Життя прекрасне!

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Ligymunka, 10 Травень 2012.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    В кожної людини бувають важкі і легкі дні,бо наше життя складається з приємних несподіванок і гірких розчарувань.Дуже важливо в час гірких розчарувань пам"ятати про приємні несподіванки і про те,що життя є дуже файне.Пропоную писати в цій темі про все,що дарує кожному з нас радість,посмішку,силу,енергію, натхнення.Маленькі дрібниці допоможуть іншій людині посміхнутися і рухатися вперед.

    Я давно не плакала в церкві,але ця історія зворушила Мене до глибини душі!
    "Бережи Себе"

    Маленький хлопчик молився і просив Бога : "Ісусе,дай моєму Татові
    достатньо грошей,бо Він переживає чи зможе утримати родину;Мамі-здорові нерви,бо Вона завжди каже,що Я з"їдаю Її нерви;сестричці -велосипед,бо Вона про Нього мріє вже багато часу,а Мені -фарби,бо дуже люблю малювати.Але дуже Тебе прошу Ісусе,коли будеш це все робити,то бережи Себе,бо якщо з Тобою щось знову станеться,то Нам всім кінець.

    Щодня кажіть людям,які є дорогими для Вас "Бережи Себе" це дасть Їм сили прожити гарно день,бо хтось турбується про Них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Недавно моя Колєжанка ходила провідати жінку хвору на рак.Після операції Вона могла пити чи їсти тільки через трубочку.Під час розмови моя Колєжанка пила каву,а жінка дивлячись на Неї сказала :"Як добре,коли можна просто пити каву..."

    Щодня кожен з Нас просто п"є каву чи чай, не задумуючись,що для когось це щастя.

    Життя прекрасне,коли можна просто пити каву!
     
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    назва цієї теми нагадала однойменний фільм.
    колись дивилися з дочкою: сиділи на підлозі й ридали...
    подивіться, не пожалієте - про Прінчепессу
     
  4. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    тепер плачу я :sad:
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Я довго ламала Собі голову,як назвати Тему,щоб кожний Хто прочитає посміхнувся.
    Дуже люблю цей фільм,італійською називається "La vita e bella",що в перекладі означає "Життя Прекрасне"

    вперше дивилася,коли носила донечку,то ревіла як корова.Потім ще купу разів і знову ревіла і ревіла...

    Фільм трохи "промиває мозок",коли здається,що життя важке і все Тебе дістало:діти,побут,чоловік...А насправді Життя є гарне!
     
  6. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Коли моя сестричка ще жила,але уже була хвора,ми ходили по підсніжники -я,вона і її подружка.Тема зайшла про те,хто про що мріє.Сестричка сказала- просто Жити.Вона дуже любила життя,до останнбої миті...Адже,життя прекрасне!!!
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    На жаль ні,але неймовірно вдячна тому,хто записав історію і сестрі-монахині Андреї,яка вклала всю Себе,щоб передати Її так,як майстер,що грає на скрипці і торкається струнами серця!

    Життя Прекрасне!

    Щиро дякую за фразу "хотіла вийти на 10 хвилин раніше-вийшла на 15 хвилин пізніше". Я так щиро сміялася,бо то про нашу родину,особливо в неділю,коли збираємо двох мацьоп до церкви і залітаємо вже на євангеліє...
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    "5 хвилин уваги"

    Коли моя Колєжанка вчилася в Римі,то один викладач-старенький священник завжди повторював, що найцінніший подарунок іншій людині це п"ять хвилин уваги,але тільки для Неї ! Потім в моєї Колєжанки був період дуже важких днів і тоді Вона прийшла до того священника зі словами "Потребую п"ять хвилин уваги,але тільки для Мене" Він підійшов до Неї ,поставив руки на голову і ніжно промовляв "Дитино моя,все буде добре,все минає,все владнається,все так не буде...."В голосі сивого старенького отця було стільки тепла,ніжності і любові,що всі проблеми стали маленькими і незначними, бо Життя прекрасне завжди!

