Закрепи у немовляток

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем RoksanaVW, 24 Вересень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. RoksanaVW

    RoksanaVW Well-Known Member

    Можливо хтось стикався, моє маля на ГВ, у нього проблема з каканям...він уже міяць сам не какає...допомагаємо йому трубочкою...все почалося із стаціонару...на фоні лікування у нього виникли зарепи і досі, ні бактерії ні Дуфалак не допомагає, консистенція какуль навіть досить густенька...лікарі розводять руками...кажуть при першому прикормі має пройти...а що ви на це скажете...?
     
  2. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    перше питання, чи дитина на грудному вигодовуванні? якщо так, то чи нема цієї проблеми у вас? тоді треба починати з себе.
    я, коли мала підозру на закреп в синулі, вирішувала питання жменею чорносливу з сметаною (собі, а не дитині, він був на циці, без догодовувань, тому на нього також діяло)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Почитайте
    тут
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    В мене вже друга доця таке ж має. Тільки перша їла цицю без перерви, а друга через какуні не може навіть їсти. Перерви по 5 годин між годуваннями поки я трубочки не поставлю...
    З іншого боку то проблема ще повязала з позицією какання :) спробуйте більше залишати дитину голенькою і робіть масаж живота - дитина має настроїтися на цю справу:) можете потримати її в себе на животі спинкою повернутою, а ніжки притримуйте ніби присівши. Так ніби немовля на горщику. Це допомагає діткам какуняти
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  6. Aminka

    Aminka New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    У моего малого тоже были запоры где то до 3,5 мес.были исключительно на ГВ,давали и бактерии,и массажи делали,и на живот выкладывали,так как клизму часто нельзя делать спасались пипеткой:вставляла в попу и прокручивала))),так выходили газики и главное ребенок сам тужился и какал,а вообще это пройдет, когда начнете будете вводить прикорм,тогда само нормализуется.
     
  7. PAYLINA

    PAYLINA New Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    У мого хлопчика, також так було, ми були на змішаному , що ми тільки неробили нічого не допомагало. Пройшло 4 місяці і малявік почав робити це сам.
     
  8. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Можливо, не в цій темі звертаюсь, але більше про випорожнення нічого не знайшла.
    Пані Яремко,підкажіть, будь-ласка: дитині 6 місяців,виключно на ГВ, з народження випорожнення дуже часті - від 6 до 10 разів на день (як свідчать статті на які Ви дали посилання- це нормально),але останніх кілька днів ходить по-великому раз або два на день. Консистенція трохи густіша, але не тверда. Пригодовування ще не вводили. Це ЖКТ дозріває, чи дитині бракує їжі? На вигляд не худенька, але давно не важились, їсти почала частіше,але по 5хв.
     
    Останнє редагування: 18 Листопад 2009
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    у нас так було...але троха раніше,місяця з 5 почали випорожнення густішати і інтервали робитися меншими. думаю шо так,ви дали самі відповідь.( я не Таня Яремко,але мала схожу ситуацію).
     
  10. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Нам допоміг "Симбітер". Треба також давати пити водичку, чайки, сочки (фреші, розведені водою, ми робили яблучно-морквяний). Масаж животика при кожній заміні підгузника, а особливо після (або й під час) купання. Також гімнастика: берете ніжки в руки й по черзі, а потім і разом, притискаєте до животика. Й головне, тут вже писалось, оскільки дитинка на вашому молоці, зверніть увагу, як ви ходите самі, тут може бути пряма залежність.
     
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ми з тими закрепами мучились до 8 місяців.Дитина була виключно на ГВ,в мене ніяких проблем не було,а моє біднятко не могло ні пукати,ні какати.Всі народні методи не допомагали (масажики,трубочки,викладання на живіт і т.д.)Через це погано брала груди,погано набирала вагу.Всі мені радили раніше вводити прикорм.Я нікого не слухала,до лікарів не ходила,але коли і після півроку в малої кожен день болів живіт і вона перестала набирати вагу (те що не їла прикорми я вже мовчу),я не витримала і звернулась до лікаря.Здали какахи,знайшли в нас грибок і ще якусь каку і після лікування нарешті все налагодилось.
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Мамусі не забувайте що страшні запори дає славнозвісний Еспумізан дитячий.
     
  13. Pinacolada

    Pinacolada Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Еспумізан!? Дійсно? А то виходить, що ми лікуємо одну проблему, а заробляєм іншу...
     
