Жінка в християнстві

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Orman, 5 Жовтень 2017.

 1. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Дякую.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. HappyViki

  HappyViki Well-Known Member

  @Akina
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. HOPIC

  HOPIC Well-Known Member

  як я вже писала, для мене конкретно повага містить в собі якісь умови і/або якісь докладені зусилля. тобто до шлюбу я бачила особистість під одним кутом, і поряд з повагою до загального - кордонів, прав, і тд, то конкретні результати за певні зусилля, певний хід мислення, так - тоді я може не задумувалася, що то прям от вона- повага, але це було те, що я цінувала. бо якби я не з великої і дурної сліпої закоханості заміж виходила, хоч інколи і жалко себе нещасненьку було - ну типу хоть би згадати щось таке щемливо-сльозливе, що тіко для двох, і нікому не розкажеш, а витягуєш, поогладаєш, і ховаєш назад в свою скарбничку пам"яті.
  і потім стався епік фейл - я вирішила, що варіант жінка голова сімї не варта в нашій сімї приживати, треба, щоб було "нормально". остапа панєсло. але назад не відкрутиш. це було помилкою в місці, часі, засобах, напевно у всьому.
  от тільки зараз я можу сказати, що не страх, а повага вернулася в мене до чоловіка.
   
 4. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @Akina, колись цікавилась у священника - можна молитись як хочеться), тобто склєпати на власний розсуд і потребу ту молитву за чоловіка. Ну і мушу сказати, що молитва то для мене як розмова з Богом. Можна дотримуватись протоколу), а можна як з рідним Батьком: поплакатись, поділитись, пожалітись, попросити і головне - подякувати.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2
 5. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Теж знаю, що можна своїми словами, я молюся до Ангела хоронителя тої людини
   
 6. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  То не відносно саме Ваших слів, просто нагадало: чоловік на днях прийшов із чоловічої компанії і я попиталп, як що? Потім він каже "Знаєш, той Вася так боїться свою жінку". Я кажу , тобто боїться, вона його б'є? Це як так боїться, чому? От, як таке може бути, щоб в подружжі хтось когось боявся? Це які дії призводять, крім фізичних ?Я розумію, що є і моральне насилля, мабуть, але з тим дивніше, бо його боятись немає сенсу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну як пиляє певно, мозок чайною ложечкою їсть. В мене тато такий був, це реально страшно.

  А жертвами тривалого фізичного чи емоційного насильства стають невипадкові люди. Їх переважно з дому так добре «навчили», що вони не бачать як звідти вийти.
   
 8. NataliaFed

  NataliaFed Active Посиденька з баяном

  Там виявляється, навіть не пиляє, а така тиранша. Але, то не вона така, то він такий. нмсд
  А серед друзів почувається від того дуже зле.
   
 9. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Жінка - голова сім‘ї, в контексті цієї теми і розмови - оксюморон.

  Тут ми неплавно переходимо до того про що питала @Haidee на то і є в чоловіка дружина, щоб він не ставав головуючи тираном і самодуром, зобов‘язаний радитися і прислухатися (про те яке мастило заливати в машину, можна не радитися), шанувати і берегти, при потребі віддати життя (так-так такі високі ставки), а не заганяти дружину і дітей під лавку, бо він, бачте, голова сім‘ї. Права передбачають і обов‘язки.

  Але ми назад скочуємося в те, що чоловіки кругом винні. То я так нагадаю, що не кругом, не всі і не завжди. Реально в них такий потенціал! І це чудово. Але їм про це теж ніхто не розказує змалечку, і не в кожній сім‘ї є приклад. А в телевізорі показують чоловіків які п‘ють алкоголь різних цінових категорій, і жінок, які все встигають, ну і діти у телевізорі тихші і чистіші.
   
