Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Уляночка, 20 Липень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Дівчатка, допоможіть мені....маю подругу, яка хоче відкрити у Львові кафе..має цікаві задумки, понадивлялася за кордоном на різні чудо-прилади, але:
    1) не знаю процедури оформлення такого бізнесу;
    2)які установи слід проходити;
    3)як довго це може тягнутися;
    4) і скільки це все (купівля приміщення, всі дозволи і т.д.) буде коштувати.

    Прошу, хто компетентний, дописуйте...дякую!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    В тім некомпетентна... але як все повирішуєте і візьметесь вже за оформлення - можете звертатись.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    1. зареєструвати підприємство чи підприємця - нотаріус, міська рада, податкова, статитика, фонди, банк. отримати необхідні документи для початку діяльності (юридичні). так як це кафе - пожежники, сан станція. -це невідомо мені як робиться.
    оперативно - місяць триватиме. з підприємцем - простіше.
    2.купити чи орендувати приміщення.ціни - то до рієлторів.
    3. закупити обладнання - 1 місяць ( в кращому випадку).
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    обладнання все з-за кордону таскатиме..в нас такого нема:girl_mad:
    мене, власне, ці всі інстанції цікавлять:girl_in_dreams:кіко часу і грошей...а список немалий..:girl_cool::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    ну навіть не знаю. банк за день відкриють рахунок. а решта- місяць часу точно. кошти- хіба на взятки і мита.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    кафе.....а вона думає воно буде прибутковим??? Хіба тре чимось таким здивувати Львів..... а так....генделів по Львову вистрачає, і дуже мало з них в "+"
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    о ..то наша спільна задумка...в Празі є такі чудо-машини, що роблять різні морозива, різнокольорві кави, на очах приготовлені тістечка та інші десерти..тобто то має бути дитяче кафе чи цукерня....з відповідним меню + бенкетна зала для святкування дитячих свят, бо недавні події мені підказала, що це має бути цікавим:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 12
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    ну задумка цікава....у львові справді не вистарчає дитячих закладів....Але зноов ж таки, чи буде воно прибутковим....В мене чоловік працював фактично зі всіма рестораціями Львова,.. тож знаю що половина з них в конкретних"-"
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    це не має бути ресторан, а кафе для людей з середнім достатком:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Весь харччпром в нас на приватних підприємцях, оформити не є проблема, коло місяця часу, поки всі свідоцтва "добудете". Але от стосовно всіх решта інстанцій, думаю не так просто. В мене один знайомий зараз відкриває Челентано в Стрию, то можу щось дізнатись.
    Але так реально то менше ніж пів року у вас не вийде.
    От подивітся, спочатку ви шукатимете приміщення не менше місяця, у вартостях не орієнтуюсь, але поточні витрати-ще плюс 3-5 відсотків від вартості (пенсійний, нотаріус, посередники)
    Далі ремонт, нормально з дизайнером-ще місяць-півтора, а потім обладнання і всі погодження...
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Так..буду дуже вдячна за інформацію...і консультацію:girl_cool:
    П.С. прям поет я:girl_in_dreams:....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    давай уляся,дерзай!!!! буде в нас місцина для форумівок:girl_cool:

    Якщо потрібні будуть канали в податкові та інших санстанціях -звертайся, поможем:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    йой, Уляночко, та хто ж то так одразу всі свої бізнес-плани оповідає? я нині маю три знайомі-коліжанки, які мають ідеї робити саме дитяче кафе і двоє з них вже тим займаються впритул (трета, но про таке мислить, але я її файно знаю - помислить і на тому ся скінчит). Ви свої родзинки при собі тримайте, а то конкурент не спить!

    сама я обома руками за дитяче кафе!

    успіху вам!
     
    • Подобається Подобається x 20
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    ой..то ті родзинки тут не побачиш..всі з-за кордону приїдуть..дякую..я ж такий добрий і наївний..досі довіряю людям:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Вияснити треба скільки буде коштувати розмитнення обладнання.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    я от шоно таку інфу знайшла 15.09.2005


    --------------------------------------------------------------------------------



    Запитання: Які дозволи, ліцензії та інші документи потрібні для відкриття кафе (пив-бару)?

    Будь ласка, допоможіть зрозуміти скільки і які дозволи потрібно отримати для відкриття ресторану чи кафе?

    Відповідь: Для відкриття ресторану або кафе необхідно одержати дозволи на початок роботи від органів державного пожежного та санітарно-епідеміологічного нагляду, а також дозвіл місцевого виконавчого комітету на розміщення об’єкту торгівлі. Крім цього, якщо ресторан здійснюватиме продаж алкогольних напоїв (не тільки пива) та (або) тютюнових виробів, необхідно одержати ліцензію від органу місцевої виконавчої влади на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

    а взагалі може сюди зайти тут дають онлайн консультацію вроді биhttp://www.vlasnasprava.info/ua/dozvil/consultation/
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Реєстрація приватного підприємця ( а юр. ос. вам не потрібно) коштувала минулого року біля 200 грн. Це дуже проста і швидка процедура. Спочатку ідіть до державного реєстратора в адміністрацію. Потім ще треба буде піти в податкову і пенсійний фонд. При необхідності відкриття рахунку - в банк.
    І ОБОВ"ЯЗКОВО!!! Оформляйте все на двох, бо знаю 2 приклади, коли друзі дитинства, маючи спільний бізнес біля 10 років посварились ( точніше один попрощався з іншим - з тим, на кого не було ніяких документів) через кризу, бо мол доходи менші стали.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Уляночка тягнутися це буде довго,все залежить від суми грошей,від потрібних знайомих,мороки буде багато,я так зрозуміла все з 0 починається,подруга навіть ше не підприємець?
     
  19. Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    Спочатку треба йти на Валову 2, заповнити реєстраційну картку. (з паспортом. ідентифікаційним кодом оригіналами). Там вам дадуть реквізити куда заплати невеликий збір за реєстрацію в ощад касі.
    Там видадуть Свідоцтво про державну реєстрацію.

    Зверніть увагу - як ви заповните реєстраційну карточку, підіть її наксерте, бажано у 7 примірниках, щоб реєстратор вам завірив своєю печаткою.
    Ці примірники вам знадоблть для подання у ДПІ і Фонди.

    Потім ви маєте аж 5 днів щоб терміново встати на облік в податковій.
    У ДПІ ви берете копію реєстраційної картки завіреної на Валовій держреєстратором, та копію свідоцтва про держреєстрацію завір. нотаріально. У 2-х примірниках.Тобто для кожної заяви подається окремий набір документів.
    В ДПІ ще хочуть щоб все це подали в паперовій папочці, з файликом..
    Для цього ви маєте подати довідку вроді 1ОПП "Довідка про взяття на облік." та якщо ви плануєте бути на Єдиному податку - то подати заяву на єдиниий податок, копію квитанції про сплату єдиного податку в потрібний вам р-н податкової і подати разом з нею книгу доходів і витрат, прошнуровану і пронумеровану.
    Звертаю увагу що ці дві довідки подавались в різний час.Одна до обіду друга після обіду.Мусите в ДПІ уточнити.

    До 10 днів!!!, після отримання на Валовій свідоцтва !!терміново!!! мусите занести копію реєстраційної картки завіреної на Валовій держреєстратором в Пенсійний фонд вашого р-ну, разом з копією свідоцтва про держ. реєстрацію. Наскільки я пам"ятаю то свідотво мусить завірити нотаріус. Краще позвоніть у Пенсійний і перепитайте в них що їм треба.

    Обов"язково не пропустіть терміни встановлення на обілу уДПІ та фонди бо можуть бути штрафи!!!!!


    Такий самий набір докуметів як у пенсійний несете у фонд Зайнятості що на Науковій за Сільпо\Арсеном., у фонд Соцстраху, і у фонд Нещасних випадків.

    У цих всіх фондах вам видадуть довідки про взяття на облік. Перед тим ви на місці позаповнюєте заяви які їм треба буде.


    Після того як ви все подаст і заберете документи по реєстрації все!
    БУдете сплачувати тільки 200 грн ЄП.

    А далі вже наймайте бухгалтера і він вам підкаже як вести бухгалтерію з найманими працівниками і отримання ліцензій і дозволів
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Започаткувати бізнес у Львові: поради, допомога, консультації

    ОГО..так детально..дуже дякую...а по грошах не можете сказати, кіко то все буде приблизно коштувати..ці всі дозволи, папери???