Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Жовтень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    така ймовірність існує. бо окситоцин розщеплюється печінкою , і може частково потрапляти до плоду. Але таке трапляється , якщо окситоцин застосовують у 1 чи 2 фазі пологів. При застосуванні у 3 фазі ( як у вас). він до дитинки міг би потрапити через грудне молоко ( бо через кровоток вже ні), але це гіпотетично. Бо там дози вже мікроскопічні. Хіба у вас особисто є певні проблеми з печінкою чи нирками, що вплинуло на погану метаболізацію введеного вам окситоцину і відповідне попадання у ГМ. Взагалі-то прямої залежності між застосуванням окситоцину і фізіологічною жовтушкою ще не доведено. Бо у багатьох стимульованих жінок власне внутрішньовенно і у перших стадіях пологів малюки не мали ніякої жовтушки. А про третю стадію ( коли колиться внутрішньом язево і вже після народження малюка ) ще менша статистика. Особисто у мене було 7 годин під окситоцином внутрішньовенно + на третій день після пологів ще був окситоцин внутрішьо мя зево + через два тижні після пологів я три дні приймала таблетки дезаміноокситоцину . Але фізіологічної жовтушки не було. Білірубін був у нормі.

    ---------- Додано в 12:07 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    скоріше за все, це все-таки через ваші індивідуальні особливості. Печінка не справилася з розщепленням введеного окситоцину+ антибіотиками. ТОбто тут багато залежить від стану здоров я самої мами.
     
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    От сиджу я і дивлюсь на той Нутрілон... нашо воно мені...
    В місяць дільнича забила нам на сполох, що у нас жовтушка. Я почала панікувати, бо здавати дитині з голови аналіз крові ніяк не хотіла. Проконсультувалась з неонатологом з Джамбула, але без огляду, бо вона в відпустці, сказала попити 5 днів біфідумбактерін. Попили, вроді менша, але ще є. Поїхали на Дністровську, подивилась лікарка, сказала таки йти здавати кров. Здали з ручки з вени. Показники вроді в нормі, але таки завищені і скляри жовті. Добре, що УЗД зробили і там все добре також. Вроді вийшли щасливі, що ми здоровенькі, але рекомендацію дали хоча б на 1, а краще на 2 дні перейти на штучне і паралельно цідитись.
    Кожна з дохторок питала скільки ми набрали ваги, як казала, що майже 1,5 кг за місяць, тоді робили висновок, що то точно через ГВ. Нічого вже не розумію!
    Ну а хтось таки пробував таки переводити на штучне? Комусь колись допомагало??? Для чого вони тоді всі залпом радять?
     
  3. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Ви самі відповіли-не робіть експериментів з дитиною
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Просто ділюсь досвідом.І в Дениса, і в Івана була жовтяниця більше місяця. Я нічого не робила (аналізів теж не здавала), зійшло само, після місяця, коли точно - не пам*ятаю.
     
  5. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    нам круто повезло з дільничою, напевно. Молодший місяці два був жовтуватий, я вже сама звертала на то увагу. А лікарка, кожен раз як я її про то питала (на вулиці, напр.), навіть не дослуховувала: "там вам взагалі нема чого переживати. Ви ж на ГРУДНОМУ". І дійсно, само непомітно пройшло.
     
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    В нас, на жаль, само не зійшло. Лікувались в інтенсивній терапії. От зараз майже зійшло. Ледь помітно вже. Але ніхто нічого проти ГВ не мав, навіть дивно читати, що практично всім радять переводити на штучне
     
  7. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Ну а хтось таки пробував таки переводити на штучне?

    Ми мали АВО конфлікт і як наслідок дику жовтяницю з лежанням у лікарні і всіми витікаючими. Щодо склер, то вони дуже довго сходять і самі останні. Дитина збіліє, а очі (шклисте тіло) ще буде жовтуватим. Ніхто нам не радив відлучати і я цього не робила. Ще скажу, що з нами у лікарні лежав хлопчик, натуральна "Помаранчева револіція", його білірубін не те, що палава він наростав у кювезах. Та мати його теж годувала грудьми, не відлучала, мається на увазі, що лікарі такого їй не радили.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Якщо показники вписуються в норми, нехай по верхній межі то все нормально. Скляри дуже довго приходять в норму.

    не варто цього робити, користі не буде ніякої, тільки лишня нагрузка і величезний стрес на організм дитяти, який приходить в норму, бо суміш дуже важка в травленні.
    При жовтяницях тільки грудне молоко, воно сприяє нормалізації цих всіх обмінних процесів.
    Це в перли. Не беріть то до голови, ті лікарі які не знають, будуть говорити що завгодно, що їм прийде на думку. Але не всі, є і такі лікарі, які при жовтяницях рекомендують тільки ГВ, але їх дуже мало, це ті, які цікавляться сучасною інформацією про гв.
    Віддайте, заховайте, чи продайте і забудьте.
     
