Жінка у відрядженні

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Dolche, 10 Липень 2010.

  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Привіт!
    Мене цівлять ваші думки з приводу відряджень жінок.Чи їздите ви у відрядження? Чи не руйнують вони сім"ю та як до того відноситься ваша половинка?
    Моя робота дещо пов"язана з відрядженнями і мені це дуже подобається, адже є хороша можливість обмінятися досвідом з колегами по роботі, подивитися на нове місто, отримати нові враження, та нарешті трохи відволіктися від повсякденного життя та одноманітності... чи все-таки жінка повинна мати стабільну з стандартним графіком роботу, без будь-яких відряджень? Що думаєте ви з цього приводу ?
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Якби ми всі мали все стандартне, тоді б навіть не виникало таких питань : жінка і відрядження? якщо вам (і вашим близьким) це підходить і подобається - то чому "ні"? нічого в цьому поганого не бачу. :girl_yes2:
     
  3. Грета

    Грета Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Моя попередня робота була пов*язана з частими відрядженнями, у тому числі за кордон. Чоловік ставився до цього досить спокійно, правда телефонував часто)))) Думаю що в першу чергу це питання довіри один до одного, а для кожної людини це індивідуально.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    щось я не дуже розумію в чому проблема в тій частині де про руйнування сім"ї - що має відрядження до руйнування сім"ї ? Як чоловік дружині не довіряє, то хоч би й в хаті замкнув, то що більша довіра з"явиться?

    Друга справа як жінці самій не дуже хочеться в ті відрядження .. ну то роботу/посаду міняти.

    А жінка може мати будь-яку роботу :)
     
  5. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    руйнування сім"ї - йдеться про ревність чоловіка, який негативно відноситься до відряджень дружини
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    ну та я зрозуміла і про те й писала, прочитайте ще раз. Довіра вона або є або її нема - і до відряджень жодного відношення не має.
     
  7. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    я з вами не погоджуся, оскільки деякі чоловіки звикли що їх дружина на роботі, потім відразу додому (або взагалі забирає з роботи її) і їм добре жити у такому ритмі, а якщо вже дружина кудись їде, йому здається, що вона там, де він її не бачить може щось "вчудити")).
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    В мене враження, що Вам сказали не те, що Ви хотіли почути. :)

     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    ой, я дуже часто їжджу у відрядження, у 6 різних областей.
    чоловік нічого проти не має, я там набираюсь вражень, іноді і він зі мною може поїхати, ми он так робили собі прогулянку Ужгородом.
    на стосунки це ніяк не впливає, адже чому б мало впливати?
     
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    та ні чому ж?! Я не чекала якоїсь певної відповіді.
    Особисто в мене чоловік абсолютно нормально сприймає мої відрядження, для нас обох (він теж час від часу їздить) відрядження- це робота,тому тут ревнощі не умісні. А цікавлюся власне тому, що маю співробітницю, у якої через ті відрядження постійно скандали у сім"ї, от і я намамагаюся зрозуміти чому саме?
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    а це точно через відрядження? :girl_impossible:
    відрядження, не відрядження - інші причини- це всього лиш причини, якщо у сім"ї і так щось негаразд.

    просто у вашої співробітниці і так є схильність щось "чудити", як тільки виходить з-під пильного нагляду чоловіка - і чоловік це прекрасно розуміє.
    так до чого тут відрядження? просто зайві небезпечні обставини для конкретно тієї сім"ї. якщо вона змінить роботу - це проблему не вирішить.
    "Чудацтва" все одно знайдуть свій вихід і інші придатні для них обставини.

    я їжджу у відрядження регулярно. але ніякого зв"язку до стосунків у сім"ї це не має. хіба що чоловік може бурчати, що не вміє доні косички до садка заплітати, коли мама у відрядженні ))))))))) але ж то жартома :girl_crazy:
     
