ термінові паспорти?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дітям подавали 27 і 28 липня, то на минулому тижні прийшло повідомлення що доставлений перший а в суботу про другий. Сьогодні чоловік має забрати. Напевно липень мають бути досі всі. Личаківський ДМС.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. siriuska

    siriuska Member

     
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я подала на себе і на малу на початку серпня, з 5 вересня і по сьогодні документи в центрі персоналізаціі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо не важко, напишіть, коли надрукують. Мій на персоналізації з 12.09, буду від Вашої дати відштовхуватись (додам ще тиждень).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Знайомим видали за кінець липня.
    У мене в п"ятницю буде 2 місяці... і далі висить що відправлено на персоналізацію:girl_devil:
     
  7. Louth

    Louth Well-Known Member

    А мене цікавить, за які числа видають зараз ТЕРМІНОВІ паспорти. Напишіть, пліз, може, хто отримував недавно
     
  8. Latane

    Latane Well-Known Member

    29.08. подавали на термінові, забрали 10.10. Тобто півтори місяці очікування, звичайний більше двох місяців
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Якщо у вас помінялося прізвище, то попередній закордонний паспорт стає недійсним. Таке є десь від 2016 року. Раніше можна було користуватись паспортом на старе прізвище ще якийсь час.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Здавала 8 серпня, все те саме. Дітям на тиждень пізніше...Все те саме...
    Куди то можна надзвонювати питати-писати-ходити за свій паспорт?
     
  11. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Вчора у ЦНАПІ на Генерала Чупринки казали, що видають паспорти за 31 липня.
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Це реальний капець. Колега 19.09 забрала паспорт, документи на який подавала 12.07.
    Минув місяць, а по виготовленню просунулись лише на 2 тижні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Так, я вже дзвонила в прикордонну службу, там мені сказали, що не випустять по старому паспорті, бо вже всі нові відомості є в системі, це коли одружуєшся, але не подаєш на новий український, можеш використовувати старий ще місяць, поки дані з загсу не надійдуть в систему.
    Ох, я як завжди, :) вирішила поміняти паспорт в найсприятливіший для цього час.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сьогодні в Личаківський ДМС видавали за 2 серпня нетермінові, і то якісь жінці не могли знайти. За термінові не знаю. Я забрала за 27 і за 28 липня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Вдалось мені виловити таки 3 місця в електронній черзі, через сайт дмс. Як потім виявилось на igov навіть немає сенсу йти. Він не працює, бо в той час, коли на сайті дмс були місця, то на igov писало, що нема.
    Так як над цими виловлюванням вільних місць я стратили не одну ніч, то таки мушу вже тут відзвітуватись.
    Отже, місця на сайті з'являються в два-три етапи. Рівно в 00:00, потім десь в 00:12-00:15, і останній раз в 00:20. З однієї ІР адреси я змогла зареєструвати лише себе та доньку. Чоловіка вже реєстрували з допомогою мобвльного інтернету. Так як з wi-fi писало, що ліміт операцій перевищено. Але, з мобільного інтернету пропустило лише раз і тепер видає теж помилку про перевищення ліміту.
    ****
    А тепер маю питання. Зареєструвала я себе на 19.10. Думала передати своє місце чоловіку, бо йому територіально ближче до того підрозділу. Але в дмс сказали, що так як вказаний мій номер паспорту (останні 4 цифри), то подавати документи треба мені. З позитивного прийшла в 15:15, оплатила платіж через термінал прямо там, в 15:30 вийшла звідтіля. З собою мала копії паспорта і іпн. І відбитки зняли з третього підходу. Номер черги з телефона не перевіряли .
    На завтра записана дочка в тому ж підрозділі (Залізнична,16). От тепер думаю чи є таки шанс замість доньки відправити чоловіка? Чи не ризикувати навіть? Бо перед подачею треба оплатити послуги за виготовлення паспорта, а він реально зареєстрований в іншому підрозділі, за іншою адресою і на іншу дату? Стикалися з таким?
     
  16. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Вирішили таки не ризикувати, і подати документи на того, хто був зареєстрований в електронній черзі. Вночі виловила вільну дату на чоловіка, на потрібне йому дмс.
    Сьогодні видавали не термінові паспорти на Залізничній,16 за 05.08.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Пішла вчора здавати документи на терміновий біометричний в паспортний сервіс на Хмельницького.
    Зранку ще була в Податковій за ідентифікаційним, тому прийшла вже по десятій. Людей дуже багато, хоч деякі талончики беруть, а потім не з"являються. Тому черга просувається відносно швидко. В 12 почала здавати, в 13.30- вже була повністю вільна.
    На все- 3 години.
    За послуги заплатила 400 гривень але якщо враховувати, що зі своїм 3 G інтернетом я б в житті не зловила вільної дати, а виробляючи ід-картку на Виговського вже побачила, як там можна брати вільні талончики, займаючи чергу в 3 ночі, то такий варіант для мене був оптимальним.
    Чекати на терміновий-5 тижнів, на нетерміновий-10 тижнів. Тут- без слів, одні емоції.:girl_cray:
    Не знаю, де вони таких працівниць набрали в віконечках, де беруть відбитки пальців і фотографії, з манерою розмови, як в гестапо.:girl_devil: Чи це мені так пощастило? Сумно якось. :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Знавці, порадьте ;)
    Маю трудність з транслітерацією прізвища і вже знервувалася капець від перживань.
    Роблю біометричний. в прізвищі є буква "й". її в нас, за правилами, транслітерують через "і", а мені потрібно, щоб було через "у", так як в паспорті чоловіка (це принципово для подальшого вироблення документів).
    Чи є можливість якось поміняти ту транслітерацію на таку, яка мені потрібна? Читала наче, що треба писати заяву..може штось зіштовхувався з таким..
     
  19. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    В мене кілька тижнів висіло що 06.09дані відправлено на персоналізацію. Тепер висить,що 24.10 дані відправлено на персоналізацію...шо це означає?! Здавала 08.08... Дітей на тиждень пізніше, то зараз пише щось типу "дозволено персоналізацію"... Щось дуже сумно то все...

    Надіслано від мого IdeaTabA1000-F, використовуючи Tapatalk
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оце так новини. В мене теж саме.
    Сьогодні буду дзвонити на гарячу лінію. Слів нема.
    @Kroshka Enot що у вас?



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk