Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Cifalius, 2 Червень 2008.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Здається, я захворіла (
    Температура 37.2, кидає то в жар, то в холод, руки холоднющі, а лице гаряче.
    Словом всі симптоми вірусяки.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  2. morkvao

    morkvao New Member

    В поліклініці був 90, на наступний день в гематології вже 88, я вже ледве стояла. Але помилка легко може бути , не одноразово переконувалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Допишу свою історію. Позавчора зранку ще було виділення і... всьо. Перерахувала по календарю, позавчора - це 43 дня після пологів.
    Вчора-сьогодні виділення прозорі та тріііішечки коричневого.
    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    блін, таки 87 у мене гемоглобін.
    Дивно
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    голова мене болить жахливо. Парацетамол вже пила два рази.

    Скажіть мені щось.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    казала моя лікарка свого часу, що те що полегшує мені біль буде менш шкідливе, ніж терпіння спазмів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тиск який у тебе?
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Проснулася зранку з сильним болем в горлі і закладеним носом:sad:
    Тепер ще й голова болить. А треба якось швидко виліковуватися, бо завтра до стоматолога, а в середу на УЗД. Та й роботи багато, сьогодні дома, а завтра вже напевно прийдеться йти на роботу.
    Багато пити, їсти лимони, інші цитрусові, полоскати горло , чи що ще можна? Але я полоскати не сильно можу ( починає тошнити від того розчину солі з содою :sad:(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    як в космонавта
    я навіть їй вірю, але три таблетки за менш ніж 24 години, це теж не радість.
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2018 ---
    не можна нічим подразнюючим полоскати горло ніколи. Бабусині поради не завжди корисні. Є полоскалки тантум верде, фурацилін...
    та те що ви написали - пиття. Нема на жаль на то ради (((
     
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені так вчора "розібрало" ніс. Крутило ніс весь день і пчихала, як зварйована. Попускало, як загортала ніс в шалик або пила теплий чай і паралельно вигрівала ніс теплим горням. Сьогодні теж закладена добряче, і горло зранку дискомфортне було. То пшикнула хлорофіліпт і ттт пройшло. П'ю теплі трав'яні чаї.
    І теж в на узд, лиш в четвер)
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а ти взагалі космонавт? :)
    просто я - не космонавт, тому при 120/80 якраз голова як баняк.

    не радість, але якщо діють...
    ну і ти краще від мене знаєш - біль буває різний. Буває такий, що знаєш: треба перетерпіти, це на потепління (чи ще щось). А буває такий, що тривожить. І от з тим другим бажано до лікаря.
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    промивати носа соляним розчином, або фурациліну розчином. Ним же і горло полоскати.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так
    це мігрень. Але знання того, що це- не допомагає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Orman ти колись писала про досвід спілкування з остеопатом. Може, варто до нього звернутись? Мігрень - це ж системна проблема. Міг би щось мудре сказати.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Якраз розчин фурациліну більш менш мені пішов, хоч теж так стримувалася,щоб не тошнило)
    Цілу зиму протрималася не хворіючи, та таки ця "весняна" погода далася взнаки. Надіюся, що таки нічого серйозного.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    він звільниться тільки після Великодня
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    який саме? Хоча би - про що?
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    там був перелік всього, що мають робити з вагітною в процесі перебування на обліку, строки всіх аналізів, узд
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Так бачу по собі, що до завтра не виздоровію( З роботи таки відпросилася. І от думаю, чи може то треба і візит до стоматолога перенести? В середу на УЗД піду точно, але пломбу ставити напевно краще вже як буду здорова?