Здоров"я дітей.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Оля, 3 Червень 2007.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, я мала на увазі, дати дитині з"їсти, наприклад не один продукт(страву), а допустим чайну ложку каші, кусочок яблука, того ж йогурту ложку, може дитина любить борщик чи овочеві зупки, щось в такому дусі.
     
  2. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, не знаю чи сюди пишу, але мене цікавить, чи даєте ви своїм дітям риб' ячий жир? Хочу придбати з Америки, але не знаю які хороші. Поділіться досвідом. Дякую!​
     
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мене таке враження, що вас лікують, бо ви прийшли і хочете лікуватись. Вони ж не можуть вам сказати "ми не знаємо від чого це"
    Я гречку підмішую в котлети. кукурудзянку підмішую в сирну запіканку вівсянку сиру додаю до фрикадельок. Ще давала моркву сиру в фрикадельки, але натерла на крупній терці і вона помітна і не добре розварюється. Наступний раз буду або варену давати вже або на дрібніше терти
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ото Ви дуже влучно сформулювали. Я вже якраз чоловікові нині то казала - нинішня лікарка проглянула готові аналізи, відкинула потенційно непідходящі діагнози, тай придумала нові.
    мене теж цікавить навіщо його взагалі дають. Мене в дитинстві тим не годували, хоч памятаю однокласники жалілися, що мама заставляє всяку бяку пити. Тепер бачу таку тенденцію по знайомих, кого в дитинстві тим годували - той і своїм дітям то дає.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Найкращим вважається норвезький риб'ячий жир, зокрема Möller. Є в сиропі, в желатинових рибках чи просто в капсулах. Своїм брала ці рибки. Ще непоганий в сиропі знайшла польський Domowa apteczka. Діти пили з задоволенням.
    --- дописи об"єднано, 22 Вересень 2017 ---
    Має багато корисних властивостей. Почитайте, в неті є багато інформації на цю тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я даю своєму школярику).Купувала в нас, потім польські. Зарас даю Солгар дитячу Омегу(рибки желейки). І можу сказати, що від останніх точно є користь, бо апетит в дитини шалений)). При попередніх зовсім нічого подібного не спостерігалось.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дякую дівчата!:girl_curtsey: В мене також школярка, але така "здохлячка" нічого не хоче їсти, а менша, з липня місяця хворіє кожні 2 тижні, от вирішила "накачати" їх вітамінами, спочатку мультивітамінами, а пізніше риб'ячим жиром, маю надію, що будуть менше хворіти.
     
  8. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Що ви скажите про цей?ChildLife, Pure DHA Chewable, Natural Berry Flavor, 90 Soft Gel Caps підрахувала, якщо давати двом дітям по 2 капсули на день, то вистачить на 22 дні. То не мало?@NataliaFed можете скинути посилання які саме ви п'єте? І скільки років дитині?
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Посилання не скину(хіба фото своїх), бо купувались за кордоном в аптеці але на айхербі вони мають бути. Може наша @inka підкаже. Дитині майже 8.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Luchik

    Luchik Well-Known Member

     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    По відгуках з iherb є темка, там трохи омега обговорювалась: Відгуки про товари з IHerb
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Luchik
    [​IMG]

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, ті що дають Дуфалак, як ви його даєте? Читаю в неті, що починати з малих доз, а комаровський радить ще від газів щось додати, бо воно викликає підвищений метеоризм. Сама колись подібне пила, то хіба роздуло як кульку, а ефекту не було)
    В малого після ентеровірусу, чи то від лікування ніфоруксазидом, проблеми з туалетом.. Живіт поболює час від часу, жалється, що дупця болить. Нині взагалі мучився, бо здуття було. Не знаю, як дієту тримати, бо він їсть одні макарони і манку(( Але буду пробувати і лактулозухочу дати, бо боюсь шоб то не переросло в психол. проблеми
     
  14. sherry

    sherry Well-Known Member

    @бетменша пілся ентеровірусу радять давати бактерії, які усувають ці проблеми.
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    давала ентерожерміну 5 днів. можливо треба довше.
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми її сумарно вродь 10 днів пили , по 1 ампулі в день (у віці майже 2р.). Почали в лікарні і так дома допивали докінця
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в нас цікаві зміни. Останні разів три дитя какає без труднощів, хоч і далі раз в 3-4 дні. При цьому ліків ніяких не даю, і дуже кардинальних змін в раціоні нема. Єдине, чому думаю завдячую - поява в раціоні гарбуза. Десь так зо 3 рази в тиждень снідаємо гарбузовою кашкою з яблуком і пшоном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в нас таки перейшло в тріщину і психолог. закреп. Як то страшно, як дитина хоче і боїться сходити. Малого аж трусило, гліцеринова свічка не помогла, тільки клізма(( крімтого, пару раз какуняв в штани. А от сьогодні вже на унітаз, трохи боявся, але ніби вже зрозумів, що боліти не буде. Тепер головне не допустити знов закрепу, добре, що чорнослив почав їсти. Дуфалак п"є, але від нього має здуття, тому даю наніч, а не зранку. Ой, ті какальні проблєми(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А можна Дуфалак Гутталаксом заміники?
    В мене Дуфалак теж не поміг колись, тільки здувало дитину.
    А Гутталакс супер пішов. На ніч дала - зранку, як правило стілець. І дозувати легко було. 1 крапля на 1 кг ваги дитини, здається.
    І ентерожерміну 10 чи навіть 14 днів бажано пропити. Чорнослив, ківі, кефір чи хоч актімель (його точно всі діти люблять), бурячок.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    там трохи інші діючі речовини і принцип дії. Гуталакс проносне, а Дуфалак вроді просто нормалізує потрібні процеси в кишечнику. але як приймати його на ніч, то нормально. Наразі випорожнення регулярні, лишилось повністю усунути страх.
     
    • Подобається Подобається x 1