Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Дуже схоже у вас на непереносимість лактози, раджу здати дихальний тест, щоб знати точно. В деяких минає після дієти, бо вона є двох типів. То лише спочатку виглядає, що велика проблема бути без молочного, єдине, що пхають його куди тільки можна, і багато продуктів треба виключати чи заміняти

    Можете собі тут пошукати інформацію Увійти на Facebook | Facebook тут і продукти є і про аналізи можна поговорити і про дієту.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2017
  2. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Далеко не завжди, ще й навпаки сильно залежні від молочного


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене в родині навпаки.
     
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Залежно яка саме, якого типу. В нас підвищені антитіла до глютену, тобто не вроджена целіакія, а набута непереносимість. Лікарка каже, з часом має минути. Лактозна теж буває різна, хоча оті аналізи крові на тип ЛН насправді лише показують імовірність того, що дитина не травитиме лактозу, але точно не показують, чи травить вона її в даний момент. Дихальні тести на ЛН у Львові здається не роблять. У моєї вторинна ЛН, думаю як наслідок непереносимості глютену, то тимчасово молочка теж безлактозна поки.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені цікаво хто робив діткам загальний масажик, але сам. Чи часто робили?
     
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я робила до 5 міс кожного дня вранці. а що саме цікавить?
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще чекаємо результатів...мала має шалений апетит і животик як шар. А ще днями часто пісяти стала, думаю, може то реакція така на ферменти і бактерії, які їй даю зараз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    я робила (не тривалий і не дуже інтенсивний)
    щодня, але якщо день забувала, то не парилася
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Загалом цікавить хто як робить. Бо я почала робити в 3 місяці. Раніше не надавалася. І от вже 2 місяці роблю. Не інтенсивний, а такий лайт-варіант. То цікаво чи варто так довго робити, чи часом не нашкодить.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я робила до 6 місяців, далі син вже так крутився, що і сенсу того масажу не було і робити вже було неможливо))) але то не всі діти такі вертляві, може зі спокійнішими можна довше. Сумніваюсь, що можете нашкодити, якщо знаєте основні правила (де не можна сильно тиснути і т.п.) В моєму розумінні це більше така розвага для дитинки, тактильне спілкування, не розглядаю масаж немовлятам як якусь медичну маніпуляцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Погоджуюся з
    @Mansikat
    Я робила теж десь до такого віку. У 6 з половиною місяців Аня пройшла курс дренажних масажів, і майже відразу курс масажів від кривошиї (робила не я). Після того її вкласти для масажику було неможливо. Якраз і повзати почала.
     
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я приєднуюсь, що не нашкодиш. То більше як зарядка, для покращення кровообігу, трошки вправ порозминати ручки ніжки. Нам і в дорослоиу віці не завадило б))) я на ютубі просто глянула, які вправи і в якому віці не можна робити (типу маленьким не можна сильно ручки розводити вгору і т.д.), і їх не використовувала. перестала робити по тій самій причині - став такий вертлявий, що неможливо нічо вдіяти з ним) робить своє, тільки те що хоче. Силою ж не буду тримати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Дівчата порадьте-розрадьте. У малечі(1,1р) в даний момент лізуть зубки. Десь вже цілий тиждень, може й трохи й більше(вилізли всі 4рки і зараз лізуть верхні трійки). В малечі була температура, теж списую на зубки. Зараз трохи з носика тече і трохи підкашлює. Знаю, що на зубки так буває. Але на прогулянуі дитинка добряче мерзла в руки і ніжки. Плюс в приміщенні сухе повітря, що теж може спричинити кашель. От і тут потребую поради, як зарадити малятку, так, аби вторинні ознаки не переросли в хворобу??? З ліків в хаті маю ібупрофен дитячий і сироп від кашлю.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я не дуже в тому розуміюся, але мені здається хіба промивати носик, щоб сопельки на груди не лягали і багато пити. Та й все. Не варто сиропами без потреби напихати.Малому педіатр так і рекомендує, якщо висока темп, то збивати, мити носик і баоато пити. Спостерігати за дитиною, якщо щось не подобається, то до лікаря, та й все.
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2017 ---
    Хіба горло ще гляньте, нам при червоному лісобакт прописували, половинку чи четвертинку, вже і не пригадаю. Розтовкти і за щічку запхати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Чим і як промивати?
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Фізрозчином, х.юмером, будь якою іншою ізотонічною морською водичкою. Не в спреї, категорично. Набираєте повну піпетку і в ніздрю. Дитина лежить, голівка набік, як дається. Я своїй в рік могла вже значно більше ніж одну піпетку в ніздрю запустити. Процедура що дві години. Як сильно забито можна аспіратором відтягнути , типу NoseFrida.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Фізрозчином. Можна хюмер, аквамаріс, салін.. а можна просто фізрозчин купити. Купованими готовими пшикають. Фізрозчином можете піпеткою капати, а можете використати пусту баночку з-під купованого фізрозчину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, ану просвітіть мене. То в нас лактозна непереносимість?
    Гліадин, антитіла IgA 3,11
    Діти : до 12,5 Од/мл
    Дорослі : 25,0 Од/мл
    Гліадин, антитіла IgG
    Гліадин, антитіла IgG 6,51
    Діти: до 12,5 Од/мл
    Дорослі: до 25,0 Од/мл
    Тканинна трансглутаміназа, антитіла Ig A
    Тканинна трансглутаміназа, антитіла Ig A 0,1
    Менше 1,0 – негативний результат
    Більше або дорівнює 1,0 – позитивний
    результат
    Тканинна трансглутаміназа, антитіла Ig G
    Тканинна трансглутаміназа, антитіла Ig G 0,04
    Менше 1,0 – негативний результат
    Від 1,0 до 2,0 – слабопозитивний результат
    Від 2,0 до 5,0 – позитивний результат
    Більше 5,0 – сильнопозитивний результат

    ПЛР. Генетичні поліморфізми
    ПЛР. Генетика. Лактозна непереносимість
    Ген: MCM6 (minichromosome maintenance complex component 6) Поліморфізм: -13910 T>C Алель ризику: -13910С CC
    Гомозиготи CC: не здатні до засвоєння лактози, жінки в постменопаузі - великий ризик розвитку остеопорозу.
    Гетерозиготи CT: варіабельний рівенть лактозної активності, частіше розвивається вторинна лактозна недостатність.
    Гомозиготи TT: легко засвоюється лактоза, добре переносяться молочні продукти.

    СС у нас
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Були сьогодні в педіатра, бо почався мокрий кашель. А я панікую. Виписали 2 сиропи(від кашлю і від алергії). Носик сухий, то мабуть здалось, що мокрий, бо малече плакала і зубки чесала, тому й текло. П'є теплу воду з медом( звикла пити водичку кімнатної температури і теплої пити не хотіла, прийшлось підсолодити).

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka