Все про закордонний паспорт

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Tamada, 8 Лютий 2013.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Оце я сьогодні зайшла подивитись на той сайт ДМС (подивитись як він виглядає), щоб о 00.00 (за рекомендацію багатьох форумлян) зареєструватись аж тут мені відкрилась вільна година на 9листопада (Франківський район), я і не зрозуміла як спонтанно зареєструвалась ... чесно була в шоці. Реєструвалась о 20.36.
     
  2. opel

    opel Well-Known Member

    Ура! Зареєструвала малу на 10-те листопада на Руданського))) О 00.26
     
  3. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ура!I я зареэструвала другу дитину на 10.11 на Руданського!
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @NataliaFed вже можете похвалитись? Якщо я знайшла правильну інфу, то за Ваші дати партія вже би мала бути віддрукована.
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    На сайті статус незмінний(. У
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed, в Пустомитах паспорти видають за 3 серпня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дуже вдячна. Мені ще чекати((
    Це просто вже недобереш слів

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ура, в мене змінився статус
    Подавала 23.09 в Миколаєві. Мама подавала 29.09 на Чайковського, то в неї ще без змін
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В мене теж змінився статус. Подавали 13 жовтня на чайковського. То можна надіятись що за місяць отримаємо?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    поняття не маю. Але дуже сподіваюся. В мене закінчується віза 18.11. Хотіла перед НР поїхати в Польшу, то дуже вірю, що за півтора місяця таки отримаю новий паспорт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Надихнув мене твій допис глянути і собі.
    Я подавала 8 серпня, раніше писало, що відпоавдено на персоналізацію 5.09, потім що 24.10.
    Зараз зайшла -ура!-статус змінено.

    Документ персоналізовано та відправлено до підрозділу міграційної служби 30.10.2017. Строк доставки - 1-3 робочих дні (у разі складних погодних умов - до 7 робочих днів).
    Оскільки погодні умови у нас складні))) то, сподіваюся, за тиждень матиму паспорт.
    @Kroshka Enot, тож і ви, певно, можете сподіватися потрошку.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо подавали на терміновий, то надіятись можна. Якщо не терміновий - ймовірність отримати паспорт за місяць дуже низька, я б на Вашому місці на це не розраховувала при плануванні поїздок, які потребуватимуть попередньої оплати.
    Я з 15.08 чекаю, і мені ще тижнів два-три по різним прогнозам, бо вони один день нетермінових (одну дату персоналізації) друкують 2,5-3 дні. Якщо @Bulavka паспорт надрукований 30.10, то мені ще чекати 7*3=21 день приблизно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Все веселіше)). Я 6.08 подавала. Спершу від 7.09 був на персоналізації, тепер від 24.10. Може, то тільки в мене сайт глюкає .

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На жаль, все не так оптимістично :girl_cray:
    Трохи полазила по різним форумам, бо в мене заплановано поїздку. То згрубша чекаю свій паспорт в кінці листопада.
    Пробувала скаржитися в різні інстанції (знову ж таки, з форумів почерпнула цю ідею). Якщо щось з того вийде - то тут детально опишу.
    --- дописи об"єднано, 31 Жовтень 2017 ---
    Ні. Відштовхуйтесь від дати першої персоналізації. У Вас - 07.09, у Валі @Bulavka - 05,09. Ваш паспорт буде не пізніше ніж через тиждень. От побачите (знову ж, відштовхуюсь від того, що кожна "нетермінова" дата друкується 2,5-3 дні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot я вже від неї відштовхувалась раз)). Бардак

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А може хтось підкаже, бо в ДМС попаду аж в четвер. Подавала на дитину 11 жовтня, то ще досі пише - інформації не знайдено. По телефону нічого мудрого не кажуть. На мейл зі скріном не відповіли. Мій все ок - документи прийнято.
    Правда, сказали в ДМС - що я не перша дзвоню з тим, що про дитячий не підтягує просто інфи, але все добре. Але вірити їм на слово я не буду, тому піду до них .
    Як я тоді маю відслідковувати той паспорт, якщо система не підтягує, вони не знають.
    Одним словом, приймайте в клуб '' офігевших" від роботи тої служби. Бо додзвонитися до них - це теж ще той квест.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Melian

    Melian Well-Known Member

    В мене така ж пробема - по моєму документу інфа підтягується, коли ввожу для дитини - пише "інформації не знайдено". Якщо щось дізнаєтесь -дайте знати, будь ласка. Бо я подавала в Миколаєві, туди додзвонитись не можу, а їхати спеціально немає можливості.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Крім служби, особливу подяку треба висловити громадянам, які з потребою і без стимулюють корупцію, лізуть без черги, щоб потім покласти паспорт в тумбочку на довгі роки.
    А потім ще й нарікають на систему, що все прогнило і "не підмажеш-не поїдеш".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Подала тоді скаргу на урядовій лінії, сьогодні передзвонила
    Кажуть відправили мою скаргу в той самий день в дмс і дали номер їх гарячої лінії... коло замкнулось.... ржу і плачу :girl_crazy::crazy::crazy:
    Тим часом на сайті статус : «Дані відправлено до центру персоналізації 25.10.2017.»

    F34753E7-D986-4634-A011-52C21D40CBB5.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2