Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та ні, це ж на випадок, коли дитина задихається — яке може бути легше (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lula

    lula Member

    Якщо в дитини температура та пронос - це отруєння. Тут пишуть, що обов'язково потрібно до лікаря. Можливо можна і вдома допомогти дитині? ( 7 років)
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не обов`язково отруєння. Але краще до лікаря. Як інші члени сім`ї себе почувають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дуже потребую поради. Десь місяць тому я писала про ларинготрахеїт малої який закінчився ларингоспазмом і потраплянням в інфекційну. Зараз, як і тоді, дитина має соплі і помалу захрипає. Боюся страшно. Які превентивні заходи можна вжити, щоб ситуація не повторилася? Чого робити не можна, а що робити навпаки бажано? Наразі лише капаю носика Дефлю Сільвер.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Щовечора робити ванну-ванну (таку щоб патьоки по вікні) на пів годинки + провітрювати кімнату за той час.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @marianast
    Інгаляції (від просто фізрозчину та трав'яних чаїв до...)
    Зверніться до пульмонолога, щоб на ранніх стадіях уникнути можливих ускладнень. Педіатри часто лікують дещо за іншим сценарієм, ніж того потребує специфіка ларинготрахеїтів, бронхоспазмів і т.д.
    Підвищуйте імунітет. Перевірте на алергени.
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2019 ---
    А в мене таке питання...
    Скільки треба їсти натуральних йогуртів дитині (саморобних :)), щоб компенсувати шкоду мікрофлорі від антибіотика?
    І чи це взагалі ефективно? І як мікрофлору відновлювати?
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Навіть постійно їх їсти (йогурти) явно не пошкодить, на здоров'я!
    Організм - саморегульована система, і якщо немає тяжких імунодефіцитів чи специфічних хронічних болячок - за якийсь час (в кожного свій) відновлюється до нормального стану, в т.ч. мікрофлора.
    В мене на будь-які антибіотики одразу проявляється молочниця, то колись купувала ті пробіотики, що радили лікарі. Але маю майже родича лікаря-італійця, то в них нічого такого не призначають, перестала і я купувати. І - о чудо - конкретно в моєму випадку після закінчення курсу антибіотиків за тиждень-другий та молочниця минає (принаймі явні прояви, а шукати її "по аналізах" не бачу змісту). То я припускаю, що і кишечна флора нормалізується. В дітей те саме, але розлади кишечника, то теж минає після відміни/закінчення курсу. Йогурти, кефір любимо і вживаємо як саморобні, коли є можливість, так і магазинні, не як засіб для мікрофлори, а просто як продукт харчування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, в моєї малої що не соплі - то кров з носа. І то так доволі сильно тече. Припускаю, що це судинки слабкі, але якось воно так... Аналіз крові робили розгорнутий - без відхилень. Мине з віком? Чи то така особливість надовго?
     
  9. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В моєї однокласниці чуть що ішла кров з носа, то в студентські роки можливо і не так часто, але повторювалося. Як тепер в дорослому житті вже не знаю.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У мене було так в дитинстві. Думаю десь в студентські роки минулося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Що йогурт, що пробіотик мають однакову дію: в той час, поки власна мікрофлора майже вимерла - заселити вакантне місце хоч чимось (щоб вільне місце не зайняли погані бактерії). Бактерії з йогурту - тимчасові жителі, вони не приживуться в кишковику. Лише потримають місце, поки власна мікрофлора дорозмножується до потрібного рівня.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Думаю, мине. В мене так було в шкільні роки. Одного разу навіть швидку викликали. Минуло з часом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Haidee, мені вітамін а і е давали, допомагало. А судини в мене до сих пір слабкі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я вже забула що то за дитячі краплі в ніс, але двічі при прийомі таких крапель у сина на 3-4 день починалась кровотеча: то з самого ранку ще в ліжку, то вдень. У іншого сина, який паралельно хворів і я капала йому - все було ок. Краплі судиннозвужуючі.
     
  15. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    В мене були в дитинстві слабкі стінки судин, то призначали вітаміни аскорутин

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Судинки слабкі. В сина маю теж таку проблемку. Періодично курсом пропиває аскорутин. В чоловікового брата теж так. То ще і в дорослому віці трапляється. Припікали йому сріблом, ефект є, але повністю проблема не усунена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    З початком холодів в старшої починаються соплі/горло/кашель, без температури просто по пару днів посопляє/покашляє не сильно, дам їй молоко з какао маслом/чаї/промиває ніс і все проходить. Але повторюється часто досить, як на зиму трохи укріпити імунетет? Ніколи не давала штучних вітамінів, але зараз вже починаю задумуватись над цим бо реально вже то дістало. Думала замовити якісь європейські, хто що може порадити?
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я не даю ніяких крапель. Тільки солона вода.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так це якраз чудовий імунітет - на будь-який вірус така легка реакція.
    Не треба давати вітамінів, якщо аналізом не підтверджений дефіцит
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не пам'ятаю, в якій темі я вже писала про нас- я і мій син.Успадкував(. Переросте колись. Я малому за рекомендації лікаря давала аскорутин пів таб. вроді+ аевіт. Але, то коли неодноразово, а кілька днів повторювалось і сильно.
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2019
    • Подобається Подобається x 2