Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя сестра складала, їхала на чергового, не насміхався, але був здивований, відповів на всі питання, більш менш дотримувався плану. До речі, тепер при поступленні видають такі папірці, там також є щось типу плану пологів і породілля має проставити галочки з чим згідна і потім підпис. Це було в січні в Самборі
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Почала читати списки для мами і дитини в пологовий. Примірятися, що маю, що тре докупити. Але цікавить доцільність деяких речей зі списку. До прикладу, для мами в одному списку пише, що треба накладки/прокладки для грудей і одноразові трусики. По першому я сумніваюся в доцільності саме для мене, бо з першим малим не мала проблем із протіканням молока, в мене груди були герметичні :girl_crazy: Щодо одноразових трусиків маю засторогу, бо дуже в мене шкіра стала чутлива, при жарі он взагалі стала випрівати як маленька дитина. Тому ношу максимально м'яку, натуральну і не стискаючу білизну. Ну і з цього питання, чи ці речі мені пригодяться?

    Із немовлячими речами ніби там ясно, єдине нагадайте, що взяти для обробки пупка (здається, з першим малим хлорофіліпт спиртовий використовували) і який крем краще під підгузник? Аа, і ще одне - у списку для немовляти є пеленки ситцеві і пелюшки одноразові. То одне і друге потрібне? Одноразові, як я розумію, стелять, коли малюка перебирають і для інших потреб. Ситцеві (пише загалом 6 шт.), окрім як накрити дитинку, навіщо? Тепер же ніхто не пеленає...
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2018
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підстеляти добре, я скрізь підстеляла - коли до себе на ліжко малого брала (зручно і совати туди-сюди по ліжку на тій же пеленці коли засне), в дитяче ліжечко оте на колесиках їх стелила, витирала ними ж коли зригував...
    Я не мала минулого разу, і цього разу теж просто спакувала собі кілька штук звичайних бавовняних таких зі старіших щоб не шкода, а вже в ПБ по ситуації або переперу їх в разі дрібної "аварії" або просто викину
    Бачите, як для кого, я була як решето дірява :girl_crazy:мало не до 1,5 року малого, правда на 100% не пам"ятаю чи почалося то ще в ПБ чи вже вдома, але прокладок кілька штук спакувала собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я тих тканинних штуки 3 мала в п.б., і то 2 з них фланелеві, підстеляла біля себе на ліжко, ну і в ту їхню "коробку" прозору на колесах, що типу ліжко дитяче в Меді. Деколи дитину в родзалі зразу не одягають, типу щоб не змерзла, а після лежання в мами на животику ( теж накривають пеленочкою, а зверху ковдрочка) пеленають швиденько, а вже потім в палаті переодягають. То пеленають класично: тонка + байкова, то тонка буде не дуже чиста і вже тільки в прання, а верхня - як повезе. Можливо, тому і пишуть більше. З сином я була купила одноразовий набір для немовляти, то там розпашоночка, шапочка, пеленка - зверху в рушничок замотали, то потім в палаті переодягали вже в "нормальний" одяг, а те я викинула. З доцьою вже того не купувала, то запеленали просто в розпашонку і дві пеленки, а в палаті через деякий час переодягнули в " бодіка " і "чоловічка".
    Крем під підгузник мала "бюбхен", нам підходив. Вологими серветками користувалася, але після них старалась водою змити ( хоча би ваткою намоченою, бо якщо дитина перша, є ще невпевненість, то до умивальника не кожен понесе, та й вода не все є тепла...).
    Молоко стало підтікати вже аж дома, то прокладки не знадобилися . Але "Пурелан" для сосків, особливо на початку г.в., коли молока ще не було, а маля їсти-пити хоче і висить добу на грудях - то реально був порятунок.
    Одноразові трусики мала в третіх пологах, і то тому, що в сестри залишилось, то мені віддала. Сама би того не купувала, таки жарко в них. Але перший день зносила всі 3 штуки, та й по всьому. Але реально спочатку перші години вистачало одноразової пеленки і кілька штук саморобних (з старих праних мяких лахів прокладок), без білизни, потім з старшими трусами, які не шкода (одноразову пеленку на підстраховку треба мати до кінця, тобто кілька шт.), а вже на пізніше - то якісь брала "белла" з найбільших 1 пачку і то не тонкі, а товсті, мякенькі. Як закінчила, то перейшла на звичайні олвейси, тоді вже "там" тіло не таке спухше здавалось, а спочатку ті "гумові" олвейси були неприємні до тіла... то все дуже індивідуально, ще й залежить, чи є шви і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Gloria Tempus, крем під підгузок купила, аж один раз намазала. А потім перестала взагалі там чимось мастити. Перший місяць час від часу була вазелінова олійка стерильна, продавалась в ПБ на Джамбула. Зараз час від часу можу мазнути якусь складочку оливковою олійкою. Не люблю я тої хіматози).
    За пурелан плюсуюсь, кльова штука. Найменшого тюбика досить.
    Відносно пеленок. Одноразові потрібні були для всяких маніпуляцій на пеленальному столику. Тканинні хіба на ліжко біля себе стелила.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Все може змінитись. Я з першим заливалась молоком. А з другим можу навіть спати лягати без підкладок
    Труси ті одноразові купувати не варто. Можна взяти якісь мягенькі свої
    Іноді пеленають :) я старшого пеленала перші дні. Він тоді спав. Дітки чудеснич чином заспокоюються, як їх спеленати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я вже для цих цілей маю кокон такий легкий трикотажний на замочку. Думаю, непогана альтернатива пеленанню вийде)
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Взялася я нарешті нагадати собі, що то треба в ті сумки. І от на пунктах наборів дитячого та на пологи виникли запитання. Цього разу не планую купувати того всього непотребу по списку. Хто таке практикував нещодавно, що конкретно Ви брали з собою, що точно необхідно? Як в родзалі реагували на пропозицію відкупити те, що знадобиться опісля, а не готовий набір до?
    Наприклад з дитячого, точно треба таке, як паперові рушники, рідке мило, рукавички, одноразові пелюшки, ланцет дитячий, вазелінова олійка, вата. А от ті бинт, перекис, камфорний спирт, етиловий спирт, зеленка хіба потрібні, бо я щось не пригадую, щоб мені знадобилися першого разу? Нагадайте, що сучасного дозволено мати для обробки пупка? І щодо шприців 10ки 2 шт, 2ки 4 шт і інсул 2 шт, то теж всі треба? Бо я пам'ятаю лише, що інсуліновий для вітаміну К потрібен.
    Щодо списку на пологи: знову вата, бинт, зеленка, олія вазелінова, хлоргексидин, шприци (треба хіба?). З того такого, що точно треба, то пам'ятаю затискач пуповини (1 чи 2 шт?), катетер аспіраційний дитячий, що ще? Якщо не хочу ніякої капельниці, а погоджуюся лише на "метелика" на всяк випадок, то його треба? Як він по-мудрому називається?
    Одним словом, дівчата, хто недавно збирався чи збирається, розкажіть, що брали/плануєте брати?
     
