землетрус в Україні

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем olenkastar, 18 Січень 2010.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Хм, дивно. Я поцікавилась, знайшла сайт наших українських сейсмографів. Там, здається в PDF документі чітко написано і навіть карта України намальована що Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області Утворюють зону в якій максимальний можливий землетрус - 6 балів. То звідки взяті такі цифри щодо нашої області?
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Мій хлопець перерив польські сайти,каже, нічого поляки про то не говорять, якби то реальна була небезпека,говорили б, бо і до них близько.Так що треба жити собі спокійно.Зрештою землетрус ще ніколи не передбачили..А лякати....нас цілий час тільки то й роблять, що лякають...
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    ось що ше надибала...всьо.більше не буду шукати,йду в "хіхоньки"

    Олександр Кендзера: Цей землетрус, який відбувся в Туреччині, відбувся у тому самому поясі, який частково охоплює нашу територію, тобто "зона Вранча": Карпати, Крим, південний захід Одеської області, частина Чернівецької області, Буковина входять до цього сейсмоактивного поясу. Так що якщо "спрацювало" в Туреччині, може спрацювати і в інших місцях. Однак не обов'язково. Справа в тому, що румунським вченим приписують, ніби вони побачили, що скоро відбудеться такий землетрус. Насправді румунські вчені такого в часі не прогнозують, так само як й інші спеціалісти. Просто така неправильна інтерпретація того, що вони сказали.

    Методів передбачення часу виникнення землетрусу, на жаль, не існує у світі

    О.Кендзера
    А ми сказали правильно, що максимальні землетруси, які можуть реалізуватися сьогодні в зоні Вранча, - це з магнітудою 7,8 бала. Але це в тому випадку, якщо відбудеться в зоні Вранча максимальний землетрус. Він обов'язково має відбутися, навіть якщо там є такі напруження, то вони можуть відбитися в цілому ряді дрібних землетрусів. Так, наприклад, як це мало місце в минулому столітті, коли були землетруси в „зоні Вранча". Такі землетруси, які відчувалися на території України. Це були землетруси 1940 року, 1977 року, 1986 та 1990 років. Але методів передбачення часу виникнення землетрусу, на жаль, не існує у світі.
     
  5. chinata

    chinata New Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    так можна казати взагалі про будь-яку теріторію на землі.Цікаво.чому немае офіційних прогнозів .якщо все так реально.
     
  6. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Приветствую всех, кто попал на эту страничку!
    Здесь будут отображаться все новости, которые относятся к предстоящему землетрясению в украине!

    Я постараюсь собрать всю полезную информацию для того чтобы Вы и Ваши близкие безопасно пережили возможное землетрясение.

    Я не хочу распространять панику, но как говориться: "Кто предупрежден, тот вооружен".
    все ось тут- http://zemletresenie.livejournal.com/
     
  7. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Бо це НЕМОЖЛИВО спрогнозувати.

    Але з цього всього є один корисний момент - я тепер знаю що таке "зона Вранча" :girl_crazy:
     
  8. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    А я прочитала про поведінку котів перед землетрусом. Тепер постійно на своїм наблюдаю:girl_haha:
     
  9. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Доречі в районі Гаїті відбуваються постійні землетруси. Тут вже давали сайт http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/ там видно що на протязі тижня там декілька разів трусить по 3-6 балів. Просто це не є сенсація, тому говорять тільки про руйнівні. А як знаєте хоч трішкі англійську, подивіться на історію нашого регіону і все встане на свої місця. :girl_cool:
     
  10. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

  11. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: землетрус в Україні

    Це чиста правда але пан Чавес помилився бо то була не сейсмічна зброя. Задіяний був перший секретний супертелепатичний кавалерійський полк морської піхоти США. Я то знаю напевне бо ним командую. З допомогою суперколективних суперзусиль ми можемо викликати землетруси, цунамі і робити інші негідні речі ві всьому молочному шлясі.

    Ось тут Ви цілковито помиляєтесь бо мій колєґа із ЦРУ Янукович мені торік розповідав що була спецоперація де Кастро був секретно замінений на Майкла Джексона смерть якого була фальсифікована голубою ланкою ЦРУ. Тому нам зовсім не вигідно трощити Кубу в друзки. Там всі наші. )