  9. something

    something Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    в нашої знайомої в дитини була жовтушка. І чи то я щось не те розумію, чи що, одним словом зі слів мами, їй порадили відлучити на 5 днів, бо в дитини конфлікт, а тепер увага!!!!!! в малого 2+ і в тата 2+!!!!!.

    до гв вернулись зовсім частково.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Склери останніми біліють. Як мені пояснювали, жовтіє зверху до низу, а спадає жовтяниця навпаки - з ніг до обличчя, очі в останню чергу приходять в норму.
     
  11. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    в першу чергу жовтіють слизові - піднебіння, склери. тоді шкіра. Є жовтяниця асоційована з гв.Тобто, якщо припинити на якийсь час гв, то вона проходить, а далі годують, і вже все ок. вона не дає високих цифр білірубіну, тому не загрожує ушкодженням цнс, і припиняти гв НЕ потрібно. можуть запропонувати нагрівати грудне молоко до 60 градусів, тоді остудити і давати дитині (ржу\німагу, бо це якраз про наших лікарів)) яке гріти-суміш!). але то себе не оправдує. годуйте і вона сама по собі зникне. такі жовтяниці можуть до 2-х місяців триматись. це нормально
     
  12. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    А в нас навпаки шкіра побіліла, а от очка ще жовті і білірубін тримається останні 2 тижні 100 і не падає. Чи не задовго це, бо нам вже 2,5???
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Стоїть та моя суміш закрита. Очка вже майже біленькі ))) чесно, була готова відкрити і годувати, щоб зняти всі підозри, але вчасно залізла на форум. І плюс, як уявила, що то вночі тре буде гріти ту суміш бовтати ( то, виявляється, не так скоро) та ше й цідити прийдеться... То-то з годину не спати. Лишила дитину в спокої.
    А ше ідея виникла. Якщо можна було гріти молоко до 60 гр, то так само десь би діяло, якщо подавати морожене молоко?

    ---------- Додано в 09:40 ---------- Попередній допис був написаний в 09:37 ----------

    І ще! Що значить "асоційована з ГВ"? Забагато дитина їсть? Більшої "жирості"? Чи чого там ше?
     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Мене кожен педіатр має спитати: а чого це ви ще жовті? були в гастроентеролога?...
    І кожен другий "намацує збільшену печінку" - поки я не признаюсь, що були на УЗД і там збільшеного нічого і близько нема.
    Сьогодні вже аналіз показав 51,5. Ура, попередній (два тижні назад) був 120. Але ми вже місяць на гепатопротекторі.
     
  16. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    ні-ні))) пов"язана з гв)) а замороження і нагрівання, це не те саме. при замороженні всі елементи молока зберігаются, а при нагріванні руйнуются ті, які спричинюють жовтуху.
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    ми пробували, але то не метод лікування ні в якому разі - це метод, що допомагає діагностувати, що це дійсно прегнанова жовтяниця.

    при повернення на ГВ білірубін повертається на попередні високі показники, але принаймні вже знають, що то не страшно

    всі лікарі, з якими ми стикалися, так і казали - що оце вже точно поза-поза-позавчорашній день. навіть чула, як інтернам казали - що так вважати вже неактуально, бо існують результати наукових досліджень, які спростовують такі погляди

    напевно ті лікарі, які таке досі радять, на тому вчилися, але не факт, що встигають слідкувати за змінами

    Існує думка, що затяжна жовтяниця таки має вплив на цнс, але ця неврологія проявляється десь в 5-6 місяців. Тоді, можливо, вже не встановлюють зв"язку, бо по ходу може додаватися багато інших чинників, але факту це не міняє.
     
  18. Person

    Person New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    поділіться будь-ласка досвідом, що таке каельниці при жовтушці? чи потрібно лежати в лікарні чи тільки на капельниці приїжджати?
    а які обстеження роблять? і хто може сказати чи є ризик ураження цнс, тобто який лікар?
    нам сьогодні вибір дали або крапельниці робити або гв припиняти, бо власне може бути відкладення білорубіну в ядрах головного мозку...
    То до кого звертатися, щоб знати що вона таки пройде і гв можна не припиняти? ну або не пройде і треба лікувати... :sad:
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Який вік у дитини? Який показник білірубіну? По перше знайдіть толкового лікаря, мені теж казали відлучати, але я цього не робила, лежали 3 дні під капельницями, нічого страшного у тому нема, але стрес для дитини великий, і зараз я розумію, що можливо воно і не треба було. І Вам треба визначити, який саме вид жовтушки у малюка. Бо в нас була неонатальна жовтяниця і пройшла вона десь аж в 4 місяці.
     
  20. Person

    Person New Member

    Відповідь: Жовтушка в дитини і грудне вигодовування

    Дитині зараз місяць і тиждень. Завтра будуть результати аналізу і казали, що будуть вирушувати що робити.
    В роддомі нам написали неонатальна жовтяниця у виписці, але я так розумію, що у нас АВО конфлікт. У мене перша група у малої друга.
    А добрий лікар - це педіатр чи хтось з вузьких спеціалістів? Може порадите до кого звернутися?
    А ви лежали в лікарні чи тільки приїжджали туди?