Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Virginia, 15 Червень 2009.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Мушу виговоритись!:girl_cray:
    Мене сьогодні на роботі так взули:girl_cray: Накричали, звинуватили в брехні ... і то при інших співробітниках...а я навіть нічого не могла в свій захист сказати, бо ком в горлі стояв і я боялась розплакатись (ше й місячні на носі і я дуже мнітєльна)! :girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Я з такою несправедливістю і брехнею прямо в очі перший раз стикаюсь... оце і є, блін, доросле життя :girl_sad: і ще бабський колектив в придачу:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 41
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)


    Ой! Це так характерно для жіночого колективу. Комусь щось не так з них сказали і от тобі сюрприз. Та частіше всього такі сюрпризи на грунті зависті. Кофтинка у вас краща чи шеф усміхнувся і от...
    А шеф у вас хто жінка чи чоловік? І хто на вас кричав?
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Взагалі я працюю в коледжі, директор в нас мужчина, але від до того ніякого відношення не має... А от зав.відділеннями жіночки, зі своїми секретаршами... от і через одну з таких секретарш вийшла така ситуація. Мене викликали до зав. відділенням, і та на мене почала гнати шо я брешу... а та її секретарша такого(!) наговорила, шо я просто в шоці:girl_sad: Довели мене до того, що я хочу писати заяву на звільнення!:girl_sad::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Не робіть таких поспішних висновків! Не хвилюйтесь! Подумайте чому так сталось? Що могло до того привести? Чому вони так поступили?
    А на роботі робіть вигляд ніби нічого не сталось. Привітно зі всіма і тими теж!
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Віржініє, не робіть поспішних кроків ;)
    бабський колектив "важкий" ще й тим, що у різних краль в різні дні ПМС (а то така страшна штука...) Завтра їй перейде і вона навіть не згадає.
    Запокойтесь, з"їжте чоколядку і під гарне кіно лягайте спати. а, як казали древні" ранок вечора мудріший. Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 21
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Virginia, в мене колись була подібна ситуація. Мені, молодій-зеленій, випало два роки працювати в одному приміщенні з родичкою (старою дівою), яка мені годилася в матері. Я про себе стільки дізналася за ці два роки:girl_mad:! Я працювала за себя и за того парня, часто без обідньої перерви, і в свою зміну і в не свою, і постійно отримувала тички в спину: то не так сіла, то не так подивилася, то не так щось по телефону сказала, то не так одягнулася, таку помаду не можна і т.п.:girl_devil: Коли я по закінченні робочого дня перед тим, як піти додому, дозволила собі в підсобці пшикнутися ванільним дезодорантом - фу, насмерділа, так елегантні пані не роблять:girl_devil:! Одного разу, коли я йшла, пардон, у туалет, вона вибігла за мною в коридор і кричала мені в спину: спочатку надрукуй наказ, а потім туди підеш:girl_cray:! Колись їй здалося, що я нерівно сиджу. Я заповнюю карточку, а вона підійшла ззаду і як гепне мене по спині:girl_devil:! За мене заступалися і співчували мені всі: співробітниці, працівники з інших відділів, навіть керівництво. Врешті я не витримала і пішла звідти. А нова секретарка, яку взяли на моє місце, витримала під її "чутким руководством" тільки півроку і казала, що я свята, раз витримала аж два роки:girl_crazy:. Буває таке всяке в бабському колективі...:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 30
  7. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Навіть не думайте про таке:girl_devil:! Анута правильно написала: з таким горем треба просто "переспати", а завтра трохи інакше вже будете то бачити. Чого б то Вам звільнятися:confused:? Тримайте планку!
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ти пам ятаєш свій нік на іншому форумі? Значить ти нею і є.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Virginia, це важко, але постарайтеся не брати собі цього до душі. Мені так видається, що в вузах це нормальне повсякденне явище, бо і я також часом страждаю від таких недоброзичливців... А інтриги тут покрутіші, ніж у шоу-бізнесі.

    Рано чи пізно, а таки підемо у декрет і хай собі там обливають брудом кого хочуть, а в нас будуть лялі - щось справді змістовне і вартісне в житті!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    ОГо! Оце монстр! Я б швидше втекла...нащо собі нерви псувати?....Я теж деякий час сиділа з однією престарілою панею в кабінеті....як я Вас розумію!....Але я добилась, щоб мене перевели до іншої людини в інший кабінет....Так ця жаба теж потім про мене ТАААКЕ розказувала!.... А як згадаю її огидні важко-солодко-нудотні духи, то аж тошнить.....
     
