Здорове харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Lebidka, 27 Квітень 2009.

?

Яке харчування ви вважаєте найправильнішим?

  1. Роздільне харчування

    56 голосів
    12,7%
  2. Вегетаріанство

    23 голосів
    5,2%
  3. Сироїдіння

    9 голосів
    2,0%
  4. Їсти все, але в міру (не переїдати)

    336 голосів
    76,4%
  5. Головне, щоб смачно

    16 голосів
    3,6%
  1. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Краса і здоров"я - дуже важливі речі у нашому житті.
    А як харчуватися так, щоб бути здоровими, красивими і стрункими???


    Ваш погляд на харчування?
    Яке харчування найправильніше? І чому ви так вважаєте?
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  2. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    думаю, що треба бути ближчим до природи. Вживати більше натуральних і домашніх харчів. В мене хресна мами з всією своєю сім"єю живе в селі. Вони свідомо практично повністю відмовились від куплених продуктів. І навіть ліки стараються по можливості виготовляти самі.
    Зараз в них сезон поїдання листя кульбаби. Я теж спробувала:xaxa:, пожувала:ninja:, але не проковтнула:confused:
    От сьогодні рішилась спробувати салат з кропиви. Поки ще не знаю як зробити її їстивною. Чекаю що добрі люди підкажуть:).
     
    • Подобається Подобається x 13
  3. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я теж за натуральну, природню їжу (якої зараз на жаль все менше і менше:confused:). Переважно, стараюсь їсти салати, овочі, фрукти, парену їжу.Вже давно відмовилась майонезів, кол-спрайтів, газованих напоїв, чіпсів, хот-догів і т.д.
    Почуваю себе чудово, покращилась фігура і стан шкіри.:xaxa:
    Ну і звичайно НЕ ПЕРЕЇДАТИ!!!(що деколи виходить:o)
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Ми давали кропиву в зелений борщ
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Хотіла вибрати варіант "вегетаріанство", але він неповністю відображає мої погляди і стиль харчування.
    Свого часу дуже мені подобалася система роздільного харчування.
    Зараз здорова їжа в моїй сім"ї - максимум овочів, фруктів, сухофруктів,каші,горіхи, насіння,риба,сир і кефір, негазована/слабогазована вода, чай, компот. Все або сире, або печене, або в пароварці готую. Несолене. Від смаженого і копченого відмовилися з початку вагітності. Хоча раз в два-три місяці можу посмажити сирники.
    Єдина прогрішність - солодке. Без шоколаду чи халви жоден день не проходить. Пироги-булочки-кекси печу. Інакше не можу витримати. В піст ше якось стримуюся. А так всі стреси солодким заїдаю:umbrage:.( І всі радісні події також.:xaxa:)
    А от багацько зелені не люблю, а чоловік - спокійно хрумає :).

    Памятаєте Гіпократа: "Всі хвороби приходять через рот"?
    Ото для мене означає: погане харчування або нервування (сварки).
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Ми з чоловіком вегетаріанці вже скоро як 3-ри роки.
    Вегетаріанство для нас - це здоров"я, краса, стиль життя.

    Стан здоров"я, волосся, нігтів за ці роки значно покращився :)
    Я прекрасно виносила і родила свого синочка, і не вживала при цьому нічого з мед. засобів, штучних вітамінів.
     
    • Подобається Подобається x 16
  7. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Лебідко, а молочні продукти, яйця, рибу ви вживаєте? і що є джерелом білків в вашому раціоні
     
  8. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я обрала "Їсти все, але в міру", бо так і вважаю. Ну не можу я відмовитись від м"яса та інших табу вегетаріанцев. Головне, щоб меню за день складало всі необхідні речовини: білки, вуглеводи, жири (правильні), вітаміни та мікро-макроелементи.
    Тобто основне меню мають складати каши, овочі-фрукти, м"ясо-риба-молокопродукти (або білок рослинного походження: горох, квасоля та інше). А ще - багато пиття. Чиста вода (або натуральні напої) очищае організм та живить клітини.

    Роблю поправку: під "все" не рахую чіпси, сухарики, солодку "хімічну" воду, ковбаски-сосиски та решту харчового "сміття".

    пе.се. Без солодкого жити не можу і фрукти мені його не замінюють. Знаю, що шкідливо, але відмовитись не можу. Своєрідна наркоманія: і шкодить, і "присаджує".