    Якщо хтось з Нас потребує "5 хвилин уваги",то треба мати відвагу сказати про це тим,Хто Нас любить і не забувати про те,що часом і кожен з Нас може дарувати "5 хвилин уваги"

    "5 хвилин уваги " і Життя Прекрасне,як завжди!

    Ця історія -мої 5 хвилин уваги для кожного з Вас!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Життя таки прекрасне. І навіть якщо подекуди бувають труднощі, проблеми і т.д. Але після них є мить подолання. В цьому краса наших труднощів. В цьому краса грози, адже після неї завжди є сонце і веселка.
    Мені дуже допомогла думка про те, що світ - це лише дзеркало, а вчинки - бумеранги. Людина живе аби дарувати тепло, світло, радість, позитив, якщо треба - час. Так жити простіше і краще, а головне життя приносить задоволення.
    Я щоденно говорю своїм близьким, що люблю їх. Мама іноді аж дивується, але я не хочу колись шкодувати, що замало їй про це говорила, замало для неї робила і т.д. Наш з доцьою день починається з теплих взаємних фраз. Життя прекрасним роблять люди самі. Я щаслива від того, що це зрозуміла :)
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Увага! ЗАГАДКА!

    "Два камінці" або "Мудрість Жінки"

    Недавно прочитала дуже гарну історію, ділюся Нею з Вами і пропоную Її розгадати.

    Старий і підступний лихвар покликав купця,що заборгував Йому велику суму грошей(а в ті часи боржника садили у в"язницю) і запропонував угоду.Лихвар сказав,що простить купцеві борг,якщо той віддасть за Нього свою Дочку.

    І купець і дівчина вжахнулися від такої пропозиції.А підступний лихвар підлаштував так,ніби все мало вирішити провидіння.Він сказав Їм,що в порожню торбинку покладе один чорний і один білий камінчик,а дівчина хай вибирає.
    Якщо вибере чорний,то стане Його дружиною,якщо білий,то Він простить купцеві борг.Але якщо Вона відмовиться тягнути камінець,то її батька кинуть за грати,а вона помре з голоду,бо нікому буде про Неї піклуватися.Хоч і нерадо,та купець погодився.Усі троє розмовляли,стоячи на посипаній камінцями алеї в купцевому саду.Лихвар нахилився і підняв два камінці.Дівчина уважно стежила за Ним і з жахом помітила,що Він підняв два чорні камінці й поклав їх до торбинки та запропонував дістати камінець.

    Дівчина не порушила умов угоди,не вийшла за лихваря заміж і врятувала Батька від боргів.Як Їй це вдалося?

    Життя прекрасне,бо Жінка має мудрість,даровану Богом!
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Дуже просто!!!

    Дівчина занурила руку в торбинку й дістала камінець.Але не дивлячись на нього потримала і кинула на доріжку,де він відразу змішався з іншими."Ой,яка ж Я незграба,-промовила Вона.-Та нічого.Зазирнімо в мішечок.Із того,який камінець там залишився ,буде зрозуміло,який Я дістала."

    Звичайно ж,у торбинці залишився чорний камінець,тож довелося погодитися,що Вона дістала білий.Не міг же лихвар сам зізнатися,що шахраював.
     
  12. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Цікаво. Як добре вміти вийти з будь-якої ситуації людиною...
     
  13. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Довго не знала, куди перепостити, а ця тема таки підходить найкраще.

    Як слід підтримувати рідну футбольну команду?
    2005 рік, фінал Ліги Чемпіонів – Мілан-Ліверпуль. Мілан за підсумками першого тайму виграє 3:0. Все закінчено. Жодних шансів на перемогу.

    "You'll Never Walk Alone" ("Ти ніколи не будеш йти один") – гімн ліверпульських вболівальників. Вони всі встали в перерві матчу, взялись за плечі і почали співати. І не сідали до завершення матчу. Співали, підтримували свою команду, гнали її вперед. В ситуації, коли шансів на перемогу, здавалося, нема.