    • Подобається Подобається x 10
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Тема з бабського колективу перекочувала на старих дів:)
    Мій колектив теж перетворюється на жіночий..Колись пожаліюся. А на старих дів - дарма Ви так. Я скільки ДІВ, стільки і НЕДІВ знала з вічним ПМС:) Не думаю, що то в наші дні аж таково прямо залежить. Вічноневдоволені чи там інтригантки по-моєму - то вроджене. А вже звідти в декого проблеми з заміжжям. Але не навпаки;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    а я всю жизнь в мужском :), надеюсь и дальше так будет. могу только посочувствовать автору поста
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    про роботу не скажу - колектив в мене чоловічий (отака ляпота), навіть фотка є - я і всі мужчини довкола :girl_cool:

    а от в інституті в нас 100% дівоча група була. Ой мамоньки, як згадаю :cesored:. Всі ділились на табори, вічно один про одного за плечима говорили, а як помогти щось, то хіба шось треба зробити навзаєм, доходило до того, що викладачі передавали якусь інформацію групі, а половина людей в кінцевому результаті нічого не знала. До того всього група суцільних червонодипломниць, там ще й конкуренція була та війна до останнього бала.
    Тому як пішла на роботу - то рай на землі, чоловіки довкола і стало мені щєстя.
    Зара сама дивуюся, і як так можна було існувати в групі :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А в мене класний колектив і на попередніх роботах і зараз. Молоді дівчата мого віку, в кожного своя професія і свій обсяг роботи, тому ніхто нікого не "підсиджує" і все ОК. Інколи разом їздимо на шашлички або в сауну.
    А ось з хлопами працювала - то зовсім інше. Вони від природи ліниві і неуважні, тому завжди нудну частину власної роботи (відредагувати, передрукувати, виправити помилки) всякими хитрощами-лестощами завжди намагались звісити на плечі офіс-менеджера (яка і так завжди була загружена завданнями керівництва). Найцікавіше, що дівчата вдвічі швидше справлялися з аналогічною роботою самі, їм ніколи совість не дозволяла це звішувати на бідну дівчинку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А я на колектив не жаліюсь. Звісно, з ними не побалакаєш на філософські теми, і музика не та лунає. Але якщо дивитися ширше - усьо пучком. Мені щось здається, що інтриги, підсиджування, підлість і т.д. мало залежать від статі.
    Зате в дівок завжди є кава-чай, щось похрумати, спокійно можна позичити грошей до завтра і прокладку :). Ну і в кабінетах чистіше, і цвітуйочки всюди стоять.

    Так що, мбуть, вам просто не пощастило.
    Або просто інтриги проходять повз мене :)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А у мене колись був досить великий колектив, і було в ньому багато жіночок. Скажу вам це було жахливо. Якісь постйні інтриги, я навіть взнала що я пишу любовні смски свому шефу, о! Було дуже неприємно спочатку, а потім я на то забила, хоча осад лишився. В жіночому колективі вирує заздрість за увагу, хто що кому каже, як на кого подивиться, хто як одітий...брррр
    А потім у нас було скорочення....і позалишались одні чоловіки, ну там в бухгалтерії і в лабораторії 2 жіночки. Я на 7 небі від щастя, ніяких пліток, всі розмови суто по роботі. :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    про похрумать не соглашусь -у пацанов тоже есть и всегда можно кого-нить послать за вкусным в магазин
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    А я чогось думаю, що все залежить від характерів людей, котрі в колективі зібрались, і несуттєво, якої вони статі.
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    в быльшості випадків, але не завжди. Є і чоловіки гірші за базарну бабу, а є такі екземпляри паннусь, що аврал :girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Жіночий колектив: негативи... а позитиви є?

    Дякую за ваші думки!
    Але, я не "переспала" з тим, і навіть більше... сьогодні було продовження!
    Я викладаю англійську мову, і мої колеги ті сидять зі мною в підсобці це бабці від 65 до 75 років (я не перебільшую)! Те що вони мають по півтори ставки і кабінети, а в мене ледве до ставки дотягнуло, і якась нещасна шафка в підсобці, то я ще мовчу! А то що вони на кожному кроці дорікають, доносять все на всіті, і правду і неправду начальству... то це вже занадто!!!
    Перед мною там була дівчинка мого віку, то її вигнали з роботи через тих старих, бо вони дуже боялись шо вона їх підсиджує, і постійно шось набріхували на неї... от їй і написали дві догани, і попросили з роботи. Звільнили під статтю, тобто трудова книжка вже заплямована на все життя!
     
    • Подобається Подобається x 10