 10. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я за те свого чоловіка й поважаю, бо він всюди, де претендує на якісь права, повністю відповідає за наслідки. По відчуттях він мене теж поважає, але власне "за щось". Наприклад, за те, що в нас виховані, здорові і доглянути діти. Або ж за те, що я сама можу організувати три бригади чоловіків і зробити капітальний ремонт:) Загалом нам обом комфортно, коли сфери впливу дуже чітко поділені. Трабли починаються, коли вони пересікаються (а уникнути того в сім'ї неможливо). А питання голови мене взагалі не хвилює, а на це не претендую. Мені добре "за мужом".
   
  • Подобається Подобається x 2
  • мімімі мімімі x 1
 11. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Ну чоловіки вони такі, вони то може і поважають «взагалі» але їхній тестостероном поділений мозок не може це так сформулювати і озвучити, а «за щось» зручно і можна висловити.

  Ну так щоб зовсім без траблів,то я такого ще не бачила і не чула. Я не знаю чи ти празнуєш «жіночий підхід» до роздавання порад, і протягування своєї думки при пересіканні сфер відповідальності, але він працює магічно. Але перед тим варто добре перевірити, чи дійсно його варіант не варіант. На етапі перевірки в 99% випадків виявляється, що не так то мені і хочеться, щоб заводити шарманку. Незацикленість жінки на результаті теж дуже добре впливає на те що чоловік схильний розглянути її варіант.
   
 12. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Я то не вмію. В тому плані я празную рівність: ти мені свою думку прямо, я тобі, і тоді дивимося по ситуації. Ото во всьо мистецьке - я щось можу. Я можу помуркотіти, коли маю настрій, але не тоді, коли мова йде про серйозні речі. Та й переважно я не хочу нічого протягувати, я хочу аргументів, чому думка чоловіка краща. А він то сприймає як особисту образу. Придумала собі піддавати сумніву авторитет чоловіка. А що, в Біблії десь є про те "протягування"? Ну окрім тих негативних історій з коханками царів?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Orman

  Orman Модератор-бомба

  Я не маю на увазі під «протягуванням» щось що передбачає маніпуляцію, чи обман. Просто робиш так щоб твою думку/пропозицію прийняли в інший спосіб ніж «я тобі кажу, зразу після того як ти мені сказав, ще й з аргументами», навіть не так, інколи можна і зразу і з аргументами, але чим дорожче для чоловіка питання, тим більше він буде сприймати будь-який, навіть найлогічніший, аргумент як напад. Для того щоб він тебе вислухав і подумав про твій варіант, можна вибрати час, місце, формулювання, і настрій (його і твій), і всі ті самі аргументи будуть вислухані, поціловані в чоло і дуже сильно оцінені на предмет, чи не вступитися йому з своїми, раз твої теж хороші, а ще так тобі буде приємно.

  Це більше в мистецтво напевно, бо Біблія нічого не каже про те яким саме способом має здійснюватися спілкування в подружжі крім очевидних поваги і любові.

  Про страшну образу я дуже розумію, бо я сама така. Це рефлекс якийсь з отчого дому, він поведінки, аргументів чоловіка мого взагалі не стосується. Сама придумала, сама повірила, сама образилась. Лікуюсь. А чоловіку це ще легше придумати-повірити-образитись, бо він заточений під суперництво. Чого він бачить в цей момент в тобі суперника мені невідомо. Це може тебе ніяк не стосуватися. Рефлекс.
   
  Останнє редагування: 9 Листопад 2018 у 20:56
  • Подобається Подобається x 2
 14. Retaret

  Retaret Well-Known Member  Хочу додати про молитву, що можна і треба молитися своїми словами. Колись знайшла статтю про молитовні наміри за чоловіка. Залишу тут, може комусь знадобиться. Формулювання до молитви хай собі кожен сам вибирає. простіть хіба може кострубато, бо то я завжди спішу робити переклад, а потім сісти причесати текст нема охоти

  О, ще згадалося про виконання християнських правил. Без особи самого Бога, християнство буде якоюсь філософською течією. Треба зробити Його живою, реально існуючою особою в своєму житті, тоді приписи перестануть бути обтяжуючими. Бо за те Христос і картав фарисеїв - назовні все в них було, всі приписи виконували, але він їх називає побіленими гробами.
   
  • Подобається Подобається x 3