Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Жовтень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Може візьме, може не візьме. Справа не в тому. Прочитайте краще першу сторінку теми.
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Перечитала темку все зрозуміла. Виписуючись з роддому жовтушки не було взагалі, який був білірубін навіть не знаю, ніхто не казав, та й я не питала. Жовтушка з'явилась на 5-тий день дома. Нам завтра мають брати кров на рівень білірубіну і казала лікарка кластись в лікарню будуть капати, але перечитавши темку зрозуміла, що в цьому немає ніякої необхідності, дитина на ГВ, за місяць набрала 1 кг, за добу в середньому набирає 60 г. ніяких більше ознак немає крім колік, короче я вже сама з тим всім розгубилась....Порадьте щось
     
  3. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    [/COLOR]
    може вам теж варто підійти на Орлика,принаймі,почути думку іншого лікаря,бо дільнича в тому питанні напевно не профі.
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Цілком згідна з написаним. То буває не зовсім просто, як здається. Виписують з ПБ з одним показником білірубіну, вдома за певний час він може нарости. Мала аналогічну ситуацію. Кварцували ще в ПБ 5 днів, виписали, за тиждень наросло до 210. І мусили їхати на Орлика, там ще 9 днів провели, кварцування + ложка. А ж тоді почало падати. Показатись треба, а вже чи лягати самі вирішите.
    Ще додам щодо ГВ у моєму випадку (АВО конфлікт) ні одна з лікарок не перечили ГВ лише за. І там на Орлика багато таких жінок з дітьми (апельсинчиками), вікна прозорі (хто був той знає) все видно, то жодна з мамочок не обходилась без грудей, я до того що вони всі там (лікарі молоді) за ГВ.
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2013
  5. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    В мого малого була жовтушка, то мені навпаки казали годувати грудьми щоб пройшла. Малий гарно так був пожовтів на 3-й день (день виписки), ми навіть погнали з ним до педіатра в суботу (малому було 5 днів), та нас заспокоїла, поміряла білірубін такою електричною фігньою, він був нижчий ніж при виписці з лікарні.
     
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Відлежали ми 3 дні в лікарні з жовтушкою під капальницею і фототерапією. Білірубін впав до 145, лікарка казала догодовувати окрім цього ще кашею, чого я звісно не робила. І при виписці вона мені сказала, що білірубін впав не набагато через те, що я годую груддю:girl_devil: на що я їй відповіла, то давайте перевіримо моє молоко, в якійсь приватній лабораторії, якщо така є і будемо знати чи це від молока, на що вона мені відповіла, що це повний абсурд здавати молоко, хіба би я була хвора на снід або туберкульоз от тоді треба. Короче от такі в нас лікарі, а ще сказала прийти у вівторок на контроль і якщо білірубін не впаде, то мені все таки прийдеться відлучити дитину на 2 дні від грудей....
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Роздрукуйте протокол, візьміть з собою.
     
  8. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Міняйте лікарів.
    Доречі: Ваша лінійка каже, що дитині місяць - то часом не фізіологічну жовтуху зібралися дхтори лікувати?:pardon:
     
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Так фізіологічну затяжну, кажуть, що погано впливає на організм дитини, на нервову систему.
     
  10. SoloZiLvova

    SoloZiLvova Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Почитайте таку інформацію http://am-am.info/zheltuha-grudnogo-moloka/ Може стане у пригоді:girl_wink:
    Кусок процитую:

    "Пороговым безопасным уровнем неконъюгированного билирубина у доношенного здорового малыша считается 300-340 мкмоль/л, если выше – возможно назначение фототерапии и дальнейшее обследование на исключение иных патологических причин желтухи.
    При физиологической желтухе или желтухе грудного молока не бывает поражения головного мозга, даже при очень высоком уровне билирубина. Длительные наблюдения за нервно-психическим развитием детей, перенесших желтуху грудного молока, подтверждают вышесказанное. Ребенок с желтухой грудного молока не имеет отклонений в состоянии внутренних органов за исключением желтухи и гипербилирубинемии (высокого уровня билирубина). Он активно сосет и при правильно организованном грудном вскармливании получает достаточное количество молока, имеет частые мочеиспускания и повторный стул в течение дня, хорошо прибавляет в весе, имеет хорошее настроение."
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Нам теж в свій час таке казали, але реально таких даних нема.
    У старшого була жовтушка, в місяць прямий білірубін був 20, прописували фенобарбітал, відлучення і т.п. Ми купили ліки, купили кашку, два дні на ті пакети подивилися і все викинули. В півтора місяці дитина сама побіліла.
    Для мене основним аргументом не лікувати якраз була відсутність фактичних доказів негативного впливу на нервову систему, все тільки з опери страшилок. Зараз малому 5, "негативні наслідки" якось не проявилися ))).
    Я собі ще ту жовтушку пояснювала і стимульованими пологами, чого звичайно доктор не підтвердить.
     
