Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Йти обов"язково. Міжменструальні кров"янисті виділення можуть свідчити про ендометрит. Бережіть своє здоров"я!
     
  2. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Шостий день у мене вже мажеться...подзвонила до своєї лікарки, а вона мене навіть не дослухала і сказала записатися на огляд, а запис аж через 2 тиждні..... а якшо тих 2 тиждні буде і дальше так мазатися?
    Навіть не знаю, шо я маю тепер робити?
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Змінити лікарку і йти на огляд негайно. Зі здоровям не варто жартувати.
     
  4. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ходила я до лікарки на огляд вроді все нормально, мазатися перестало.
    А от на узд шось таке не зрозуміле побачили "утвір округлої форми з гіпоехогенним вмістом діаметром 15 мм", що це таке лікарка так і не сказала, не знає. Можливо у когось таке було?
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    В гілці "для майбутніх мам" щось ніхто не відповідає, тому копіюю ще сюди
    Мене часто непокоїли свербіння і мазок показав дріжджовидний грибок (це молочниця, я так розумію?). А ми запланували собі з понеділка йти в басейн. Мене цікавить, чи цей грибок може нести якусь загрозу тим, хто плаватиме в басейні?
     
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ні, не несе загрози для інших.
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А для мене?
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Кандидоз поширене явище у вагітних. Існують протилежні думки щодо лікування. і необхідності. Я вважаю, що потрібно пролікуватись, є свічки пімафуцин безпечні для вагітних.Але краще запитайте у лікаря.
     
  9. Відповідь: Жіночі проблеми

    Мені порекомендувала моя гінеколог спринцювання розчином соди (1 столова ложка на стакан води). Молочниця зникає за першим же разом. Але не знаю, чи можна вагітним...
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Лікарка мені сказала робити ванночки з ромашки і кори дуба, казала, що "чорта з рогами" в мазку нема, тому лікувати не треба, але якщо сильно непокоїтиме, то взяти свічки гіно-певарил

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:01 ----------

    Вагітним, здається, не можна
     
  11. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Вставлю свої 5 копійок, бо часто чую такі питання від подруг. В басейні хлорована вода, відповідно ви нічого не підчепите, і нікого не "нагородите". Але така штука як грибок на ногах чіпляється.. найчастіше в роздівалках або в душі.
     
  12. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я застосовувала пімафуцин, там чітко написано "дозволено для вагітних", чоловік пив дифлюзол (партнер теж повинен пролікуватись), часті підмивання і проста білизна. Якщо кандидоз не вилікувати, під час пологів дитинка може заразитись і мати молочницю на слизових оболонках.
    А вагітним справді спринцюватись неможна.
     
  13. DIUJMYK

    DIUJMYK Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    якщо це в яйнику, то такий отвір утворюється після виходу яйцеклітини при овуляції, це нормально
     
  14. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я коли після Туреччини прийшла до своєї лікарки і вона виявила в мене грибок, то сказала: Ото грибочків в турецькому басейні насіяла! Мені було зовсім не по собі, бо мучила совість, що людей заразила незнаючи.
     
  15. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ні це в матці, і це не отвір, а утвір (утворення) і біля нього багато рідини, лікарка дивилася декілька разів, навіть тим датчиком рухала, чи не болить і так і не змогла сказати, що це таке....
     
  16. Mawynja

    Mawynja New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, підкажіть будь-ласка, чи знаєте щось про кісту бартолінової залози (бартолініт), чи можна його вилікувати без хірургічного втручання, чи обов'язкова операція? Якщо операція, то чи комусь її робили і на скільки це все безпечно, це проста чи складна процедура? А то я уже рік в роздумах, тим більше що зараз плануємо вагітніти. Порадьте що робити???
     
  17. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Написала Вам в ПП
     
  18. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А лікар не припустила що то ви могли в басейні з таким самим успіхом заразитись? Хоча то смішно як на мене.. Навіть туберкульозна паличка гине на сонці і свіжому повітрі.. А всякими інтимними проблемами можна хіба при тісному контакті заразитись, ну принаймні мені так логіка моя каже.
     
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Не бачу нічого смішного! Грибок може виникнути не тільки при тісному контакті!!!!!!!! Я, наприклад довго і постійно лікуюсь по гінекології, бо на жаль маю проблему на все життя (дякуючи одній "добрій" лікарці з пологового) і внаслідок таких періодичних лікувань інколи і виникає грибок! А в басейні елементарно можна підхопити! Грибки бувають різні!
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ну та власне... ви про який такий грибок говорите?

    Смешались в кучу кони, люди ...