Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я не очікую цвяшком. знаю що буде істерика. бо здирає з голови все.. бум пробувати. дяку за підтримку
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    буду шукати приватно по відгукам тут.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А що то всі питають про ЕЕГ? То часом не для медогляду в садок кардіолог назначає? Бо ми ще не були в цього лікаря....
     
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    прийшла ще тут питати...мо хто таке чув, бо я ні
    Виявляється, якщо по крові антитіл до глистів немає і в калі не знайдено, то це ще не привід думати, що їх немає і варто пити для проофілактики зентел 3 дні, бо...
    1. В організмі може сидіти самець глист
    2. Імунна система в принципі може не реагувати на глисти та не виробляти антитіл.
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Електроенцефалограма
    якщо у вас відхилень нема, то робити імхо не тре.. в нас були судоми і малий не балакає поки
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ну вони ніби довго не живуть, щось в межах року. тому якщо симптоми турбують більше і прижилися тільки самі самці,.важко сказати, як реагує на то імунна система. глисти є у всіх, питання у їх кількості.
     
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А, ясно. Я щось про кардіограму подумала чомусь)))
    А який лікар вас скерував, хто то вирішує? Бо ми теж майже не говоримо.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    симптоми турбують, ал чи то глисти їх дають ніхто не знає: тошнота часта, загнутий жовчний, чухання дупки час від часу, нічні страхи, роздратування, часті кишкові інфекції, лактозна непереносимість.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    невропатолог. в нас усне направлення з лікарні від невропатолога
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата. чоловік поїхав у відрядження .. не знаю чи то емоції чи що- малий до 4 ночі плакав.. ранок в сльозах. обідній сон в сльозах.. ще на зуби списую ті що самі задні. але ж не дає подивитись.. не знаю що робити..чи йти до педіатра. змін в поведінці більше немає
     
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    зверн
    Та все може бути, спостерігайте. Бо може бути збіг обставин, але реально, якщо щось вас тривожить, то зверніться до педіатра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи є нормальним, що дитина 1,6 р. вже другий тиждень какає раз на три дні (без болю, звичайно, сорі за подробиці)? Пє багато + гв дуже багато (і вдень і вночі). Рідкого багато їсть: зранку молочна каша, на обід суп, потім йогурт.
    Минулого тижня мали проблеми з пісюнчиком, але вже все гаразд. Цього тижня були соплі. Ще останнє ікло прорізується (слюні, пальці в роті і т.д.). Ще помітила, що дуже багато потіє, особливо вночі, хоч спить голий, не накритий при +22 приблизно.
     
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От я вчора теж чула від однієї мамочки, що дитина не говорить поки. То теж скерував невропатолог на ЕЕГ. Ми вчора були на медогляді в невропатолога перед садочком. Ну і то був досить поверхневий огляд, як на мене. Питав чи говорить. Я відповіла, що слова говорить, небагато, кількість не рахувала, але щось говорить. Фрази поки ні. Лікар нічого не сказав. Я от собі думаю чи то я не злегковажила відповідю. От вас лікар скерував, бо дитина не говорить зовсім чи мало говорить?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Нас скерували передусім бо мали двічі судоми.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Meriroma, в нас схожі симптоми: лактозна непереносимість, роздратування, нічний неспокій і кропивниця. Здавала кров і кал, і мазок на глисти. Носилася з рідинами на лямблії, кілька разів носила кал, щоб аскариди виключити. Вже замучило то носіння. Глистів жоден аналіз не виявив.
     
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Meriroma я б звернулася ще до іншого лікаря на консультацію. Нам таки виявили антитіла до лямблій, але Лікарка казала що ніякого зентелу, бо токсичний, призначила свічки - і маємо спокій
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Вкусив малого комар під коліном. Зробилась під шкірою тверда гулька, зверху не було нічого. А сьогодні малюк розкусив, що то можна чухати і вже трохи розковиряв то місце. Є невелике подразнення. І під шкірою далі затвердіння, досить велике за площею. Коли прошу мені показати, то каже, що "бобо" Чим то можна мастити?
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika псило-бальзам...і йому подібні..
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наша педіатр сьогодні сказала траумелем мазати