Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Жіночі проблеми

    є в мене така не надто хороша (хоча як подивитися, кілька разів вона мене рятувала від дурниць) риса - поки не припече, я дуже лінуюся ходити по лікарях.
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я тільки хотіла тут запитувати в дівчат, чи нікого не турбує цистит після басейну, і як з тим боротись. В мене щоразу після басейну з'являються слабкі ознаки циститу.
    1. Думаю що то хлорована вода винна.
    2. А також в басейні вода прохолодніша ніж влітку на морі наприклад.
    На морі чи озері я просто швиденько одягала сухий купальник. Що робити в басейні?
    Дівчата поділіться досвідом.
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Старатись туди менше ходити і не сидіти довго)
    В мене зразу по басейні -молочниця, тому стараюсь уникати, купаюсь лише не в Україні, бо в нас до всього халявного відносяться і економлять, імхо.
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    може це ще від організму залежить?Я ж в вроспорт вже другий рік ходила,все було нормально .А оце тільки після загострення мочового під час іспитів нормально в басейн піти не можу....:sad:
     
  5. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Однозначно що заежить, але хто має схильність до таких проблем-то варто зважити всі за і проти.
     
  6. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А як його подивишся, коли там все одні ієрогліфи,а буклетик, то просто реклама того всього препапату від фірми"Beautiful Life",я вже тут писала лікувала гормонально пів року як приписувала лікар,а вона (киста) має властивість то появлятися ,то пропадати.Тому треба постійно перевіютися,вони спричиняють кровотечі ,або затримки М.
    Не думаю, що то через ГВ ,бо в мене вже отак ,певно з рік часу , проходить.

    Мені тут радила NikaLovely ,подивитися тему "Як нарешті стати мамою", що там вже йшлося про ті тампони, але я нічого там не знайшла,може не вийшло.
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2010
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жіночі проблеми

    А гуглити не пробували?:girl_wink:
    На отаке наткнулася http://tampon.blox.ua/html
    ІМХО,я би не користувалася,бо,як і все китайське,щось воно в мене не викликає довіри,всьо так туманно розписано,прям панацея від всіх болячок
    http://fito-gor.com.ua/catalogue/beautifullife1/beautiful-life.html
     
  8. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Щиро вдячна!!! :girl_tender:Я також,все думала так само "прям панацея...", та як прочитала ,то ще більше в тому переконалася, але там хоч інструкція по-використанню є і на що ті всі пластирі ліпити ,і як тампоти і на скільки ставити.:girl_yes2: Та чомусь ціна, яка там вказана не відповідає тій ціні ,що мені запропонована, набагато дорожче з мене "здерти" хочуть....
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Взагалі можуть бути різні причини, і, на жаль, це класична ознака ендометріозу... Але якщо і він, не хвилюйся, це можна вилікувати, тим більше, думаю, як тільки засікли це, на самому початку.
     
  11. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Жіночі проблеми

    тобто це щось несертифіковане?!
    Я би навіть не розглядала варіанту...
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ви самі на своє питання відповіли :)
    іспити - стрес, ще трошки переохолодилися в басейні, і от загострення.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    так я ж то загострення лікувала, пройшло вже ніби все. І знов спочатку...
     
  14. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата, потребую поради.
    Була сьогодні в свого лікаря. Турбували болі внизу живота, а перед місячними справа внизу сильні спазматичні болі. Сказав лікар, що підозра на ендометріоз. Назначив уколи. Наклофен 5дн.по 1 уколу. Наступні 5 днів наклофен дуо (в капсулах). А також нейрорубін 5 уколів кожний 4-ий день. І гормональні - Джаз.
    Що скажете про таке лікування?
     
    Останнє редагування: 16 Липень 2010
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я ж не ходжу в басейн просто помокнути, в мене заняття з тренером тривають 45 хв. М'язи підтягуються, животик зникає, влітку то взагалі класна альтернатива брудним озерцям і ставкам. Тим більше тренер не дає халявити...А на чому економлять не можу зрозуміти? Вода відповідної температури, тренер сказала що можна і попити, нічого страшного)) ну це для тих, хто тільки вчиться і води може "хлєбнути"..
    Все рівно не можу зрозуміти чому після басейну загострення.
    Може є якась профілактика? Ну там сходити в туалет перед басейном і після спеціально, хоча.. то після статевого акту радять тим, в кого це цистит спричинює.
    Та і взагалі тоді і ванну приймати не можна, бо з крана також хлорована вода..
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    в основному від переохолодження. Для здорової людини не страшно, а от хто має хронічні проблеми, те переохолодження якраз і дає загострення. При чому в кого хворі вуха (як в мене, то на вуха), в кого горло - горло, а в кого цистит - ну то цистит.

    я тут сьогодні начиталась про ендометріоз, якщо ти читаєш англійською - скину
     
  17. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    скинь будь-ласка. (англ. знаю на середньому рівні , але спробую почитати)
    На ендометріозі мої жіночі біди не закінчились. Ходила на УЗІ, тепер в мене ще й варикозне розширення вен (я здивована, тому що на ногах у мене варикозу нема, та й в батьків не було такої проблеми ніколи) і мазок показав вагінальний дисбактреріоз:girl_mad:.
    Йду ще пошукаю на теренах інтернету щось.:girl_mad:
     
    Останнє редагування: 22 Липень 2010
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    якщо не турбує нічого там ;), то це не діагноз, а факт
     
  19. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    у тому й справа, що останнім часом трохи турбує.
     
  20. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я так хотіла нарешті піти в басейн на аквааеробіку або хоча б поплавати, а тут як і горло (хр. тонзиліт загострився) а тепер ше й цистит,який за півроку вже другий раз вирішив мене помучати, я так розумію шо з такими болячками в басейн мені тепер ні ногою....:girl_devil: