Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Може і підходять, але мені комфортніші ті саморобні, не парять та й приємніші до тіла. Я попередні два рази лише саморобні і використовувала весь період лохій.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    А ще дівчата з швами кажуть, що від післяпологових шви печуть. Тому хоч на перші два дні беруть тканину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nica

    Nica Well-Known Member

    Пропустила слово РОБИТЕ)), тому питаю ще. Просто з тканини робите?
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Як правило- стара простинь
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Обидва рази робила зі старих (добре випраних, звісно) простиней-підодіяльників, а зверху один-два шари марлі (обмотувала нею прокладку з тканини), марля забезпечувала добре поглинання рідини і непротікання. Мені однозначно комфортнішими були саморобні прокладки, хоча, то, мабуть, індивідуально. Робила багато - понад 20 шт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я робила зі старих трикотажних футболок, там тканина мякенька, приємна до тіла, суперзручно. На перші пологи мала куповані марлеві, то не дуже на шви добре, ті ниточки прилипали, бррр
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    супер ідея!
    А про ниточки - в точку, дрібниця, а дуже неприємно.
    от тільки футболки не завжди білі чи світлі... але на перші дні, поки за кольором лохій не треба особливо стежити, згодяться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, чому не додумалась до цього раніше? Нема вже в мене більше таких футболок, пішли всі на шматки. А можна було б назбирати. Влітку все пішло геть(.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, є ймовірність, що завтра-післязавтра покладуть в патологію чекати пологів на Джамбула. Ніколи там не лежала, ні в патології, ні на Джамбула). Що треба з собою мати крім стандартного набору перед пологами?
    І ще питання, хто лежав у Данкова? Відпускають там додому? Чи часто заходить? І чи взагалі є потреба в тому лежанні, якщо, припустімо, все добре. Своєї ситуації наразі не знаю (яке положення дитини). Тому цікаво).
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    я не парилась, так скаладала.
     
  12. gladiolys

    gladiolys Member

    Дівчата а треба якийсь дитячий крем, чи крем під підгузок, в пологовий брати?
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    З першим брала все, зараз не планую нічого. На все є вода.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Баян Баян x 1
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Користувалась поки відходив меконій. То буквально 2-3 дні. З кремом не так сильно прилипав до попи.
     
    Останнє редагування: 23 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Порадьте, де ви купували речі для малечі у пологовий та на перші місяці?
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    "Левенятко" на Франка.
     
  17. veredulya

    veredulya New Member

    список я сама попросила в лікаря на попередній зустрічі. він дав мені аркуш-рекламку. з одного боку - рекл.банку пуповинної крові, з іншого - сам список. лікар пробіг його очима і дещо викреслив. що залишилось, переписала сюди(шкода, вже викинула той листочок). про мікроклізму, пустушку і суміш дописала сама (з досвіду). розумію, що суміш не рекомендують, але мені ні першого, ані другого разу одне годування з пляшечки ніяк не зашкодило. молоко прибуло вчасно і достатньо, старшого годувала до півтора року, менший теж їсть охоче. скидалися на суміш, бо знала, що годуватиму грудьми і не хотіла купувати цілу упаковку. то ми самі придумали.
    щодо ліків - їх, звичайно, можна купити в пологовому. але перелиставши темку, зрозуміла, що там дорожче. те, що я написала, було в моєму списку на рекламці. і, здається, майже все це "пішло в діло". ну хіба крім пологового комплекту, стерильного халату/шапочки (чоловік не встиг його одягти, хоч на Раппапорта минулого разу одягав). Також не знаю, навіщо стільки шприців. І мені не знадобився сечовий катетер - справилась сама. а от щодо марлі, то казав чоловік, що на неї клали маля, коли обтирали.
     
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дивно читати, що
    але ви
    Тобто ви свідомо розуміючи, що можете нашкодити мамам без досвіду, все одно радите купувати суміш до пологів?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Замовляла в інтернеті з Америки і Англії через посередника
     
  20. veredulya

    veredulya New Member

    та я не думаю, що одне годування може нашкодити. крім того, не будьте такі однозначні. ситуації бувають різні. у мого старшого на початку вироблялось мало ферменту, який переробляє молоко. тому спершу довелось годувати його безлактозною сумішшю. вона стала для мене рятунком на перший час. і тим не менше згодом груди він їв до півтора року.

    а дівчата, гадаю, фільтрують те, що читають. я описала власний досвід. може, комусь знадобиться