Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    спочатку той кашель був сухий, наче з горла удушливий. Потім став такий не мокрий, але з якимсь таким відчуттям вогкості. Але загалом ніби по трошки стає менше того кашлю.
     
  2. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Добрий день. В літню пору здавали малій аналіз сечі і виявили сліди білка. Направили нас до нефролога і Узд. Знайшли солі в нирках. Пройшли курс лікування канефроном. Опісля все було добре. Дотримувалися необхідного харчування. Два тижні тому зробили малій АКДП. Сьогодні здали аналіз сечі. Виявлено лейкоцити 10—15. Підскажіть чи може щеплення давати такі покази? Чи це все ж знову питання нирок? Дякую
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Gudzyk на рахунок реакції від щеплення не можу сказати, чи так буває.
    Але, як варіант, щеплення все-таки впливає на імунітет, знижує його на певний час, внаслідок цього, можливо,"вилізла" ще якась проблема, або недоліковане дало про себе знати на фоні зниженого імунітету, або щось нове.
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    А чому здавали аналіз? щось турбувало чи то просто планово для провірки
     
  5. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Для перевірки. Оскільки були проблеми, намагаємось тримати на контролі
     
  6. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Ситуація така, що мала захворіла(((. Такі високі лейкоцити мабуть показували запальний процес(хворобу) в організмі. От тільки я не можу збагнути що це таке: температура 38,5—39,5. Ніс не забитий, соплів нема. Може кашлянути 2—3 рази на день. Повіки червоні. Може хтось знає, що це може бути?
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Щеплення не може дати лейкоцитів, як і простуда не дасть лейкоцити в сечі, лиш в крові може. Тому вам я дуже раджу ще раз здати аналіз сечі плюс посів, щоб подивитись, яка там бактерія. Якщо таки лейкоцити високі, а не просто погано підмита дитина. Бо 10-15 це багато досить. Це може бути запалення сечових шляхів. Не звллікайте з тим, тим більше є т-ра
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2018 ---
    У моєі дочки так проявлялось запалення сечових шляхів. Висока т-ра і жодних інших проявів. І щеплення тут взагалі ні при чому
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Gudzyk вашій дитині робили узд? Ніяких застоів сечі нема?
    Я трохи останній рік в цій темі варюсь, бо син має гідронефроз нирки
     
  9. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    На первинному Узд виявили тільки солі. Сказали що це може бути спадкове, оскільки в роду по лінії моєї матері є проблеми з нирками.
    Останній раз як були на огляді у лікаря Узд не працювало.
    Маю намір як тільки мала одужає йти до уролога і Узд
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Gudzyk зараз ви обов'язково повторіть аналіз сечі і до лікаря сходіть, бо якшо дитина температурить, а аналіз сечі поганий, треба антибіотик. Але для цього ще треба посів зробити, а то ще 3 дні як мінімум чекати, щоб виросли бактеріі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    @Gudzyk на посів (як щось є), треба чекати 7 днів. Не зволікайте
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та ну 7, це ж дуууже довго, в мене тут 3 дні і то в ці перші дні дитині одразу дають антибіотик, такий більш стандартний Зіннат, а потім вже дивляться яка бактерія і чи треба змінювати антибіотик. Малому моєму мусіли змінити, бо була нетипова відпірна бактерія
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    5, якщо нічого не висівається, 7, якщо є.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Це капець... тут доба якщо нічо нема і 3 якшо є... дивно, що так довго.. це ж луже важливо, а тиждень чекати, ще й дитині, це взагалі жах.. може в приватних швидше?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Як на мене, то треба ще здати кров і повторити загальний аналіз сечі. І тоді в комплескі буде видно, чи то запалення.
    Ну як в кого. Якщо є ниркова патологія, то може. В пятницю здали сечу просто для контролю, тоді ще дитина не мала жодних ознак хвороби. Лаборант, який робить нам аналіз вже багато років аж здивувався і питає чи мали здоровий, бо аналіз поганий . В суботу вже була висока температура і згодом діагностували кір.
    І но не вперше, коли аналіз сечі погіршується перед хворобою. Але в дитини досить серйозні проблеми з никами. Думаю, що так не у всіх.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ні, це з приватних і деяких державних.
     
  17. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Не знаю як з сечею, хоча думаю, що бактерії вирощують приблизно однаковий час. Я здавала мазки.
    Мені в приватній лаб-ї робили 4 дні. На 4-й день, якщо щось знаходять, буквально за півгодини роблять чутливість до антибіотиків.

    Ну і схема така ж, як у Польші. Дають антибіотик широкого спектра, а після отримання аналізів вже дивляться чи потрібно міняти.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Leditanya у мого малого раз був оганий аналіз сечі при жодних інших об'явах. І то дуже поганий аналіз, нас одразу в лікарню поклали, так як є гідронефроз і поширення сечоводу. І це називають запаленням сечових шляхів без об'яв. Таке кажуть теж буває. Я здаю шомісяця малому сечу і як температурить, то завжди. При вірусках не було нічого в сечі ні разу. Хоча я вірю, що буває різно.
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Маємо вірус в хаті: дідусь і я (горло, нежить, температури нема). Провітрюю, зволожую. Дитині (2 роки) - фрукти з вмістом вітаміну с. Чи є сенс ще щось робити, щоб дитина не захворіла?
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Лікуйте діда і себе, добре вимивайте ніс і горло, руки і посуд. Чим скоріше позбудетесь мікробів, більше ймовірності, що дитя буде здоровим. І ще, не тримайте в голові думки про хворобу! Все буде добре!