Жінка за кермом (курси, практичні поради, приколи...)

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Уляночка, 22 Квітень 2009.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От в мене з паралельною парковкою теж ще не дуже. Там де місця впритик - не припаркуюся. Схему розумію, а практика не виходить. Хоча я в більшості уникаю паралельної парковки. А треба якраз зібратися з силами і тренуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Паралельну парковку можна відшліфувати лише практикою, спокійно, щоб ніхто ззаду не підганяв.
    Шукайте такі місця і тренуйтесь. Все залежить ще від ширини дороги, чи є можливість більше вивернути колеса. Взагалі, багато факторів, треба пробувати і тоді воно прийде. Ну і знати чітко габарити своєї машини, якщо немає парктроніків.
    Але, повірте, коли навчитеся, то буде, так, як задом: легше, ніж передом.
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я віддотила паралельну парковку після того як прийшлось багато в центрі паркуватись, часом вже в такі вузькі місця вставала, сама собі дивувалась. Але це дійсно справа практики, бо був період що я місяців 4 не їздила то потім знову згадувала як то воно правильно паркуватись.
    Можна на арену їздити вчитись, я так на початках робила. Там собі ставила обмежувачі і відточувати паркування
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Lyudvig задом теж, ще треба навчитись паркуватись :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2020
    • Смішно Смішно x 1
  5. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

    А як можна припаркуватися передом паралельно? то хіба має бути ну дуже багато місця
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Це я в загальному, про паркування задом і передом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відколи біля нас відкрили Ашан, де парковка ну дуууже вузенька, я навчилась нормально паркуватись та на око визначати влізу-не влізу)), зможе водій сусід відчинити свої двері без матюків), чи ліпше не пхатись.
    Та не тільки я, навіть мої діти, які мені завжди помагають шукати паркомісце, підказують "ооо, ти тут станеш", або "ойой, маммм, ти тут не влізеш...їдем далі".:girl_crazy:

    А от найсклшадніша парковка- то не парковка, то самубійство для мене:facepalm:, це коли потрібно влізти в кишеньку де машини стоять в ряд.
    Ну, капець, я мушу зробити пару маневрів взад-вперід шоб влізтися, і всерівно з боку воно не якось кривувато.:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Час карантину - мій ідеальний момент для відновлення навиків кермування авто :). Дітей загрузили і на майданчик... вони правда скаржаться на головний біль і нудоту після 20 хв... ну і хай - я сама більше не витримую, як і авто здається. Паралельно почитую правила (нагадую чоловікові ггг - він тепер не радий) і знаки, трохи тести роблю. Як же то все важко після 10-річної перерви; ще й з автомата пересісти на механіку. У планах влітку виїхати на дорогу. Парківка - то капець. Вчора вчилася заїжджати в гараж заднім ходом - людоньки ЯК ВИ ЦЕ РОБИТЕ? Про паралельну парковку я тихо мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @podolyanochka все прийде з часом, пробуйте кілька разів, не спішіть, тим паче, зараз мало машин, пробуйте в гараж заїжджати передом, якщо є така можливість,
    в мене універсал, то в більшості випадків я паркуюся задом, особливо по парковках біля супермаркетів. В гараж також заїжджаю задом, ще й під гірку, ще й треба трохи косо, бо в гаражі багато всього зберігається.
    З часом Ви добре відчуєте габарити авто і паралельна парковка не буде така страшна.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2020 ---
    А ще в ютубі є відеоролики, як паркуватися, я їх просто трохи подивилася, як машина себе веде при певних маневрах, мені візуально це допомогло, а ще я вчилася сама без коментаторів на парковках біля супермакетів, де було багато вільних місць, виходила з машини і дивилася чи добре припаркувалася на виділених лініями місцях
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @podolyanochka
    Пошукайте можливість виїхати без дітей на якусь відкриту площадку, де зможете попрактикуватися у маневрах. Просто щоб відчути, зрозуміти, запам’ятати як Ви і Ваше авто рухаєтесь :). Орієнтуватись по дзеркалам, двірникам, як спрацьовують педалі та коробка передач :). А потім вдома відпрацюйте ці маневри.

