Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене все життя набряки перед кд, трохи ноги, трохи в області живота, і вага збільшується... логічно, що та зайва рідина може грубо кажучи і на "мозги" давити - тут і голова болить, і звісно, піднімати тиск. Тому менше гострого, солоного перед місячними і достатній питний баланс значно зменшує мені набряки, і навіть якось легше проходять ті дні. Чиста вода часто і потроху - добре впливає взагалі на самопочуття незалежно від циклу, недаремно про це постійно повторюється.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    затримка води дуже провокує збільшення тиску. Пити багато, але по трошки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Було те саме крім тиску після Вірусі. Обстеження нирок, щитовидки, серця і жіночих гормонів нічого не дали. Терапевт розвела руками - а що б ви хотіли після 3 дітей :) тобто, такий то варіант ПМС
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мене це просто вбиває. Та багато чого б хотіла. Ніби три дитини то якась неймовірна цифра. Як сто років тому мали по 8 дітей і жили до 95 років... Це не теорія - це дві мої прабабусі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    І я багато хочу. Взагалі - жити хочу!
    Йой. Зараз з очима проблеми - те саме: а скільки у вас дітей? Скоро це буде мій критерій чорного списку
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    по темі. В кого варикоз органів малого тазу, як ви живете? питання головним чином до тих, хто без операції.
    В кого спостерігаєтесь у Львові? Чи "сидите" на знеболювальних підчас КД? Які ваші регулярні обстеження?
    Мені підчас ЛА легше значно, але підозрюю, що до її завершення лічені місяці і що робити далі - навіть не уявляю.
    Раніше я щоразу консультувалась в інших фахівців (медінститут, приватні), ні за ким не "закріпилась", бо мені казали категорично - операція і ніяких більше вагітностей. Ну і коли завагітніла Лідією і з перших тижнів стало дуже зле, то порадили переривання, бо ризик для мене вважали надто високим.
    Підчас КД в перші дні рятувалась "альфортом", але при ГВ його не можна, а лікарняного щомісяця не наберешся.
    Ще раніше допомагав біг, але тепер маю іншу проблему, через яку не можна бігати. Загалом, голова обертом. Хотілось би мати якийсь напрямок - до кого піти, коли почнуться КД і я полізу на стіну. Ну і про ціни дізнатись, бо фінансово теж підготуватися треба.
    Буду вдячна за будь-які контакти і орієнтири вартостей.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата болять груди. Вже 2-й раз. Ніколи не боліли. 1-й раз до місячних (за тиждень до них). 2-й раз майже від початку, як закінчились місячні... Що це може бути?
     
  9. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    у мене таке було кілька місяців зробила аналізи ходила на узд...нічого не виявили за тиждень до критичних днів. Зараз все ок і не болить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @smilechyk в мене всю дорогу так
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мені по УЗД таке ставили -- то я в поліклініці робила як затримка була. Дільнича гінеколог сказала, що лікування буде призначати лише після УЗД в Лотоцької. Мовляв, там найфаховіші гінекологи-узедисти. То може із них почати? А вони вже когось порадять?Але мене особливо не турбує, діла з дитинства болючі... То я ще не йду, бо знову щось будуть лічити
     
  12. Swelena

    Swelena Well-Known Member

    Хочу поділитися своїм досвідом щодо утворень в грудях, можливо комусь допоможе.
    В 21 рік вперше виявила затвердіння на прийомі в гінеколога, відправили на узд грудей. Вже не пам‘ятаю що там було далі, але потрапила до Голдуна в Параскеві. Він ще працював в державному онкодиспансері.
    Голдун поставив діагноз ластовидна фіброаденома і сказав, що треба оперувати, бо це небезпечно і може дуже швидко перетворитися на злоякісну. Малював мені якісь ілюстрації, залякував як міг, направив на купу дорогих аналізів перед операцією.
    Я була молода-зелена, погодилася. Прийшла на операцію і вже була на операційному столі, але завдяки другій думці потребу в операції поставили під сумнів і відмінили в останній момент.

    Далі потрапила до Успенського, теж в Параскеві. Мушу сказати, що цей лікар був набагато людянішим і професійнішим. Він був дуже шокований тим, що Голдун направив мене на операцію (хоч казав це дуже м‘яко, бо обоє колеги в Параскеві). Він відкрив мої аналізи і гістологію, яку я здавала за направленням Голдуна. Там було написано фіброаденома, а не ластовидна фіброаденома як пояснював Голдун (тобто брехав, залякував, перекручував факти). Утворення в мене достатньо велике і глибоко в молочній залозі. Тому вони б порізали мені молочні протоки в такому молодому віці. Успенський якраз повернувся з якоїсь конференції і показав мені закордонні дослідження щодо фіброаденоми. В результаті, він сказав що взагалі ніякого оперативного втручання не потрібно, але виписав якісь гормони. Я то не пила.

    Це було вже дуже багато років тому. Тепер я вже давно живу в Швеції. Тут я пішла до терапевта, пояснила цю всю ситуацію і відправили мене до спеціалізованого лікаря. Зробили узд і мамографію. Сказали, що це просто ідіотизм і взагалі нічого поганого там нема. Після того, як я цю історію розказала, дивилися декілька лікарів, і всі були в шоці. Ніяких гормонів, або будь-якого лікування мені не було потрібно. Тут фіброаденома не вважається приводом для лікування.
    До речі, мамографія/узд і консультація щорічно безкоштовно, як і аналіз на рак шийки матки.

    Тому, треба дуже уважно перевіряти аналізи і не вірити першому-ліпшому лікарю. Звичайно, не треба нехтувати своїм здоров‘ям. Але в українських реаліях, я б тепер радилась з кількома, перед тим як давати щось різати.
    Мені просто в голові не вкладається, які нелюди в нас працюють і заліковують людей заради наживи.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Marsian

    Marsian New Member

    де можна зробити узд грудей, але щоб лікар був толковий . Порекомендуйте гінеколога, що добре спеціалізується на ерозії.
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    В Залізничній робила, Центр здоров'я жінки. Там толковий лікар. І робила узд в Ультрамеді.
    Ще кажуть, що на Броньовій є толкові лікарі

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ilonavor

    Ilonavor New Member

    Дівчата скажіть хто лікував полікістозом ОК., через скільки часу після відміни в вас почалася менструація? Просто затримка уже 30 днів, назначили зразу після ОК пити інофолік. Пю уже 2 місяці результату не бачу взагалі. Менструація не іде. Може в когось була така ситуація або схожа, що можете порадити? До лікаря піду звичайно але вона сказала щоб через три місяці прийти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. JustAnotherGirl

    JustAnotherGirl New Member

    Хто робив лікування шийки матки радіохвильовим методом, поділіться досвідом, будь ласка.
    По огляді в гінеколога сказали, що була ерозія, яка неправильно зажила. Цитологія тип 2а-2б, папілома вірусу не виявлено. Радять робити видалення радіохвилями, хоча кажуть що можна і спостерігати. Вже ніби і наважилася робити, але насторожує, що пропонують медикаментозний сон. Зазвичай читала що роблять просто місцеве знеболення в такому випадку. Ще й не народжувала раніше, можливо варто поки не проводити ніяких маніпуляцій...
     
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я робила. Ніякого медикаментозного сну мені не пропонували. Було трохи боляче, але терпимо. пройшло вже роки 4 після того, ерозія не відновилась, навіть після пологів. Цитологія нормальна- 1a, до того завжди було 2б незалежно чи лікувала свічками, таблетками, тощо. Тобто результатом я задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. borka

    borka New Member

    Дівчата , у кого була дисплазія IIIa, як лікували та в кого?
     
  19. nalia

    nalia Member

    Мені лікар назначив тільки свічки лаферобіон і через місяць повторно здати цитологію.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, цікавлять Ваші думки з приводу.
    Була я в свого гінеколога 2 місяці тому, здавала мазки, цитологію. Цитлогія 2 а тип, сказала лікар прийти в кінці літа перездати. Але тут випала нагода за якоюсь там пільговою програмою для дружин учасників АТО пройти повне обстеження. Записалась, поїхала, це на Короленка, здала все. Ще тільки узд залишилось, але то на початок циклу чекаєм.
    Сьогодні дзвонять мені з результатами, в мазку підвищені лейкоцити але не критично, корегувань не потребує, а от цитологія 2 б:girl_impossible:...
    На початок я подумала, що потрібно перездати, але мені відповіли, що перездати навіть якщо я дуже хочу, зараз не вийде, треба чекати місяць, бо мені забрали всі клітини (ну, так і сказали), а на наступний місяць ситуація може ще погіршитись.
    Знадчить потрібно приїхати чим пошвидше і здати інфекції якісь там додаткові аналізи, які лікар назначить, це вже платно. Попросила зорієнтувати в ціні, але по телефону не зорієнтували
    От думаю, чи іти до свого гінеколога на консультацію і все перездати, бо їй я все таки довіряю, чи таки варто здавати ті інфекції і вирішувати проблему у того лікаря, в якого була.

    У мене вже колись був другий тип цитології, 4 роки тому, то корегували свічками і я нічого додаткового я не здавала.
     
    Останнє редагування: 22 Травень 2019