Збираємось до ПБ -3

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Мар'яся, 13 Червень 2013.

  1. gladiolys

    gladiolys Member

    Дівчата а скільки потрібно прокладок післяпологових, хоч приблизно? Бо десь читала що від чіко хороші, але там 15шт, думаю чи то не багато? Саморобні також буду брати.
     
  2. gladiolys

    gladiolys Member

     
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Канпол бебі хороші, мені вистачило 10 штук. Але вони великі такі. Брала спеціально одноразові післяпологові трусики-шортики сіточкою. Але їх десь з третього дня почала використовувати, так то просто на пеленці лежала чи саморобні щоб в туалет і назад дойти. Не варто брати Беллу - викинуті гроші.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. phobika

    phobika Well-Known Member

    Чіко 30 шт в упаковці. Мені пішло 15, саморобних не мала. Мені вони сподобались, хоча думаю, що і звичайні можна підібрати підходящі - м'які і здоровенні)
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  6. gladiolys

    gladiolys Member

    В упаковці 30, але на шуварі є магазин де продають по пів пачки, це так, може комусь актуально.

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, а якого розміру робите саморобні прокладки 20 на 20 чи більшого? Щось я вже геть все забула.
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Мені минулого разу дуже зручно було на перші дні просто лежати з чимпобільшою шматою між ніг, а далі прокладку звичайну - натурелла чи олвейз плюс зверху невеличка шматяна (трохи більша за носові хустину)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я робила такого розміру як звичайні прокладки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. veredulya

    veredulya New Member

    Орієнтовний список в пологовий на Мечнікова (станом на серпень 2017):
    для мами:
    1. паспорт,обмінка
    2. нічна сорочка х2 (+ одна,яку не шкода на пологи, або одноразову)
    3. нижня білизна х2 пари широких трусиків, які не шкода потім викинути (+куплені одноразові трусики сіточкою)
    4. шкарпетки (в перші години зимно в ноги може бути)
    5. тапки гумові, щоб і для душа
    6. прокладки (мала десь 25 саморобних - змінювала часто + на самі перейми може піти зо 5 шт.). Також купувала, про всяк вип., звичайні. Але вони дууже незручні для мене. Рани і шви не можна запарювати!
    7. пелюшки поглинаючі (використала 3 шт. 60Х90 під час пологів, одну потім в палаті і три 40Х60 для малюка)
    8. посуд
    9. постіль
    10. рушник для душа і для рук
    11. вода негазована (пити хотілось увесь час і багаато)
    12. рідке мило, зубна щітка/паста, туал.папір м'якенький, шампунь
    13. мікроклізма, щоб легше сходити в туалет перший раз
    14. мобільний/зарядка
    15. акушерський комплект на пологи, стерильний №10 (я не купувала)
    16. затискач для пуповини білий Х 1 шт.
    17. рукавички стерильні по розміру руки лікаря х 10 пар і ще потім для палатної лікарки з 4 пари
    18. вата 100г
    19. стерильний халат, шапочку для чоловіка
    20. марля 5 м
    21. шприци на 20,10,5,2 мл по 2 шт.
    22. спирт 100 мл
    23. фізрозчин 200 мл
    24. крапельниця 9система) 1 шт
    25. катетер в/в №18 - 1
    26. сечовий катетер якомога тонший (але в мене писало "Нелатона" № 14)
    27. катетер для відсмоктування слизу в новонароджених № 10F - 1
    28. гігієнічна помада
    29. крем для сосків
    30. вкладки для грудей (мені не знадобились, бо виписали ще з молозивом)

    для дитяти:
    1. крем під підгузник
    2. самі підгузники
    3. вологі серветки
    4. пустушка
    5. пляшечка з соскою
    6. найменша уп суміші (на вип, якщо маля кричатиме, а молока ще нема. ми скомпонувались з дівчатами з палати і купили разомю. потім розсипали порівно)
    7. хлорофіліпт спиртовий
    8. перекис, піпетки
    9. вата
    10. пелюшки одноразові (к-ть залежить від манери користування)
    11. пеленки байкові 3 і ситцеві 3
    12. одяг в палату
    13. одяг в пологову (мені зразу помили дитинку і чистенькою одягнули. єдине - потрібно брати різні розміри. я, по аналоії з першим, взяла найменші речі, а дитьо виявилось кльоцком - майже ні в що не влізло))))
    14. ковдрочка чи рушник

    одяг для виписки обом.

    Десь так... Сорі, що список вперемішку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я бачу, на Мечнікова нічого не міняється...
    Це непотрібні і шкідливі речі, які заважають налагодженню грудного вигодовування. Навіть, якщо дитина потребує догодовування, то без пляшок, сосок і пустушок.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То Вам хтось давав такий список?
    --- дописи об"єднано, 15 Вересень 2017 ---
    Маля кричить не тільки від голоду. А молоко прибуває на третій день зазвичай. Так у всіх
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Havronia @ruda kishka то напевно список власний. Бо мені за два рази на Мечнікова і половини того не писали. А про пустушки, пляшки, суміші і не заїкались
     
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Та список власний, але організована закупівля суміші для палати, не думаю, що обійшлася без участі медперсоналу.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    мені за три рази на Мечнікова і раз на Батальній такого ніразу не казали. Я брала все те, що в обмінній карті (мені в консультації таку журналом давали) -- там нічнушка, халат, труси, дві розпашонки прості, дві байкові (замість тогго можна просто бодик), двоє повзунків (можна "чєловєчік") і дві шапочки книжка пише, але на треті пологи і четверті я вже принципово її не брала, бо в шапочці у мене був лише перший. А про ліки навіть мова не йшла -- все купила в пологовому під час пологів (акушерка), і ще все, що залишилось -- назад в аптеку віддала (вона ж). А пляшечка? соска? суміш? -- про атке навіть мови не йшло. вже після пологів ще щось докупила по списку, який всім давали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та от тому і питаю. Бо теж два рази на Мечникова народжувала. В 2014 і цього року в липні
    Перший раз була на четвертому поверсі, то пропонували догодувати сумішшю.
    А другий раз була на третьому поверсі, то говорили ні в якому разі не догодовувати, не переживати, давати груди на вимогу і молочко прибуде і буде достатньо
     
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    а чого 20х20? може зручніше 10х25? Але я не брала і не робила. Спершу лежала на пелюшці після КР, а потім брала Беллу на 6 чи 7 крапельок, така собі м"якенька подушечка.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я робила такого розміру як звичайна прокладка. Дуже великі не зручно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Nica

    Nica Well-Known Member

    Дівчата, з чого Ви ті саморобні і для чого? Чому післяродові звичайні не підходять?