  14. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Дівчата, підкажіть хто знає. У нас ситуація така: ми на ГВ, до 4-х місяців какав 3-4 рази на день, могло бути й частіше. Коли я ввела соки, то почалися закрепи, тепер у нас стілець 1 раз на 3-4 ДНІ!!!. Але, дитина весела, бавиться, пукає дуже інтенсивно:girl_spruce_up: , вагу набираємо нормально, одним словом, його це не турбує, але дуже турбує мене. А питання ось в чому, кажуть, що вводити потрібно по трішки соки, а я дала перший раз одну чайну ложку морквяного (щоб подивитись чи немає алергії і висипань), а на другий день відразу 40 мл. Чи не нашкодила я якось дитині? Бо одна лікарка сказала, що від такого різкого збільшення в дитини якось кишка на кишку находить (я толком не зрозуміла) і розвивається хірургічна патологія. Мені аж страшно стало, невже я аж так могла нашкодити своїй дитині, скажіть хто знає. Якщо ж це абсурд, то від чого в нього так все змінилось і з"явились закрепи, адже від введення соків стілець навпаки мав би послабитись? Це триває вже 2 місяці таке, нам вже півроку
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    а хто вам порекомендував так рано (я зрозуміла з 4-х місяців ви почали) вводити прикорм на ГВ та ще й із соків?
    плюс ІМНО що чайна ложка забагато, то тим більше 40 мл.
     
  16. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    лікар порадила. я робила так: видушувала на соковижималці моркву, проціджувала і розбавляла у співвідношенні 1 до 1, і з яблучка також.
    Магазинних соків ми не п"ємо, але на них також пише з 4-х місяців

    То Ви думаєте це йому так нашкодило?
     
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    на мило лікаря. цікаво скільки ще має пройти чаасу аби в них в голові клепки щодо ГВ помінялись? :girl_in_dreams:

    нажаль я не маю такого досвіду, щоб вам конкретно відповісти. Може ще дівчата ввечері підтягнуться в тему і щось вам порадять.
    Знаю лишень, що не рекомендують починати прикорм на ГВ раніше 6 місяців і починати його точно не з соків, та і не з такої к-сті соків (навіть розведених).

    якщо все дійсно так як ви оце пишете, то по ідеї проблеми немає. Якби виникли якісь проблеми з кишками (як оце сказала ваша дільнича), то думаю, що це було б одразу ж по дитині помітно. Не думаю, що заворот кишок (як я зрозуміла саме це малось на увазі) пройшов би непомітно і безболісно.

    будемо чекати ще дівчат і порад ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Масінька, я в шоці від вашої лікарки, на основі чого вона ставить діагноз інвагінація(по ваших словах на те схоже)...
    З введенням прикормів ви дуже сильно поспішили і з соками також, таке введення прикормів рекомендують лікарі які зупинились в професійному розвитку і більше 10 років нічого нового не читали (про прикорми читайте в гілочці про харчування малюків)
    ви кажете що дитина активна і в хорошому гуморі, то може не варто перейматись тим що какає не кожного дня)
     
  19. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    Ви крім слів лікаря почитайте ще Клінічний протокол медичного догляду за здоровою дитиною віком до 3 років . Там 3 розділ про харчування. Чорним по білому написано: "Дитина віком до 6 місяців повинна отримувати тільки грудне молоко, немає фізіологічної потреби у введенні в її раціон додаткової рідини у вигляді води, чаїв (чорного, зеленого або трав’яного), соків, відварів тощо"
    Особливо цікаво пункт 3.3.1 - ознаки готовності дитини до прикорму - не думаю, що у віці 4 місяців можуть бути ці ознаки. Пункт 3.3.3 - продукти прикорму - починати прикорм рекомендують з каш, овочевого або фруктового пюре, але не з соків. І само собою не раніше 6 місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Закрепи у немовляток

    мамусі порадьте як бути: малеча виключно на ГВ (без всяких допоювань і докормлювань) раніше какала раз на 3 дні, потім раз на 5 днів....але консистенція була нормальна та й животик не турбував,весела, активна, правда пукає дуже смердючо((((а тепер вже сім днів і ніяк не викакається(((( я вже й незнаю, що думати...спочатку списувала на зубики (в нас в 4 міс. вилізло два зуби)....може треба показатися якомусь спеціалісту?