Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бо сухе повітря в класах, де кожен зі своїми бацилками. Бо в школі вони ганяють, кричать і дихають тим піднятим пилом. Бо різкий перепад від сухого гарячого повітря до мокрого холодного. Бо кашель - то не хвороба, а захисна реакція або симптом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А як ви миєте дітей, коли вони хворіють? Якщо старшу перед сном підмити то вже трудно, то з малюком незнаю як бути. Він теж має соплі і кашляє , вже тиждень не купаний, дупа мала страждає найбільше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    А в чому саме проблема з миттям? Я мию точно так само як зазвичай (або частіше якщо пітніють багато, або коли хочеться трохи ванною температуру знизити, соплі промити в носі чи настрій дитині підняти :) ).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я хіба не парю довго у ванній. Інколи можна в тазику таляпати, якщо душ загострий на шкіру стає. Помив та і всьо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    якраз дупу і треба мити: поклали на руку і під кран: дупа, ноги... Не залео від хвороби і температури. А от верхню частину я не купала в немовлят, коли хворі були. Дивилась під пашками, пильнувала щоб не запотіло, щоб на шиї в складці незапалилось, але все ж не купала
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Точно так само як і здорових, під крики баби, не купати хворих дітей
    А чому не парите? Чи йде мова при температурі?Бо я навпаки при соплях і закладеному носі роблю сауну, з морською сіллю і ефірною олією евкаліпту.
    Старша при темп навіть не дає дупу помити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    при температурі...і взагалі, воду вище 37 темп не даю, бо моїм може нагнати температуру сильно
     
    Останнє редагування: 7 Грудень 2018
  8. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну все, таки помили, дуже швидко сполоснули у ванночці, бо там тих складочок ціла купа


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Купаю дітей при температурі. Хіба як пластом лежать, чи сплять цілий день, то можемо день-два пропустити
     
  10. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Дівчата, хтось щось чув /знає про збільшені лімфовузли в животику? Нам лікар сказала, що не варто хвилюватися, але я трохи панікерка.
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Які саме? Їх там купа. Є норма, є до спостерігання, є ознаки навіть глистів чи запалень, то ви уточнюйте. Ну і розмір , + якщо є в динаміці, то теж має значення .
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Мезентеріальна аденопатія 7-11 мм. Це все, що написано в висновку УЗД щодо тих вузлів.
    По аналізу крові, сечі та калу, на той час, - все в нормі.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Нам казали те саме, що це ок. Може бути показником глистів - в дитини болів живіт так, що йти не міг, але слава богу не апендецит. Справді зменшилися, після прогонки глистів, але не пропали.
    Основнею що не мезодоніт. А так може бути показником перенесеної кишкової інфекції, окрім всього
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    В моєї теж були сильні болі в животі, одночасно було підняття температури, також думала, що апендицит, але то було раніше, десь півроку до проходження того останнього УЗД, яке й виявило ті збільшені лімфовузли. На момент тих сильних болів УЗД нічого не показало.
    Нам висували версію щодо перенесеної віруски, хоча на той час дитина не хворіла, і про глисти теж казали.
    Чим проганяли?
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Давала рослинні капсулки. То не 100%, але мені вистачило, живіт перестав боліти
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А чиї дітки мали харчову алергію? Що вам призначали? Що робили? Через який час пройшло?
    Малий зїв три скибочки мандарини, обсипало великими червоними прищами прямо на очах...призначили протиалергічні, сорбенти, дієту.
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    вже стільки тут писала - прозвітую і про останній, вчорашній похід прослухатися.
    Були в того ж педіатра у Веселці, якого на тижні кликали додому. В малої і далі каже ларинготрахеїт. Далі пити Гербіон і зволожувати ніс. Інгаляції було би добре, та мала ніяк не дається їх робити. Тому гуляти зараз побільше. Ну, оскільки чоловік мій на сирість ходити не любить, то це ітак моє завдання, яке виконую щодня, коли він на роботі.
    Чи той ларинготрахеїт може перерости в шось серйозніше? чи дамо собі раду тіки сиропом і прогулянками (а насправді ж ми не так довго і гуляємо, бо нема тепер як цицятися на лавочці)?
    От з малим якось страшніше мені стало - каже в нього бронхіт, не конче страшний, але хрипи типу сухі чи якось так. Ну а його лікувати тим більше неможливо - лиш циця і промивання носика. Тепер я і за нього ще переживати буду неабияк.
     
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Кожна дитина інакша))
    Є два виходи - в більшості випадків дітки переростають, з гіршого то може перерости потихенько в бронхіальну астму. Не страштесь, це не так частт буває, але є...робіть те що робите, і особливо не переживайте. В період міжсезоння, взимку тре більше припельнувати дитину. В дітей з ларинготрахеїтами часто буває така штука як реактивність брохів, та дихальної системи в цілому - на зміну сезону, чи погоди, на холодне пиття, при фізичних навантаженнях, тобто такі діти практично завжди, при певних умовах покашлюють.

    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2018 ---
    Тут теж не все добре. Сухі хрипи просто так не появляються і тим більше не зникають. Кашляє сухо? Часто?
    І чого не можливо лікувати дитину?
    Якщо там справді бронхіт, то потрібне шось більше ніж промивання носа та циця))
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2018
  19. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А можете в пп поділитися, які саме? Теж підозрюю глисти, але кал і мазок не виявляють, тож шукаю щось рослинне/нешкідливе, щоб прогнати.

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member