  9. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Незнаю як зараз бо народжувала 6 років тому на Батальній то з медикаментів не купляла нічого наперед, коли перевели в родзал то лікарка написала список і санітарка пішла в аптеку і з чеком мені принесла все, пізніше мені що ще було потрібпо також ходила і докупляла бо капали мене 12годин. Після родів ще 4 дні капали антибіотик то зранку попросила санітарку і вона мені купила а решту вже докупляв чоловік. До родів лежала 3 тижні в передродовій то були випадки що в ночі привозила швидка дівчат без грошей то лікарі брали медикаменти в аптеці а вони пізніше віддавали. Не знаю як буде тепер після відкриття.
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От цього якраз і не хочу. Бо хто ж знає що саме і чи взагалі воно буде потрібне в конкретно моїх пологах.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Про те я і писала що лікарка написала саме те що мені потрібне було і купляли по необхідності. В мене були важкі пологи на 42 повному тижні з стимулюванням і зібранням консиліуму.
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А хтось користувався такими замість одноразових трусів і урологічних чи післяпологових прокладок? Побачила давніше в когось в іг і от тепер думаю, що зручно мабуть. Бо з перших пологів пам'ятаю, що лежати з саморобною прокладкою просто на пеленці ок, але як іти кудись, то всерівно треба було одноразові труси одягати. [​IMG]

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Боюся що в такому буде парити і не дихати тіло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Жарко буде. У мене цього разу лише 1 малюсінький шовчик, але все одно поверх урологічноі прокладки тряпочки кладу бо капець як парить та синтетика ( то при тому що зараз ще й не є жарко)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я двічі після пологів купляла післяпологові Чіко
    Дуже зручно було. (Правда без швів)
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Але ж всерівно маєш урологічну прокладку? То так само можна поверх тканинну і в ті труси покласти при потребі.
    Післяпологові прокладки чи такі труси-прокладки 2в1?

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я собі в пологовий брала. Мене вистачило на пів години. Це при тому що на вулиці було зовсім не парко. +- 15°С.
    Я брала свої трусики (такі а-ля парашути :girl_crazy:) не дуже тісні. Вкладала прокладку Bella найбільшу з крильцями. Але soft (тільки не dry, бо та гума запарює страшенно). І по ній клала вже випрану і попрасовану саморобну з старої простиньки прокладочку. Щоб не натирало ніде шви, бо мала і розриви і розрізи.
    Для мене то було найбільш прийнятно і комфортно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Siania

    Siania Love Life

    Мені було в тих трусах одноразових супер! Вони мягусінькі. Але лікар сварився, і наказав, щоб чоловік привіз саморобні з простиньок.
    Сказала я чоловіку випрасувати старі простинькі і порізати десь розмірами 100х100. До слова, призначення пояснила. А ще ми були на підготовчих курсах, де про лохії розповідали.
    Приїхав, гордо дає цілий пакет, каже, що дуже довго різав, тому так довго їхав. Я ж казала десь три простині втнути...
    Дивлюсь, а там там ультратонкі, дихаючі прокладочки, які ніхто не помітить, все як у рекламі! Бо вони розміром 10х10 см!!!
    Сказав що всі нормальні люди, завжди, говорять виміри у мм. Та й таке.
    В результаті, лікарю показала, ми поржали, і вже дозволив користуватись тими трусиками.
    Доречі, знаю, що їх можна замовити безкоштовно на пробу, і тену і деперд.
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я теж користувалася одноразовими трусиками і прокладками chicco. Дуже комфортно мені було, нічого не парило. Інтенсивно лохії були ще 2 тижні після пологів, а потім було достатньо щоденної прокладки.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1