    пе.пе.се чоловік би обрав останній варіант. Сварить мої "потуги" робити їжу кориснішою (менше солити, не смажити ітд), бо вважає, що лиш смачна їжа може засвоїтись нормально, бо адекватно виділяються у шлунку відповідні ферменти, кислоти та луги. А на несмачну їжу організм не реагує і вона йде "в унітаз".
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Рибу не вживаю, а от яйця і кисломолочні продукти постійно є в нашому раціоні.
    Найкращим джерелом білків (протеїнів) є злакові, бобові, горіхи;
    а яйця і молочні продукти - то саме-собою повноцінні протеїни :)

    Якщо вже правильно поділяти, то вегетаріанство у найбільш поширеному значенні – це ово-лакто-вегетаріанство, яке за визначенням виключає червоне і біле м’ясо, рибу, а також будь-яку іншу тваринну плоть. Проте яйця і молоко допускається.

    А ще є вегеталіанство. За визначенням, вегетаЛіанство виключає усі продукти тваринного походження. Крім будь-якої тваринної плоті, вегетаЛіанці (вегани) виключають з раціону також яйця і молоко.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я майже повністю солідарна з mamatu...
    Їм все, щоб було смачно хоча в кожного своє СМАЧНО:). А от солодке не вживаю, не подобається і не смакує, окрім морозива і шоколаду. Без мяса і зелені не уявляю собі свій раціон, так що вегетаріанка з мене не вийде.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Ъмо все, але без фанатизму, правда все тыльки свіже, мінімум жареного, і то тыльки на олії, в основному тушено-печене, багато фруктів та овочів, ніяких майонезів-приправ лишніх, соусів купованих,
    старюсь не готувати важкої багатокомпонентної їжі, але різноманітну.
    Але буває всяке, не все вдається стриматись, особливо в кафешках-ресторанчиках...:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Лебідка, а в раціоні дитни присутнє м"ясо?
     
  13. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Звичайно, що ні. А навіщо воно йому? Тобто навіщо його маленькому тілу таке навантаження на шлунок, підшлункову і печінку???

    А всі необхідні вітаміни, макро- і мікроелементи мій синочок отримує з інших корисних продуктів. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я теж стараюся здорово харчуватись. Мінімум смаженого, копченого практично не вживаю, майонези теж зрідка (в гостях:)), чіпси, газбільки, коли-це взагалі з розділу "заборонено" (навіть не те, що заборонено-мені цього навівть не хочеться), від фаст-фуду, на щастя, мене нудить...Є речі, які б я хотіла змінити в своєму харчуванні. Це:
    - не їсти багато хліба (добре хоч їм чорний);
    - не пити стільки чаю, а ще й часом з цукром;
    - ну і солодощі - моя слабинка. Але тішуся, що ми майже ніколи не купуємо магазинної випічки - все печемо самі. Ще б цукерки навчитись самій:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Підтримую здорове харчування, тобто не переїдати, їсти те, що "проситься" - а значить цього організму бракує в даний час. Мясо їм тільки телятину, кролика, індика. Я проти хімії-приправ, соусів, майонезів і т.д. В ідеалі здорова їжа, на мою думку, це вирощена власноруч, без нітратів і под. :)

    Щодо кропиви, то її можна вживати в салати, але перед тим потримати в кипятку, щоб зійшла пекучість. Те саме з кульбабою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Здорове харчування

     
    Останнє редагування: 30 Квітень 2009
  17. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Здорове харчування

    Я колись працювала нянею в Італії, то батьки були затятими вегетаріанцями, а от дітки їли мясо:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Рибу я так зрозумІла теж?

    Але ж іжа- це те з чим ми отримуєм білки , протеїни такі необхідні для нормальної життєдіяльності організма.
    добова норма білків в харчуванні дорослого повинна бути 100-150 г, половина з них тваринного походження, а у дітей тваринних протеїнів повинно бути ще більше-60%.
    Самі корисін білкі містяться в рибі, М"ясі, молоці і яйцях.-це продукти багаті незамінними амінокислотами, з яких і складаються протеїни. В природі існує близько 150 амінокислот, але людини необхідні 20( незамінні), 8 з яких синтезує наш організм і, а 12 ми отримуєм з їжею... Діти в період росту просто повинні отримувати потрібну кількіть білку для повноцінного розвитку....
    Якшо батьки вегетаріанці - це цілком нормальго, але дитина повинна харчуватись повноцінно
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Я вам так толково не розкажу, треба десь пошукати в неті. Я до такого висновку прийшла, коли мені одна знайома сім'я розповіла, які чаї п'ють вони: збирають гілочки та листочки смородини, агрусу, позичок, малини і навіть бузка, сушать, запарюють і мають "здоровий" напій. Але, як вони мені пояснювали, будь-який чай можна пити не довше, ніж два тижні поспіль, тобто чергувати їх.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Здорове харчування

    Катю, у вас нав"язаний лікарями погляд на харчування :)
    Я вже багато вивчала і прочитала на цю тему, тому переконана: моя дитина повноцінно харчується і набагато здоровіша, сильніша і міцніша, ніж інші діти.
    Зараз він ще багато гамає цицю, чим не повноцінні протеїни ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1