Змінити себе - можливо?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Masja, 5 Листопад 2017.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Дуже правильний і тверезий посил. Краще і не скажеш. Правда трохи ідеалізовано. Бо зі свекрухою, батьками, чоловіком - це повинно працювати в дві сторони. Нічого з того не буде, якщо ти від них "відчепишся", а вони від тебе - ні. Хіба що тебе перестане це зачіпати. А за дітей - свята правда. Джерелом 90% проблем з дитиною є піськомірство з іншими батьками - "щоб наша не гірша" і намагання зліпити зручну для всіх дитину "щоб не позорила нас серед людей". Спостерігаю таке щодня. І мене так ростили теж. :) Тому коли в себе або чоловіка бачу такі симптоми стосовно вже наших дітей, то зразу б'ю себе (і його) по руках.:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Посилати тепер всі вміють:girl_crazy:
    Мені не сподобалося. То така інструкція: станьте вищими від суєти цього світу, забороніть собі ображатися, злитися і робити дурні помилки в спілкуванні з людьми. Дайте всім спокій. Не реагуйте ні на що. Наберіть 103. Замовте номер на Кульпарківській:girl_emo:
    Людина істота соціальна і залежна від поведінки близьких. Все одно час від часу якісь ситуації будуть зачіпати, та й бажання випендритися майже в кожного проскакує. Я б не брала ті поради близько до серця.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Нє, ну то шо розвелося гуру, готових за дрібну копійку всіх навчити правильно жити - то да. :))) Але за себе скажу, до багатьох речей з цієї статті я колись дійшла сама інтуїтивно. Методом тику) І так, це працює. Якщо не сприймати все буквально і робити поправку на обставини. Батьки (і не тільки) почнуть вважати тебе зрілим, коли ти станеш зрілим.І переріжеш ментальну пуповину. Токсичні люди перестануть намагатися тебе вкусити, якщо тебе це не колише. Справді не колише, а не тримаєш себе в руках з останніх сил. З чоловіком складніше, звісно. Бо з ним живеш 24/7. Тому тут треба індивідуальний підхід... :crazy: Ну і це все не панацея, звісно. Я ж не готую їсти за однією книгою рецептів все життя і на всі випадки. Навіщо тоді користуватися якимось одними рецептами поведінки? Пробую, міксую, до чогось сама дохожу, щось читаю, слухаю, в інших "підглядаю"... В деяких сферах дозріла і якісь проблеми самі відпали. В деяких дозріваю... Якби сьогоднішнє розуміння в 20 років - було б набагато простіше. І більше часу насолоджуватись результатом, а не боротися з проблемами. Тому щиро захоплююся людьми, в яких внутрішня зрілість в заводських настройках.:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Цікаво сказано, що є то є. Життя настільки різнобарвне, що важко визначити кольоротип, і взагалі, на ту тему можна багато і довго говорити.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви таких знаєте?))
    Я повністю з Вами погоджуюся. То треба дійти до всього методом "прощупування своїми власними руками". І я б ще залишала в житті місце для помилок і слабинок: не для того, щоб їх допускати, а щоб не робити з кожної трагедії.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  7. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    Змінити себе можливо, але це потребує сильна самодисципліна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Medvedeva Kseniya

    Medvedeva Kseniya New Member

    Мені здається все можливо, певні обставини або бажання нас можуть змінити
     
  9. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Не забувайте, негативні думки руйнують людину зсередини! Відкиньте минуле і всі негативні моменти в ньому. Живіть тут і зараз. Не закривайтеся від спілкування з друзями і родичами, але уникайте постійно незадоволених особистостей. Не свариться і намагайтеся завжди знаходити компроміс.
    Якщо ви залежите і звертаете увагу на думки оточуючих то варто пам'ятати, що думка іншого – це всього-на-всього його суб’єктивна точка зору, яка має право на існування, до якої можна прислухатись - і не більше. Пам’ятайте, що у кожного з нас всередині живе свій особистий цензор. Нехай він контролює ваші вчинки, а не сторонні люди. Тай не кожна думка заслуговує уваги. Краще прислухайтесь до думки людей, які є для вас авторитетом, обміркуйте, зважте усі “за” та “проти” і тільки тоді приймайте рішення.
     
  10. Tamarra

    Tamarra миється в бані

    Я считаю, что возможно все) главное иметь цель и желание)
    --- дописи об"єднано, 5 Вересень 2022 ---
    а где вы искали тренинги по психосоматике? просто в инете или может подруги посоветовали? какой тренинг вам понравился больше всего?
     
  11. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт. По відгуках, а також просто я ходила і пробувала чи мені сподобається. Різні психотерапевти організовують різні зустрічі, на різні теми. Часто у соц. мережах є інформація про такі заходи. Не всім такий формат підходить, але поки не спробуєш не будеш знати). Мені дуже сподобалося про емоційний інтелект, виявилося я зовсім не знаю себе.... були різні практики. Ще я брала участь у психотерапевтичній групі, яку відвідувала 9 місяців, це була закрита група з 10 чоловік + психотерапевти. Це дуже цінний досвід, і я багато на що почала дивитися по іншому)....
     
  12. mehurricane

    mehurricane New Member

    Змінити себе можливо, я вважаю, але на те потрібне бажання і дуже сильне) ну і постійна, титанічна робота над собою, звісно
     
  13. Bogdana Kasandra

    Bogdana Kasandra New Member

    Дуже добре допомогають медитаціїї. Добре можна очистити думки і спийняття оточнення і ситуацій вцілому.