    В 2-му таймі Ліверпулю вдалось зробити неможливе – забити 3 голи, протриматись в додатковий час і виграти за підсумками післяматчевих пенальті.

    http://www.youtube.com/watch?v=7-LrSzFZJWY
    http://www.youtube.com/watch?v=ma3Nax8yyOE

    І переклад пісеньки просто так, щоб нагадати всім, що життя прекрасне:girl_yes2:
    You'll never walk alone

    Коли ти йдеш крізь шторм
    Тримай свою голову високо
    І не бійся темряви.
    В кінці, за штормом – золоте небо
    Та чудова срібна пісня жайворонка.

    Йди крізь вітер,
    Йди крізь дощ,
    Навіть коли твої мрії розбиті та розсіяні.
    Іди вперед, іди вперед
    З надією в твоєму серці
    І ти ніколи не будеш йти один,
    Ти ніколи не будеш йти один.
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Життя прекрасне!

    щойно натрапила на цікаву річ, хочу поділитись з вами

    Пожилой мужчина с 25-летним сыном вошли в вагон поезда и заняли свои места. Молодой человек сел у окна.

    Как только поезд тронулся, он высунул руку в окно, чтобы почувствовать поток воздуха и вдруг восхищённо закричал:
    — Папа, видишь, все деревья идут назад!
    Пожилой мужчина улыбнулся в ответ.
    Рядом с молодым человеком сидела супружеская пара. Они были немного ошарашены тем, что 25 летний мужчина ведёт себя, как маленький ребёнок.
    Внезапно молодой человек снова закричал в восторге:
    -" Папа, видишь, озеро и животные… Облака едут вместе с поездом!»
    Пара смущённо наблюдала за странным поведением молодого человека, в котором его отец, казалось, не находил ничего странного.
    Пошёл дождь, и капли дождя коснулись руки молодого человека. Он снова переполнился радостью и закрыл глаза. А потом закричал:
    — Папа, идёт дождь, вода трогает меня! Видишь, папа?
    Желая хоть чем-то помочь, пара, сидящая рядом, спросила пожилого мужчину:
    — Почему Вы не отведёте сына в какую-нибудь клинику на консультацию?
    Пожилой мужчина ответил от чего пара была сконфужена:
    — Мы только что из клиники. Сегодня мой сын первый раз в жизни обрёл зрение…
     
  15. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Сподобалася картинка, так мило :) :

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Прочитала повчальну історію, яка спонукає до роздумів...Ділюся Нею з Вами.

    Слепая девушка ненавидела себя лишь за то, что она была слепая. Она ненавидела всех, кроме своего любящего парня. Он всегда был рядом. Она сказала, что, если бы только она могла видеть мир, она бы вышла за него замуж... В один прекрасный день кто-то стал донором глаз для девушки, операция прошла успешно и девушка прозрела. Она увидела и своего парня. И тогда он спросил: ″Ты выйдешь за меня замуж?″ Но девушка была шокирована, когда увидела, что ее парень тоже был слепым, и отказала ему... Молодой человек ушел в слезах, а позже написал письмо, в котором было всего две фразы: ″Просто береги мои глаза, дорогая. Я всегда буду тебя любить.
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Ця історія про 1 долар, а також про те , що кожному з Нас Бог дає Шанс змінити своє життя і тільки від Нас залежить,чи Ми Його використаємо.

    "Для того, хто вірує немає нічого неможливого"

    ПРОДАЁТСЯ ВИЛЛА 3 ЭТАЖА,
    БАССЕЙН И САД НА БЕРЕГУ МОРЯ.
    СТОИМОСТЬ 1 ДОЛЛАР


    Бред!- подумал БОМЖ и выбросил газету.
    Прогуливаясь по дворам в поисках пищи он увидел на стене большое объявление:

    ПРОДАЕТСЯ ВИЛЛА 3 ЭТАЖА, БАССЕЙН И САД НА БЕРЕГУ МОРЯ.
    СТОИМОСТЬ 1 ДОЛЛАР

    Опечатка что ли?- подумал БОМЖ и пошел, ворча дальше. Выйдя на широкую улицу, он обратил внимание на огромного размера баннер, на котором гласило:

    ПРОДАЕТСЯ ВИЛЛА 3 ЭТАЖА, БАССЕЙН И САД НА БЕРЕГУ МОРЯ.
    СТОИМОСТЬ 1 ДОЛЛАР

    Призадумался БОМЖ. И стало ему любопытно, какой безумец мог написать такое и решил проверить. Терять то ему было нечего, кроме последнего доллара в кармане.
    Придя по адресу, он увидел ту самую виллу. Робко позвонил. Дверь ему открыла красивая женщина.