  12. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    О-о-о-о!!! Відрядження!!!!!:girl_dance: Як я їх люблю!!!! Перш за все тому, що маю змогу відпочити від буденності!!!! Це ж такий кайф, коли ти приходиш в номер, приймаєш душ і просто завалюєшся в ліжко і тупо переключаєш канали телебачення!!!!:girl_in_love: Супер!!!! Або просто йдеш гуляти невідомим містом і пізнаєш щось нове в цьому світі! Раніше було так, що чоловік їздив у відрядження, я була вдома. Я спокійно до того ставилась, так як довіряла йому і в думках навіть не виникало підозри, що він там щось "не те" робить. А коли почала їздити я - він почав нервувати і то помітно... тепер я собі думаю:якщо він робить такі висновки, то що він робив сам у відрядженнях?:girl_wink: переконуюсь, що кожна людина судить по собі... справді, якщо довіри немає, то і відрядження стає причиною сварки. Та й, зрештою, згадайте, скільки є анекдотів про відрядження з "натяком" на невірність. Звідси і висновки деяких чоловіків:girl_cool:
     
  13. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Відрядження це цікаво і весело, поки дітей немає. Діти міняють пріоритети.
     
  14. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    думаю тим дописом все дуже гарно пояснюється, що чоловіки справді можуть нервуватися саме через відрядження, що і спричиняє сварки.
     
  15. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Особисто я не люблю відряджень. Особливо одно-, дводенних. Мене це вимотує, бо завжди треба багато різних справ залагодити перед ним, в тому числі особистих. А після нього в голові армагедон. Ще, можливо, в мене є певні стереотипи, заклалося в голові від сім'ї батьків, що мама перед відрядженням має наготувати татові істи на 3 дні, змінний одяг і т д). Це про моє особисте ставлення до відряджень.
    Нічого не можу сказати про відношення чоловіка до відряджень дружини (в силу свого сімейного статусу :) ) Але погоджуюсь з тим, що це залежить від конкретної пари. Якщо чоловік - хронічний ревнивець і ревнує дружину постійно , то які ж він мультіки собі "ганяє" про те, чим дружина займається у відрядженні?..
    А якщо з іншого боку - відносно мого ставлення до відряджень половинки - то вважаю, що це добре, коли нечасто і ненадовго.
    Маю знайомого, який перебуває у відрядженнях 70% робочого часу. Він сімейний, але у відрядженнях дає собі "джазу" так що ого-го.
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Вчудити можна і не в відрядженні, а потім прийти додому в 18:00 і невинно кліпати волошковими очима, мудрий чоловік повинен це розуміти.
    Для мене саме жахливе відрядження було, коли чоловік ввечері передзвонив, що в дитини t- 39. А в мене на другий день купа здибанок і білет аж на вечір. Чесно вам скажу, що працівник в той день з мене був ніякий. Тому якщо є малі діти, треба дуже зважувати чи така робота для вас.
     
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Не знаю, що сказати навіть. Робота є робота, нікуди не дінешся (а особливо якщо така, від котрої не хочеться діватись) ))))

    Моя робота - водночас моє хоббі. Чоловік це знає, і тішиться. що так воно є.
     
  18. Fairy

    Fairy New Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    Відрядження - це здорово! Чоловік нормально до цього відноситься, а от діти, то не дуже. правда відїжджаю я не часто :)
     
  19. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    А ми обоє катаємося по відрядженнях, то якщо якийсь тиждень випадає разом вдома - вже не натішимося. Особливих ревнощів не помічала, хіба переживає коли мене зустрічають машиною і везуть на зустріч, бо не знає хто буде везти. А взагалі відрядження це ж класно - можливість побачити купу нових міст, і в кожному є щось цікаве.
    До речі, якщо по темі, то відрядження вчить лаконічності у зборах - в сумку беру тільки найнеобхідніше, бо все одно переважно доводиться тягати самій - в готель, з готелю. Тому й по кілька разів задумуюся над потрібністю кожної речі ))
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Жінка у відрядженні

    В мене теж є така знайома. А ще, для різноманіття, "видумує" собі відрядження, вішає макарони чоловіку і їде "чудити" подалі від дому.
    В той самий час говорить якщо чоловік поїде у відрядження то буде їй зраджувати, то певне по собі судить.
    Для мене відрядження - робота, якщо ти вже приїхав в ті бамбуки, то будь добрий - зроби щось корисне щоб поїздка не була марною.
    Чи можуть відрядження зруйнувати сім'ю? залежить від довіри і часу проведеного поза домом. Якщо 90% часу їздити по світу і зустрічатись з чоловіком декілька разів в місяць то це вже стає способом життя, і тут стане питання наскільки такий спосіб життя підходить даній сім'ї. До цієї теми згадався фільм "Мне бы в небо" (Up in the Air) була там одна така жіночка...:girl_wink: