Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Adeo

    Adeo Active Member

    ні, з КД якраз все стабільно.
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2021 ---
    а як Вам з ним жилося? побічні ефекти були?
    найбільше боюся набору ваги, якщо чесно.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Яка різниця приватна чи яка.
    діагноз вони поставити не можуть (це нормально), але дюфастон випислала. А потім виявиться що прогестерон був в нормі, і це функціональна киста, а ви вже за кинулись гормонами непотрібними…
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я напевно вам не порадник, бо мені його виписали щоб викликати кд і після аналізів. Приймала мало (якщо не помиляюсь тиждень), почались кд і потім я почала приймати інші гормональні таблетки. Але мені тоді поставили діагноз полікістозом і з гормональними таблетками я відчувала себе значно краще. Ваги не набрала, зато покращився настрій, стан шкіри, не було дикого пмс і навіть пройшли болі при кд. Навіть після курсу лікування я інколи задумувався вживати ці таблетки як контрацептиви (більше не як захист, а заради хорошої шкіри і відсутності пмс) , але зваживши плюси і мінуси все ж таки відмовилася від них.
    П. С. Це не реклама гормональних ліків, їх треба добре підбирати (мені тоді лікар сказала:поп'єте місяць, якщо буде погано - будем далі підбирати) і отаке давайте проп' ємо я не докінця розумію.
    В Австрії в мене почались знову затримки, то гінеколог сказав що гормональні препарати треба вводити або якщо ви не хочете дітей або є серйозні проблеми. Полікістозом він не відніс до серйозної і сказав, якщо ви будете планувати і протягом року не вийде завагітніти, тоді будем думати...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Adeo

    Adeo Active Member

    Вже другий лікар підтвердив, що Дюфастон пити треба :girl_impossible:.
    Я завжди дуже відхрещуюся від гормонів і думала, що нікого пити їх не буду, але тепер навіть не знаю. З одного боку вони той Дюфастон як вітамінки всім приписують і в нашій медицині це ніби нормою вважається.
    За порадою формучанки послухала Наталю Лелюх , яка вважає, фолікулярні кісти рухати не треба, і взагалі така дуже common sence жінка, мені її підхід імпонує, але чомусь 2 лікарі наполягають на Дюфастоні.

    Та кіста мені трохи мішає жити, бо почала кровити останній місяць, тому я для себе вирішила здати на прогестерон і трохи поспостерігати, а потім вирішувати пити Дюфастон, чи ні.

    Ще прийшли р-ти цитології, 2й тип, треба здати на вірус папіломи, не знаю вже, що чекати.
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  6. TiMaMa

    TiMaMa New Member

    Солковагіном лікували ерозію,яка вже пару років була, все дуже гарно зажило, без рубців.
     
  7. EvgenSheva

    EvgenSheva New Member

    Хотіла б поділитися своїм досвідом та розповісти про те, як я пройшла операцію на матці. Коли у мене виникли проблеми з маткою, я була дуже стурбована і не знала, до кого звернутися по допомогу. Однак після того, як я знайшла інформацію про клініку "Irimi Group" та їх гінекологічне відділення (https://www.irimigroup.com/gynecology/), я вирішила записатися на консультацію.

    Мені дуже сподобалося, як швидко та професійно мене прийняли у клініці. Гінеколог провела всі необхідні обстеження та поставила діагноз. Вирішили провести операцію на матці.

    Я дуже переживала, але гінеколог дала мені докладну інформацію про те, що відбуватиметься під час операції і на який результат я можу очікувати. Операція пройшла без ускладнень, а відновлення проходило швидко та безболісно.

    Я дуже вдячна гінекологу та клініці "Irimi Group" за кваліфіковану допомогу та турботу про своїх пацієнтів. Рекомендую звернутися до них, якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям.