Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хочу запитати вашої поради. Синочку 7 місяців. Місячні в мене почались 1 жовтня. Чекаю зараз на 4ті місячні. Зараз 33ій день циклу. Всі попередні були по 27-28 днів. До вагітності бувало і 31-32 дні, але рідко. Той цикл був цікавий... З 11 по 14дц почало мазати світлим таким... Думала, що овуляторне, але стільки днів не може бути... Потім весь час виділення, ніби як перед овуляцією і так донедавна. Попередні цикли також такі виділення бували, навіть перед місячними. Зараз сиджу і не знаю, що робити: тест на вагітність чи чекати М. Був кілька разів незахищений СА, бо чекала місячних не 27-28 день циклу. СА був напевне на 22дц... і пізніше. І зараз ніби й відчуття як перед місячними, але не знаю, що робити. Чи то гормональний збій чи що то таке?:girl_cray: Позавчора взагалі лівий яйник пару хвилин потягував...
     
  2. Leila

    Leila Well-Known Member

    Якшо ви годуєте, то збоі можуть бути. Я так раз ризикнула і маю донечку.
    Дівчата хтось стикався з таким діагнозом як аденоміоз. Чи лікується? Чим загрожує?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то залежить від стадії і типу захворювання. Лікується гормонально плюс різні процедури можуть призначати. Якщо є маткові кровотечі чи розростання вже має 3-4 стадію- гістологічну чистку ще роблять . Лікувати треба, тому що запущений аденоміоз у може переходити у новоутворення.Бо це, по суті, патологічне розростання клітин ендометрію матки. Ну і без новоутворень аденоміоз може викликати сильні маткові кровотечі ( то залежить від типу аденоміозу). Тобто зараз знайти хорошого лікаря і вже по результатам- він призначить тип лікування. Але лікувати обов язково.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    В мене були початкИ. То пила тазалок і ще щось. То полегшало. Але тримаю на контролі.
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В тому й справа, що не годую:sad:((
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Надіюсь, що і зараз збій... тест дуже страшно робити)))
     
  7. катенок

    катенок Well-Known Member

    Та зроби і не муч себе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    я така перестрашена, що страшно робити! А ніби від очікування щось зміниться?:) Оооо...
     
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    Хоча Роксоланка, мої тести так і нормально не показали ні разу)). Зроби зранку і все і заспокойся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Зараз таке відчуття, ніби М мають бути)) 2 дні кілька разів голова закрутилась. В мене завжди таке перед М. Але під час В схожі відчуття)))
     
  11. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Зроби тест, це ж вже нічого не змінить ітак.
    В мене М почались на 4 місяці після родів, і я вже навіть не рахую скільки тестів зробила після того...весь час якісь затримки...така перешугана)))
    але якщо б і завагітніла, то рада, що чоловік каже "Значить так мало бути і непроти другої дитинки навіть зараз, якщо б вже так сталося".

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Мій вже налаштувався на В.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    мій кожного разу налаштовується, як я говорю що затримка, то я ніяк себе не можу настроїти на ту хвилю, якщо б.
    Ще трохи заскоро)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  14. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    а нам взагалі заскоро! Сьогодні вже 34ий день циклу... Хіба є надія, що ті мажучі виділення, які йшли з 11 дня циклу організм сприйняв як місячні... Йшло десь 4 дні, такі навіть прожилки коричнуваті були...
     
  15. Bize

    Bize Well-Known Member

    З одної сторони добре, що антитіла є. Значить Ви вже перехворіли на той вірус, і маєте імунітет. Якщо завишений результат лікарі радять повторно здати, щоб подивитись на динаміку тих антитіл. Як я розумію, то вони потім дивляться, якщо показник буде вищий ніж попередній, то значить той вірус ще є і його треба лікувати. В мене так було з IgG на токсоплазму.
     
  16. bombon

    bombon Member

    Всім привітики. Маю проблему, в кінці тижня з лівого соска було виділення білого кольору . Приблизно капель дуже маленька і більше не було але хіба відчуття подьоргування у груді. Здається не вагітна але ПМС затримуються. Що порадите
     
  17. chikolados

    chikolados New Member

    Маю проблему й не знаю де писати. Мучив мене мій стан, то нервові зриви, то затримки, то обкине все обличчя ще й волоссям трушу по всій хаті.. Ходила до лікаря, сказали здавати на тестостерон й дгеа, здала.. Гінеколог подивилась й каже, шо є незначне відхилення й потрібно 6 місяці пропити ліки. а тепер питання: що то за флутофарм феміна? читала інструкцію й відгуки, стало страшно. й друге: до якого лікаря ліпше звернутись за консультацією з цими результатами.. я своєму гінекологу довіряю..але лікування вийде дорогим й не без наслідків.. хочеться бути впевненою.
     
  18. Nica

    Nica Well-Known Member

    Привіт, я дилетант, але судячи з стиптомів виглядає на гормональний збій, а от тут вже треба шукати причину! Може бути стрес, а ще щитовидка може так проявлятися, чи не казав лікар здати аналіз на гормони щитовидки? Ну і якщо сумніваєтесь, то загальне обстеження і консультація в профільних лікарів не завадить!
     
  19. chikolados

    chikolados New Member

    гормональний збій є, й тому сказали пів року пити флутафарм феміну... але там такі показання до застосування, що я хочу в львові знайти ще якогось толкового лікаря, який би на тому спеціалізувався..але я не місцева, й де того лікаря шукати - хто зна...
     
  20. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Хто робив колькоскопію в Єжової Ірини Євгенівни. Порадьте щось.