Знайомство наосліп (газети, інтернет): за і проти

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Sertce, 19 Квітень 2011.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Пишу хлопцеві на сайті, що ми надто різні, щоб у нас щось вийшло. На останню мою відмову мені написали: "Нічого страшного, всеодно ти була тільки одна з варінтів" :girl_smile:
    Ну, тут велике поле для фантазії. Все залежить від тону, який задасть хлопець на початку. Розказую про себе, розпитую про нього, його вподобання. А там, як піде :girl_smile: Чим більше Ви будете ходити на побачення, тим легше Вам буде підтримувати розмову :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    :girl_haha:Круто)Хотіли ви його культурно відшити,а тут бац...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Як на мене така відповідь не красить хлопця, навіть коли воно і так.....і нема чого щоб то зачепало....мудрий такого би не написав. Тим паче то ж сайт знайомств, і логічно шо там переписуються з багатьма, Америки не відкрив, унікальності також в тому плані нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та й добре,що так написав,зразу показав,хто він і на що здатний.А то не дай Боже зайшло би дальше і потім було би набагато болючіше почути таку відповідь)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. SYaryna

    SYaryna New Member

    Дівчатонька, а які сайти знайомств ви порадили б? Можливо, з власного досвіду))
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    На мою думку, то зараз майже всі сайти зпоганили пошлістю і розвратом. Хоч мене мій чоловік саме там знайшов :girl_haha: ..то мене моя кума там зареєструвала, а я від скуки якось зайшла туди. Але вже ось 3 роки живу щасливо.
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Я на Мамбі зустріла чоловіка, але там багато всяких типів, які шукають розваг. Всюди треба відсіювати, бо можна втрапити в халепу.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    І я там же зустріла свого. Але перед тим мала гіркий досвід від попереднього побачення (ледь втікла, такий попався неадекват..) До цих пір не розумію, як мій чоловік мене вмовив піти з ним на побачення (тим більше, що фото його на сайті не було). Але я вже йшла озброєна газовим балончиком, а слідом за мною йшла моя кума, переписала номер машини і т.д. :girl_haha::girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    До речі, я говорила, що на першому побаченні не буду сідати в машину, то хлопці так дивувались, вважали це якимось дивацтвом. Але, як на мене, це елементарні правила безпеки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А я сама вибирали місце куди ми поїдемо. То як почала показувати дорогу, що й сама заблудилася, а він вже думав "Господи, куди вона мене веде.." Але ж дісталися ми того кафе. Та й пішов він робити замовлення, узгодили,що я питиму коньяк ))) (хоч і не дуже люблю, але думаю для смілості треба чуть-чуть) А він вже мені потім розказував. Каже - "думаю скільки ж його взяти, 0.25-подумає що жлоб. Ну каже думаю візьму 0.5 вип"є може грам 100 а те залишиться в кафе, хоч офіціанти хильнуть в кінці зміни. А я ж на тих емоціях, як приклалася...Дівчата, я сама в шоці, як я вклала 0.5 сама, алеж видно від хвилювання воно мене й не брало. А чоловік каже думав тоді "Огоооо, що ще й за другою прийдеться йти?" То я думаю, що тоді вже він мене боявся, оце так набралася сміливості... :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 1
  11. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ...А головне, що він сидів і мені розказував, що розлучений. А розлучився по причині, що колишня зловживала спиртним, а я сиджу, слухаю і п"ю . На другий день думаю - оце гарно, він мабуть думає "За що це мені, одна пила, другу ще таку саму зустрів " Але ж зранку він подзвонив і признався, що видаляє свою сторінку із сайта, бо він намірений на серйозні стосунки зі мною. Я була в шоці. Довгенько ще морозилася від нього, сама незнаю чого... Але він не здавався, стояв під вікнами, дзвонив, привозив ліки (коли в мене горло боліло) от я й закохалася. Потім він побачив, що я не алкаш ))))) і стали ми жити дружно і щасливо :girl_dance:
    Оце пишу і так приємно це згадувати. Наче повернулася у ті дні ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Смішно Смішно x 4
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @NutkaNezabudka ваша історія показує, що не треба робити передчасні висновки)))
    Ну але завжди слід бути обережною, бо чоловіки на сайтах дуже різні.
    Це дуже мудро, я теж не сідала. Лише з одним, але ми з ним до цього кілька місяців спілкувались онлайн і в соцмережах мав реальні сторінки, то я розуміла, що він адекватний.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я от тепер незнаю, як на тій Мамбі видалити свою сторінку. Просто я позабувала паролі і логіни, не заходила туди відколи ми з чоловіком разом. Але ж якщо та сторінка ще існує, то якось незручно буде, якщо хтось із знайомих на неї натрпить (все таки земля кругла і простори інтернету теж) )))) Бо чоловік каже, що видалив свою одразу, а я,звісно, сказала що теж )))
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Я також була на Мамбі зареєстрована. Робота забирала (і забирає) весь мій вільний час. Знайомитись "в реалі" не було ні часу, ні можливостей. Тривалі попередні стосунки, болючий розрив і затяжна депресія... щоб якось вирвати мене з того зачарованого кола моя сестричка зареєструвала мене (без мого відома) на Мамбі. Я перше фукала, як так? А якщо мене хтось з колег чи партнерів по роботі, чи хтось з друзів, рідних, знайомих там помітить-то ж скандал!!)))) Але коли вона почала демонструвати мені перші повідомлення, пропозиції зустрітись-мені стало цікаво... і мене це захопило. З часом зрозуміла, що на сайті різні люди з різними потребами)) Пропозиції були різні... деякі мене дивували, від деяких була в шоці)) Була на декількох зустрічах (після досить ретельного і критичного відбору). З двома людьми зустрічі продовжувались деякий час. Але все було не те. А потім написав ВІН))) Це сталось в день, коли я хотіла видалити свою анкету... Познайомились в травні, за місяць після знайомства він зробив мені пропозицію і в жовтні ми одружились. Три місяці тому взнали, що Бозя нам зробила подарунок-в нас буде дитинка)) Тепер як подумаю, що могли не познайомитись і не бути разом, аж стає страшно))) Так що дякуючи сайту знайомств ми знайшлися в цьому світі)))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Так ото ж, я незнаю -там висвітлюється чи ні. Але всерівно той факт, я ж сказала, що видалила сторінку. (от брехло)
     
  17. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Оце і я думаю, а що було б якби не зайшла туди, не відповіла йому (бо останнім часо мене просто там всі дратували). А сталося це якраз в мій день народження. То я теж кажу, що це Боженька мені такий подарунок зробила )))
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2016 ---
    Та я й логіна навіть не пам"ятаю ) Взагалі незнаю, як туди потрапити. Вже ж багато часу пройшло.
     
  19. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Може через пошту?
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Якщо Ви довгий час не заходите - Ваша анкета стає неактивна.

    Ну і про мамбу...Цей сайт досить сильно змінив моє життя. Там дійсно водяться різні. Мій лось з мамби. Але і на мамбі я зустріла багато цікавих людей, з якими я почала дружити. Інколи просто цікаво попереписуватись. Як бачила що розмова шла не в те русло - просто заблоковувала людину і на тому кінець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1