Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Чоловік щойно був у ВЦОД (залізнична). Думав щось взнає ... ага «щас»
    Каже там таких як я валом було, декого по три рази футболили, працівники кажуть «нічого не знаєм»:girl_devil: кажуть дзвонити на урядову лінію в кого путівки горять.
    Бо до 3 серпня можуть подивитись статуси реальні і що як а далі хаос.
    Позабивати їх мало. В нього робоча поїздка в середині листопада як небуде паспорта то просто жесть.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дзвоню до них цілий день, щоб хоч запитати, за які числа видають не термінові паспорти, але хто б то слухавку піднімав :girl_devil:
    Начиталася, що стався збій (помилка в серіях і номерах паспортів, і ціла партія паспортів пішла гайту через "погані" бланки). Поки з"ясовували ситуацію, щоб обладнання не простоювало, запустили на друк з кінця черги (там де ще не присвоєні були номери паспортам). І є реальні щасливчики, які подавали документи в перших числах жовтня, і їхні паспорти вже надруковані.
    В мене трохи пізніше планувалася поїздка , але я тепер вже боюся, що не отримаю того паспорта і до Нового року :girl_cray::girl_cray::girl_cray:

    А ще пишуть, що хоч якась офіційна інфа по паспортах, які подавалися після 3 серпня, буде 30 жовтня. :suicide:
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І чому я не здивована?). Бардак, який ніколи не закінчиться.((

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ДМСУ надало офіційне роз"яснення.
    @NataliaFed Ви пробували телефонувати в той підрозділ, де подавалися? Згідно інфи в листі, Ваш паспорт мав би вже бути в них.
    Я, телефонуючи до них, не ставила за мету сваритися , хотіла запитати, за яке число видають не термінові паспорти.
    @Chukuliadka десь вище писала, що на минулому тижні (20.10) на Залізничній видавали не термінові за 05.08.2017. То по логіці, Ваш вже до нині мав би бути у Львові.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2017
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot дзвонила але безтолку, там ніхто не відповідає.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    прочитала...Як завжди: "Зима настала несподівано" ))))) Неочікуваний ажіотаж, ага )) після прийняття безвізу хто ж очікував, справді :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    нам теж за 3 число казали, значить таки їм таку інфу сказали видавати
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @tinkaKris Якби у Вас з"явилися якісь новини (хоча б за яке число зараз видають не термінові паспорти у Львові) буду Вам дуже вдячна, якщо відпишетесь.
    В мене наразі є змога відмінити поїздку без фінансових втрат, але відміняти ой як не хотілося б.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Домовились, бо нам теж "горить".
    буду вночі штурмувати урядову лінію (там цілодобово), бо зараз там завал годину дзвоню з кількох телефонів і чую що всі зайняті і обрив.
    Пробуйте також, (№1545) чоловіку працівниця казала, що то кільком людям допомогло отримати паспорт вчасно (умовно вчасно)) до поїздки планованої.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Чесно, от би не радила прив'язувати тепер виготовлення біометричного до дати поїздки . Люди втрачають по 4-5 тис за їхні "збої" по півтори-два місяці. Не факт що терміновий зараз два місяці не робитмуть...Звичайні он хтозна в якому статусі...8 листопада буде як я свій три місяці чекаю...

    Надіслано від мого IdeaTabA1000-F, використовуючи Tapatalk
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Залежить скільки дітям. Малому два брала фото з собою. Малій 5 ( адекватно сидить до фотографії)можна сфоткатись і там. Але таки питати працівницю треба чи візьметься фо кати дитину. Ну,і дитині пояснити

    Надіслано від мого IdeaTabA1000-F, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    чи комусь вдалося сьогодні зареєструватися в дмс?
    бо в мене завжди вибиває "Будь ласка повторіть через 1 хвилину",
    а вчора відкривало години, чи то через той їхній збій
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Позавчора нарешті побачила вільні години, а як взялася реєструватися - видало "технічний збій". А вчора система вже навіть не давала подивитися найближчі дати, весь час вискакувало віконце "спробуйте через хвилину"
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Оте "спробуйте через хвилину" стандартна помилка, треба пробувати оновлюватися далі. Інколи після таких збоїв ще можна виловити місце.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Щойно співробітниця зайшла на сайт, купа місць, починаючи з 9-го листопада.
    А ще вона подавала пізніше від мене, а її паспорт вже готовий. Подавала на початку жовтня.
     
    • Креативно Креативно x 1
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    так, і мені відкрилося багато вільних годин
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    але часом пише, що перевищено ліміт операцій
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Щось я на купу вільних годин не встигла. :sad:Радехів і Кам'янка бузька тільки, по Львову нуль як завжди.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вчора була в шоці від статусу свого паспорта, тому трохи пробіглася по форумах.
    Одне з пояснень, яке висловлювали вчора "постраждалі" - що в Комбінат поступила партія бракованих бланків (із семизначним номером паспорта).
    Всі паспорти, які "відправлені на персоналізацію" вже мають присвоєний номер паспорта, який гіпотетично може бути з тої бракованої партії бланків.
    І є інсайд, що надруковано лише 4000 бракованих паспортів, але Комбінат не зміг відразу визначити, які це саме паспорти і яким паспортам присвоєні некоректні номера, тому всі паспорти, статус яких був "відправлено на персоналізацію" завернули для з"ясування обставин.
    А щоб обладнання не простоювало, запустили на друк ті паспорта, які ще були на перевірці інформації (тобто подавалися орієнтовно на початку жовтня). В мережі є багато відгуків реальних людей, які подали документ на нетерміновий паспорт в першій декаді ЖОВТНЯ і вже мають паспорти на руках.
    А от коли чекати всі інші паспорти і чи зміститься тепер черга і в якому порядку - сказати не може поки ніхто.
    ****
    Наприклад, по моєму паспорту вчора статус відкотив до "здійснюється перевірка інформації", датований 30 серпня. А нині вже знов відправлений на персоналізацію, але 24.10 (попередня дата відправки на персоналізацію була 12 вересня).
    Мені просто бракує цензурних слів, щоб описати, що я про все це думаю.:girl_devil:
     
  19. Melian

    Melian Well-Known Member

    в когось таке було - подавала документи, дивлюсь на сайті статуси - в мене все гаразд, пише "документи прийнято.здійснюється перевірка", а коли вводжу щоб перевірити статус паспорта для дитини (відзначаю документи дитини і вводжу свій номер паспорта, адже подаваладитячі документи я), то пише "інформації не знайдено". в когось таке було? документи свої та дитини подавали 18.10. можна ще не переживати, чи варто все-таки звертатись в дмс?
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Melian зараз сайт дмс глючить, тому важко сказати.
    трохи задовго статус не оновлюється. Як маєте змогу, спробуйте щось дізнатися