    Я, наприклад, щоб заїхати у двір задом (а заїжджати тільки задом :)) - маю спочатку зупинитись так, щоб водійське крісло було навпроти кухонного вікна. Тоді я в акурат візджаю у двір, не зачіпаючи забору :girl_crazy:. Але момент, що я мушу перед здаванням назад спершу зупинитись навпроти вікна - був знайдений експериментально і тих експериментів було разів 20 :girl_blush2:.

    Так само моя мама, коли задом виїжджає з гаражу, де машина поміщається без зайвого простору, мусить орієнтуватися по квітам чи іншим предметам, бо одразу після виїзду з гаражу - треба маневрувати вліво-вправо по двору. А чоловіки якось просто рулять та й все :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ну, я не чоловік, але теж просто рулю:girl_crazy:Задом заїжджати набагато легше ніж передом, в дзеркалах ж видно габарити машини. Якщо треба заїхати чи виїхати з вузької парковки - то лише задом, передом так добре не виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Досвід :)
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може я якась інша), але мені досвід не завжди допомагає). У нас заїзд на подвір’я трохи завернутий. Туди передом, на виїзд задом, одразу поворот, і виїзд з брами під кутом, а там машини інші + як вітер брама гуляє). І місця для маневрування мало: можна чіпанути і передом, і задом. Так от я як поспішаю, то вирулюю за раз і швидко. А інколи тикаюсь і микаюсь по 5 раз. Просто одного разу не глянула в дзеркало (поклалась на досвід, ще й діти роверів наставили) і шкробнула дверку. Тому досвід досвідом), а думати і дивитись треба уважно))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. OksyTh

    OksyTh Member

    От у мене те саме! Ніхто з подруг мене не розуміє, але задом, чомусь, набагато легше. Зараз вже можу заїхати в найвужче місце в Кінг Крос, туди, де і деякі чоловіки не пхаються. Але тільки задом :)
     
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    А може є тут жінка, яка їздить (вчиться? починає?) на оливково-зеленій Славуті? Ми на вузькому місці в середу розминались (між будинками на Хуторівці), усміхались одна до одної. Захотілось Вас морально підтримати :girl_yes: бо хоч я в той день була на іншому авто, але Славути мені не чужі)))
     
  17. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Є у мене вихваляла. Вибралася я з майданчика на дорогу. Ну і що - що сільську...ну і що - що там більше ям, ніж дороги. Але я їхала на 3-й!!! передачі. Круто було і мало ) далі чоловік не впустив. Каже, що боїться. Тренуємося далі.
     
    • мімімі мімімі x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  18. Stefani

    Stefani New Member

    Дуже хочу навчитися нормально їздити, але страшенно боюсь . :girl_blush2:Посвідчення водія маю вже 15 років, їжджу якщо чоловік поруч або " на телефоні" (вмикаю гучний зв'язок). Хочу піти вчитися в автошколу Рега, чоловік каже що не треба бо він сам мене навчить. Порадьте, може хтось в них вчився в Рега, чи вартує до них йти на курси?
     
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Я навчалася водінню в "Рега", дуже задоволена, водійське посвідчення в мене було 10 років, а практики не було. Дуже задоволена, зручно, що інструктор підлаштовується під графік учня, там не має в їхніх авто "педальок", як у автошколах, і усі моменти з паркуванням, виїздом під гірку і т.д. дуже добре відшліфовуються. Направду, вартує цих грошей. Я вчилась вже на своєму авто.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Stefani я теж відходила в Рега. Пробував мене чоловік вчити, дійшло майже до розлучення (жарт :)) Насправді там інструктори дуже толково пояснюють основи. Бо мій як мене вчив, сам вмів то робити, а пояснити мені нулячій йому було важко і мені було важко зрозуміти, що ж то він від мене хоче.

    В Рега що мені подобається вони проїжджають маршрути якими найчастіше будете їздити і толково вчать паркуватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1