  12. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    В нас теж проблема з жовтушкою, донечці вже 2,5 місяці. Виписували з роддому білірубін був 114 сказали: "за місяць зійде нічого страшного". В місяць не зійшла, поїхали ми на Орлика там нам виписали феноборбітал, аналізу не робили і відправили додому, ми довго думали і вирішили його не давати, тож повезли дитину в Охматдит, там аналіз показав білірубін 160 виписали карсил і біле вугілля, через 10 днів такого лікування білірубін 139, сказали ще давати 11 днів, все це ми пили і якраз треба було йти в поліклініку бо вже стукнуло 2 місяці, там дільнича сказала, що жовтушка зійшла, проте ми дуже загоріли на личку і відповідно смуглі, але очка білі. Проте щось мене та жовтизна її мучить і от не знаю що робити, скажіть де вимірюють білірубін електроним вимірником, бо доня дуже важко переносить аналіз чи може спочатку звернутись до невропатолога?
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Виміряти електричним пристроєм можна на Орлика в консультативній поліклініці в завідувачки. А в нас білірубін впав до 119, але печінкові проби піднялись з 1,2 до 2.4. Лікарка каже відлучити на 2 дні від грудей і все стане на місце - проби впадудь. Прошу порадити толкового педіатра, з яким можна б було порадитись. Не хочу дитину відлучати від грудей. Буду вдячна за контакти
     
  14. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    а як це визначити? ми такого нічого ніби не здавали
    зате були на УЗД - все ніби в нормі
    а ви вітаміни якісь вживаєте? не знаю, наскільки правда, але ніби-то вживання вітамінів продовжує ту жовтушку...
    так мені ніхто і слова не сказав проти ГВ
     
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    фенобарбітал досить потужний медикамент, який серйозно впливає на функцію печінки. Галстена призначена для "підтримки" печінки. Тому печінкові проби можуть бути поганими ще і через вживання люміналю.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

     
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

     
  19. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    В нас наразі з жовтушкою ситуація така: білірубін впав до 90 (весь непрямий), а печінкові трошки виросли АСАТ 44,3 од/л АЛАТ 41,3 од/л., УЗД в нормі. Виписали нам Галстену і Біоспорин. До слова останній місяць жовтушку нічим вже не лікували, їли мамине молочко, бо мови про відлучення від грудей не було, а також багато гуляєм на сонечку. До речі були в невропатолога до дитини претензій немає і ще вона сказала, що в такої дитини білірубін повинен бути нище 100, а 20 це для дорослої дитини норма. А ще нам порадили перездати печінкові в приватній лабораторії, бо лікарка сказала що її практика показує що різні лабораторії дають різні показники от так от.
    А і мені лікарі говорять, що жовтушка в нас від стимульованих пологів!
     
  20. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Ага, вони всі радять відлучати. І дільнична радила, і в Чорнобильській і дорога приватний педіатр.
    Нам дитина пожовкла за тиждень після виписки, а ми матолки навіть не розуміли, що то жовтушка. Ну думали, що шкіра така ще після пологів. Вже в місяць і поліклініці нас відправили в Чорнобильську. ТАм здали аналізи і пісня та сама - відлучіть на три дні, а потім всьо буде гуд. Викликали приватну, подивилася аналізи, сказала, що то таки жовтушка грудного молока від якої ліки одні - відлучіть на ПЯТЬ!! днів. Потім собі будете годувати :girl_smile:.. уявляю собі, що би було з того годування через пять днів відлучення. Я вичитала в неті, що можна стерилізувати своє молоко. Ну мусили щось зробити, бо реально було страшно. То десь днів пять я зціджувалася, стерилізувала і годували зі шприца. А вночі просто грудьми. Дівчата, то була мука. Я не знаю як можна дитину нагодувати шприцом, вона кричала страшенно. Ну і результату щось не дуже помітили. ТАк шо потім я поклалася на Божу волю і почали чекали. В три місяці почала біліти, остаточно певно в 3,5. Наразі не бачу негативних наслідків, сподіваюся, що і не буде. Але то дуууже страшно, коли дитина три місяці тупо жовта :girl_nea: Якби якісь ліки допомагали, я б дала не вагаючись. Як згадаю той час і ті переживання :girl_impossible::girl_impossible:
    Ага, і по аналізах в півтора місяці в нас був білірубін 154. Нібито не критично, але не мало (

    Особисто я зараз переконана, що в нас жовтушка була від окситоцину, який вкололи для швидшого виведення плаценти (нафіга? сама вийшла в момент уколу) і через антибіотики, які мені кололи три дні після пологів "на всяк випадок"..