    — Извините! Я по объявлению. То что там написано розыгрыш?
    — Да да! Всё правильно.
    — Я по поводу стоимости. 1 доллар? Это так?
    — Да.1 доллар. Если вы заинтересовались, можете оглядеть дом.

    Конечно же БОМЖу всё понравилось и он отдав свой последний доллар стал обладателем шикарной виллы. Но всё же решил узнать, почему столь малая цена? На что женщина, улыбнувшись, сказала: «Мой муж перед смертью указал в завещании, что бы я продала нашу виллу и вырученные деньги перевела на счёт его любовницы. Что я и сделала! Объявление провисело полгода,и вы единственный кто на него откликнулся. Всего Вам хорошего». И женщина ушла.

    Всем нам даётся шанс!
    Нужно только ПОВЕРИТЬ в то, что невозможное возможно.
     
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    "Хочеш розсмішити Бога- скажи Йому про свої плани ..."

    Вже багато разів казала Собі, що не буду нічого планувати наперед, але певно Я так влаштована. Маємо з чоловіком двох Мацьоп і дуже Нам важко, бо мої батьки і Його Мама живуть далеко. Винаймаємо квартиру, то мусимо двоє працювати, бо інакше не протримаємося фінансово. Приїхала моя Мама на тиждень, щоб трохи Нам помогти, а Я Дурепа напланувала переробити купу роботи в хаті, бо буду мати вільні руки, а Сама захворіла ( з носа тече, пчихаю, голова болить і так вже від понеділка ). Вчора так Мені було гірко, що питала Бога- Чому так є Господи? Чому?

    Але потім подивилася на свою ситуацію з іншого боку, Бог один знав, що Я захворію, тому і послав Мені Маму до помочі, а без Мами як би дала Собі раду зараз. І життя знову прекрасне : "АПЧХИ".
     
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Прочитала повчальну історію, яка пригадала особисто Мені, що також від Мене залежить, чи мої Батьки зможуть сказати: -Життя прекрасне в старості, бо діти і онуки Мене люблять.


    Історія, яка торкнеться твого серця!


     
  20. Trjoshka

    Trjoshka New Member

    Відповідь: Життя прекрасне!

    Звонок от Бога.
    Однажды в субботу, перед тем, как идти домой, пастор решил позвонить своей жене. Было уже почти 10 вечера, но жена не брала трубку. Долго ждал пастор, но жена так и не подошла к телефону. Через некоторое время он снова набрал домашний номер, и жена сразу же ответила. Пастор спросил, почему жена так долго не поднимала трубку, когда он звонил первый раз, но она ответила, что никакого звонка раньше не было.
    Этот случай был бы забыт, если бы в понедельник в церкви в кабинете пастора не раздался телефонный звонок. Звонивший мужчина, говорил о каком-то звонке с этого номера в субботу вечером. Пастор долго не мог понять, о чем идёт речь. Тогда мужчина сказал:
    — Телефон звонил и звонил, а я не отвечал…
    Пастор, вспомнив о случившимся с ним казусе, извинился за то, что побеспокоил этого человека, объяснив, что хотел позвонить домой, но, видимо, набрал неверный номер. Тогда звонивший сказал:
    — Разрешите мне рассказать, что тогда произошло. Видите ли, в субботу вечером я собрался покончить с жизнью. И перед тем, как совершить намеченное, я обратился к Богу, сказав, что если он есть, если он слышит меня и если он не хочет, чтобы я это сделал, то пусть подаст мне знак. И как раз в этот момент у меня зазвонил телефон. Я подошёл к аппарату и увидел на табло надпись: «Господь Всемогущий…» (Almighty God). Я смотрел на звонящий телефон и не смел поднять трубку.
    Церковь, в которой служил пастор, называлась Обитель Господа Всемогущего (Almighty God Tabernacle).