Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Народ, розкажу вам страшну історію про наших лікарів і їх діагнози. Я народила 4,5 роки назад, як здавалось лікарка, яка приймала роди була просто СУПЕР! Зразу після родів спитала чи хочу я другу дитину, я сказала, що можливо колись, але не тепер і вона запропонувала мені вставити спіраль, на що я з радістю погодилась. Вона сказала мені прийти після перших місячних після родів, а так як я не годувала малу (не було молока зовсім), тому прийшла до неї через два місяці і вона поставила мені сіпраль, при чому сказала, що та спіраль якась супер-пупер, що їй привозять її з США і вона тільки своїм клієнтам її ставить. Я через кожних 6 міс. ходила до неї перевірятись, вона казала, що все добре, а я їй вірила як собі. В червні 2007, в мене почались болі з правої сторони, ну я, звичайно побігла до неї, а вона мене на УЗД, там і ще з одним лікарем виявили в мене кісту, вона тут же сказала оперувати при цьому сказала, що операція буде коштувати 500 у.е.+300грн. на ліки. Мені стало дуже підозріло і звичайно я пішла до іншої лікарки, яка послала мене до Шкредова, а він сказав, що оперувати не МОЖНА, бо вона не тих розмірів, пройде сама. Після цього я здавала купу аналізів, крім кісти ще всякої фігні понаходили і ерозію в тому числі. Спіраль я звичайно зняла і от від липня місяця до сьогодні лікуюсь всім по черзі і уколи були, і антибіотики, і гормони! І ще на днях маю робити кріо, тому цікаво чи це довго і чи це болить. Хто робив підкажіть, а то в мене паніка!!!

    Додано через 3 хвилини
    І ще забула додати, що спіраль як вияснилось можна ставити лише через 8-9 місяців після родів і та сама супер-пупер виявилась з безкоштовної гуманітарної допомоги, яку дають у всі лікарні і як сказала моя теперішня лікарка, вони їх просто викидають, бо бояться ставити нашим жінкам! Отакі у нас лікарі, які клятву гіпократа давали!
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А ви часом не на Мечнікова родили??? Бо шось дуже схожа лікарка вимальовується...
     
  3. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я зробила....Процедура неприємна...Триває хвилин 15..... Коли роблять, майже нічого не відчуваєш...Декілька секунд понило внизу живота...
    Такого аж надто страшного, нічого нема... Хоча я начиталась на якихось форумах і в деякі моменти мені жити не хотілось...
    Ви не бійтесь, говорю я Вам, як страшна боягузка всіх справ лікарських..
    До речі, де Ви збираєтесь робити кріо?
     
  4. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Саме на Мечнікова! Я не знаю чи тут можна вказувати прізвище лікарки, а то я би всіх попереджала, щоб до неї ні в якому разі не йшли, бо в очі вона така вся хороша і розумна, психолог свого роду!

    Додано через 1 хвилину
    Дякую за підтримку, а це з наркозом роблять чи без? Я зараз лікуюсь в приватного гінеколога, вроді би нормальна, хоча я вже нікому не довіряю, от вона мені і буде робити.
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, а хтось щось може сказати про Ігоря Козловського - працює на Вашингтона? мене до нього з Інтерсоно відправили на одну неприємну процедуру, а я все не наважуюсь подзвонити до нього, вже чоловіка вмовляю, щоб він подзвонив, бо я так і не наважуся.
    І ще питання, яким чином і куди колять місцеву анестезію?
     
  6. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Через скількох я непутящих лікарів пройшла. Мені молочницю лікували 3 гінеколога, ніякого толку з цього не було,просто заліковували а пізніше все по новій, ніхто з них кваліфіковано не міг пояснити як правильно потрібно лікуватись і що при цьому потрібно дотримуватись.
    Я зараз на одному лікарю зупинилась і задоволена, цей лікар раніше в госпрозрахунковій лікарні працювала на пр.Чорновола, а зараз вже як кілька років створила свій приватний медичний заклад. І ціни не набагато більші ніж встановлені ставки у лікарів в поліклініках.
    Коли взнала що у мене кіста, почала дуже переживати що потрібно вирізати, але лікар сказала що операції не потрібно , що це не той вид кісти,що потребує хірургічного втручання і що ця кіста після лікування сама пропаде.
    А ерозія у мене ще до вагітності з"явилася, звичайно тоді вона була ще невелика. Після першої дитини вона стала більша і мій лікар в якого я тоді була на обліку в поліклініці, сказала її спалити. Мій лікар з ПБ сказав що не треба спалювати бо залишеться рубець і це не дуже добре буде під час других родів ,тому що може бути розрив під час пологів в цьому місці.
    Я вже ерозію спалила після другої дитинки десь пів року тому. Треба знову піти на огляд, не можна цим легковажити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В мене з кистою так і сталося, вона пропала, але скільки я ліків приймала різних, аж страшно як організм хімією затравила різною. Тепер вилазить кожний місяць в вигляді черяків в самих різних місцях. Може хтось знає метод або травки якими можна очистити організм?
     
