Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні вдруге їздила до Данкова, мав покласти. Але я знову вільна, нема місця. У приймальному сидять вже двоє, чекають на місця. В мене ПДП 29-30, і все б нічого, та положення дитини діагональне. Ще й його завтра до вечора не буде. А сьогодні таки мала веселу нічку, прихоплювало так нормально, думала, що то вже воно. Трохи я розстроілась. Через положення, і взагалі...
    ще таке питання - якщо діагональне і обвиття, то через нього, можливо, не може нормально лягти? Ну і як не опуститься на своє місце, то і чекати поки води відійдуть не варто? В мене просто з першими дітьми було так - чітко чула як голова вставлялась, тріск, і води відходили. А зараз іі напевно та пуповина не пускає... Розрадьте мене хтось...
     
  2. Virna

    Virna Well-Known Member

    Якщо Ваша дитинка так крутиться, то я думаю до пологів повернеться правильно, вже ж лежала голівкою вниз. Крім того, вразі чого Данков зможе швидко прооперувати. Думаю, якби були підстави, то місце б знайшлося і Вас би ніхто не відпустив. В мене он дитина теж не хоче правильно лягти, сидить дупкою. Крім того є рубець з попереднього кр. Так що сказали лягати в патологію з наступного тижня і чекати знову на кр.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2017 ---
    До речі, хто лягав в патологію, що з собою треба мати? Там як в сорочці і в халаті, чи треба костюм спортивний чи інший домашній одяг? Скільки людей лежить в палаті, то на Мечникова? Додому відпускають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От за це якраз і переживаю найбільше, бо його завтра якраз до вечора й не буде.
    Тепер маю цвяшок в голові). Дуже сподіваюсь, що домовлюсь з манюньою, щоб ще хоча б добу почекала і вляглась як треба))). Надіюсь на Бога!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А що у Вас зі спиною? (були проблеми, я пригадую, серйозні) Я би в першу чергу думала про спину як причину діагонального.
    Або якась 60-см дитинка вмощується.
    Обвиття майже у всіх є, воно навряд чи може бути причиною до чогось.
    Діагональне головою вниз при третіх пологах має великі шанси на переймах перейти в правильне.
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2017 ---
    Я була в халаті, футболці і легінсах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Минулого разу була ніби коротка пуповина (наскільки пригадую). Тому я чомусь про це подумала, що та пуповина не пускає.
    60 см - навряд))), ми коротуни))). І я, і чоловік, і діти. Я взагалі 150 в капелюсі), нам така висока красуня напевно не світить))).
    А зі спиною було зміщення тазовоі кістки, якраз лівої ноги (туди якраз і голова ближче). Може то й воно, було защемлення сідничного нерву через це зміщення. Я чомусь про це зовсім не подумала. Дякую за думку, @cjomcjomka! Ви мене деколи до реальності приводите).
    Я от лягла і лежу), хочу перележати до завтра). Хоча сьогодні нагулялась по центру, потім ще й на бруківці та ямегах натряслась. До сьогодні по сто разів на день бігала по сходах, бо хотіла не лежати в тій лікарні довго, мріяла приїхати вже "готовою", поприбирала все, поскладала, попрала. А тепер не хочу))). Хочу, щоб лікар був той, що треба. І отой двіж в пологовому мене реально напряг). Була минулого четверга - пустота, тиша.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну, у Вас є лікар, який точніше скаже, що варто.
    Але наразі нема жодних пересторог проти того, щоб чекати початку.
    Добре у Вас налаштування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви беріть те, в чому Вам зручно. Палати є 4місні і 2місні. Коли я там була 3 роки тому, то в 2місні доставляли розкладушки. Додому - то, напевно, залежить від лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  9. Sei Mayo

    Sei Mayo New Member

    Доброго дня) Дівчата, скиньте хто має в приватні повідомлення телефон до Кунинець Галини. Або підкажіть іншого хорошо лікаря з Джамбула. Бо бачу, що тяну тяну и дотягну до чергової бригади, коли в пологовий привезуть)
     
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  11. veredulya

    veredulya New Member

     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Порадьте стосовно одягу для малюка. Скільки речей брати в пологовий, що не знадобилось. Речі для маляти мають були рубчиками (шовчиками) назовні? Бо щось я таких не бачу? Або незнаю де купити.
     
  13. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    В пологову залу шапка+шкарпетки для теплового ланцюжка (а також пеленка 1 байкова, 1 ситцева і рушничок або плед) + те, що вдягнете перед переводом у палату (чоловічок, бодік + штанці, + памперс). В палату брала з розрахунку 2 комплекти одягу на день (чоловічок, бодік+штанці, на перший день шапочку). І підготуйте одяг на виписку - тут уже по погоді. Мені були найзручніші чоловічки. Ще візьміть шкарпеточки, буде чим зафіксувати штанці, якщо малюк ще не доріс до купленого одягу)) Є гарні розпашонки (але беріть такі, що на запах на кнопки, бо все інше розкривається і не фіксується). Ручки царапками закривала тільки перші дні - далі дала волю вивчати світ.
    П.С. не обов'язково швами назовні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Є ще такі спеціальні " плоскі " шви, вони ні на яку сторону не виступають. Але як хороший мякенький трикотаж, то як Вам вище писали, шви назовні необов'язкові. Та й добра половина виробників назовні не шиє.
     
  15. @Bloody, @Shapokliak дякую дівчата. В суботу піду купувати.
     
  16. Shumee

    Shumee Member

    Дівчата, а хтось із вас шив пеленки? Якщо так, то де купляли тканину і якого розміру пеленки шили?
     
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я не шила, але знаю алгоритм.
    Сайти з тканинами (або реальні магазини, але по Львову в цінах не орієнтуюсь).
    Тканина: ситець, фліс, фланель... просто погуглити які на пелюшки.
    Розміри вказані, як варіант, в інетмагазинах вже готових виробів + пару см на запас можна. Подумати, яку краще довжину матерії брати, щоб мінімально було зайвих шматочків.
    Матерія легенько переться, сушиться, вирізаються необхідної форми прямокутники.
    Обшивається по краям.
     
  18. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А мені от ті стандартні куповані замалі були
     
  19. Shumee

    Shumee Member

    Дякую! Я знаю, що є багато тканин в Цумі на В.Великого і ще один магазинчик за Південним, буду там шукати) в мене в списку, який дав лікар, написано - баєві і ситеві)))
    --- дописи об"єднано, 28 Листопад 2017 ---
    А який був розмір ваших стандартних?
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хочу дати пораду з власного досвіду). Дівчата, беріть з собою номер телефону консультанта з ГВ. Або ще краще поговоріть з ним ще до пологів. Щоб в голові зробити з тим порядок. Щоб можна було відразу порадитись, якщо виникли якісь питання. А не виправляти потім помилки. Ну і після приїзду з пологового додому, я б наступного разу таки покликала консультанта додому одразу). В мене ніби й 3 дитина, і попередні годовані грудьми, а поммтлок я трохи наробила.