Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Kraevska

    Kraevska Active Member

    Аналогічно, але мої дві кріо не вирішили проблеми, довелось робити електроконізацію. Крововилив був досить сильний. Хоч після тої процедури можна йти додому, мене лікаркалишила на добу в лікарні, щоб поспостерігати.

    А не підкажете в ПП хто робив і скільки коштує?
     
  2. premier

    premier Member

    Мені теж один гінеколог пропонує кріо робити, а інша, та яка приймала пологи, каже, що не робити, бо буде важко в наступних пологах. Чи так це? І не знаю , що робити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Тут вже не знаю,що порадити,бо я особисто ще не чула про реальні наслідки з життя так би мовити,але більше схиляюся до думки,що лікарю,який приймає пологи видніше
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2016 ---
    принаймі з кимось третім ще проконсультуйтесь,залежить яка у вас ситуація
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    не думаю що кріо якось вплина на пологи (тобто на матку) мені кріо робив лікар з роддому, і нічого такого не казав....
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2016 ---
    підіть обовязково до лікаря...але я також сама пила дуф 5 днів при затримці, бо не мала можливості піти до гінеколога, при затримці призначають прогестеронові препарати в таблетках чи уколах....думаю що це відносно безобідний препарат)))
     
  5. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчатка напишіть будь-ласка про відчуття після кріо....я тут прочитала шо вода має сильно йти, дівчата прокладки нічні міняли....а в мене сильно не йде, іноді відчуваю яйники і низ живота...чи це нормально, а ще пишуть про струп? що має відійти на 7 день....напишіть будь-ласка в кого як було, можна в пп...в мене діагноз хронічний цервіцит і невеличка ерозія
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Дівучатка, не знаю в яку мені йти тему. Дитині вже 4.5 роки, були ми на ГВ недвго відносно. Фактично вже 4 роки я не годую. Але при надавлювані на соски виділяється крапля-дві молока. Мамолог сказала шо до пяти років то норма. Але після того в мене були нюанси по гінекології і гінеколог мені назначила Достінекс по пів таблетки, 2 рази в тиждень двічі.
    Випила їх, були побічні, але молоко пропало і я себе почала значно краще пропала втомлюванять, перестала вічно хотіти спати. Але десь за місяць відновилося все назад. Молоко знову в грудях.
    Шо мені робити? чекати поки пройде тих 5 років? чи йти до лікаря і знову пити ті таблетки? я шось розгубилася. Бо побічні від тих таблеток жахливі, кртилася голова і сильно тошнило.
    Шо вважається нормою а що паталогією?
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А гормони, зокрема пролактин, Вас не скеровували здавати? Просто пити таблетки немає сенсу і річ навіть не в побічних діях. Як не вияснено і не усунено причину, то проблема повертатиметься, адже Достінексом Ви лиш усунули симптом. Тому звертайтесь до нормального лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Скеровували, в межах верхньої норми. Але УЗД показало мастопатію. До лікаря я сама піду в будь якому випадку. чекаю КД, шоб зробити УЗД знову. Але мені потрібно самій в процесі розібратися. Бо я чесно кажучи не розумію шо треба лікувати а шо не треба.
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Та всі ліки на пролактин мають досить відчутні побічні дії (на собі перевірила поки понижаю).
    Найлегше було з Норпролаком.
    Але якщо пропили і все вертається, то мабуть треба суттєвіше взятись за гормони, чого вони так скачуть.
    Бо просто себе мучити такими таблетками неварто.
     
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Підкажіть коли краще робити узд грудей, після місячних? Бо я щось забула що лікарка казала і чи вона взагалі за це казала....
     
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Happy Fiancee , так відразу після закінчення місячних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть будь ласка. мені сьогодні гінеколог (Склярова) виписила приймати протизаплідні таблетки Клайра, для лікування ендометріозу. Приймати сказала від завтрішнього дня, але завтра в мене 5 день циклу. То мені починати пити 5 таблетку, чи 1? Бо в інструкції пише, що першу треба пити у перший день циклу. З такими таблетками ніколи справи не мала, то не знаю як правильно. А вже дзвонити до лікарки пробувала, щоб уточнити, але вона напевно відключає телефон у неробочий час, а завтра вихідні, то теж навряд чи додзвонюся:)
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Thebestnata, пити першу і далі в порядку черги.
    --- дописи об"єднано, 4 Березень 2016 ---
    @Happy Fiancee, на 6-7-8 день від початку місячних! без прив*язки закінчились вони чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @nibysh, там просто в інструкції так розписано, що на кожен день циклу своя таблетка має бути, навіть календарик намальований:) то не зіб'ється мій цикл, якщо в 5 день вип'ю, ту яку мала би пити в 1-й день?:)
     
  15. Kom

    Kom Member

    ні не зібється, я теж з 1 починала пити, правда інший гормон і з 3 дня
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я знаю, що так пише в інструкції. Але ще жодного разу(бааагато їх випила і з різними цілями) моя Г. не казала починати з 5 табл.
    пити з №1. я все собі на пачці писала дату з котрої починала пити, бо не всі мають градацію по днях тижня, і перевіряла час до часу- чи не пропустила часом якоїсь.
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ясно, я просто вперше маю справу з тими таблетками, то тому і не знаю. Дякую:) почну з 1-ої
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    починайте обовязково з 1 таблетки, я ще такого не чула, щоб з 5( а гінеколог канешно молодець, що телефон виключила. мені теж колись приписали протизаплідні Ярину, то в мене така тошнота почалася і погане самопочуття, серед ночі вставала не знала що зі мною робиться( аа чула, що курс протизаплідних бажано не переривати і пити в один і той самий час, бо гормональний збій може бути і інше..) звоню до своєї гінеколошки, а вона трубку не бере, короче звонила 3 дні,аж поки не дізналася що вона в києві на конференції...отак пхаєш їм гроші, а вона навіть трубку не вважає за потрібне брати, а не дай боженька гіршого!!!! це ж гормони і всяка хрень незнати, що там в тих таблетках в середині і чим нас качають(
     
  19. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @lika anhelika, вже сьогодні гінеколог взяла трубку, я аж не сподівалася:) такшо все вияснила з нею:)
     
  20. Maksli

    Maksli Well-Known Member

    Дівчата, може хтось стикався з таким?
    Місячні після пологів почалися, як дитині було 1 рік і міс., поки було ГВ, то все було добре можна було годинник звіряти!
    закінчили ГВ і почались проблеми.
    перші місячні після закінчення ГВ почались з затримкою 3 дні, після того як я думала, що вже все закінчилось, то мені ще мазалось десь три чотири дні, так і всі наступні цикли, а от цього разу, ще й до місячних почало мазатись мало не за тиждень. виділення не значні, я б навіть сказала мізерні, але все ж вони мене непокоять, такого раніше не було ніколи!
    Була в гінеколога, здала мазки - результат - все в нормі! сказала попити ременс, от думаю чи допоможе чи налагодиться все? в чому причина збою?