  8. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Олю не те що можна, а треба!!!! Чи ви хочете аби ще хтось з жіночок пішов до неї???
    І розкажіть як вона виглядає, бо я такі слова (ну про ту спіраль ) чула від такої приємної трошки наглуватої лікарки, в неї груба золота цепочка на шиї, руці і нозі. Волосся таке темнувате з міліровкою і постійно з укладкою(вона постійно її в перукарні робить). От нажаль не знаю її прізвища, вона просто приходила до моєї сусідки по кімнаті і намовляла її на ту спіраль з Америки
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    100% то вона!!!!!!!!!! Вона вся в золоті ходить як сорока. Звати її Оксана?
     
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    так точно Оксана! Вона ше розказувала шо таку ж саму спіраль має і тра..... з ким хоче, де хоче і коли хоче. Вибачайте за такі слова, але то вона говорила чесне слово! Мені очі на лоба вилазили!

    Мені моя лікарка також пропонувала вставити спіраль(казала аби я сама її купила в аптеці), але коли налагодиться цикл, але перед тим мала прийти до неї на кріо. А я так все і закинула, мені туди далеко їхати та й дитину нема з ким залишити, то тепер все це плани на майбутнє....
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    У мене кіста виникла на основі запального процесу яїчників. Я пропила курс антибіотиків (5днів), також кололи алоє і в вену глюконат кальцію і процедури електроферезу, після того запального процесу і кісти не стало.
     
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А мій лікар не рекомендує спіраль. І я б сама такого не хотіла. Краще би вже ОК пила. Ну або поставити мірену.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    То вона! Вона дуже безпардонна, вона такі речі в післяродовій говорила, що там дєвки з ліжок падали від сміху і питали мене де я таку лікарку нарила! І про спіраль вона мені казала, що сама таку носить. Але я вас дуже прошу не ведіться ви на спіралі! Яка би вона не була та спіраль, це інородне тіло в організмі, всяка біда від того! Добре, що я це зрозуміла ще не дуже запізно, бо могла доходитись до більшої біди. Краще проконсультуйтесь з лікарем про інші способи, а цю заразу не заганяйте в організм!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені кисту теж без оперувань вилікували. Обидва рази. Все пройшло без побічних ефектів і безболісно (т-т-т). В першому випадку пила дуфастон, в другому - три-регол. Як прописував лікар, так і робила. І все гаразд було.
     
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    для такої відсталої як я можна більш детально...шо то таке
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    То ще залежно яка киста була, але мені здається, що дуфастон я також приймала, а три-регол я колись дуже давно пила як протизаплідні, не знаю як ви, а я від них така худюща була, що аж страшно було дивитись.
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Імена, явки, паролі....
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Та чому відсталої? Просто, це досить новий контрацептив.
    В мене десь був лінк на їх сайт.
    http://www.mirena.ru/scripts/what_is/
    http://www.mirena.ru/scripts/forwhom/
    Це внутрішньоматковий гормональний контрацептив. Ставиться на тривалий термін.
    Я, як противник всякого інородного, все одно боюсь:cowboy: Але скільки я чула відгуків, то досить непогана. А про спіралі завжди більшість відгуків негативні.
    Але, оскільки вона (мірена) гормональна, то її призначити може лише лікар і то після огляду і аналізів на гормони, наскільки я розумію.

    Додано через 2 хвилини
    Як протизаплідні я б побоялась, бо то на тривалий термін треба було б.
    А мені лише 2 цикли.
    НА мене він ніяк не впливав :) Хіба що перший місяць трошки підтошнювало перші пару днів. Але мене про це попередили і я пила хофітол в ті дні.

    НАскільки я розумію, киста лікується гормонами, нехватка яких визвала кисту. Тому лікар підбирає чим її лікувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені також пропонували Мірену, але вона дуже дорога біля 1000 грн. коштує. Мірена як я знаю це також спіраль, чи я щось наплутала?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Вона дорога, але ставиться лише 1 раз на 5 років (для мене це теж мінус, оскільки раніше хотілось би дитятко ще одне, та й 5 років то надто довго).

    Не зовсім спіраль. Але теж внутрішньоматковий контрацептив. ДІє воно не як спіраль, бо воно гормональне. Плюс, порівняно з ОК, тут в тому, що ті гормони не треба приймати орально та ще й кожного дня. поставив і забув.