Зрада чоловіка, що робити?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іксік, 23 Жовтень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    і не вірте! хто Вас змушує?
     
  2. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Вчора говорила зі своєю знайомою, в неї під серцем нещодавно зародилося нове життя, але її чоловік зробив їй саме в цей момент сюрприз: звалив від неї до іншої! Але вона якось його повернула, каже, в дитини має бути батько. Чоловік же продовжує мотати їй нерви...Ну не розумію, нащо отаке щастя треба, особливо під час вагітності! Не вірю, що він довго втримається, що знову не кине її...та й дитині такий батько навряд чи потрібен...Я б з таким розпрощалася без жодного жалю.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Я в принципі завжди вважала, що будь-яким способом требе зберегти сімю, навіть переступивши через себе. Але от думаю... Не знаю чи змогла б вибачити, навіть якби дуже хотіла. Просто були у житті ситуації, коли зраджували хлопці. Одного дуже любила, але після того як довідалася про зраду, дивилася на нього і мені було бридко навіть від думки про поцілунок з ним. Знаю, що так би було і з чоловіком, але ще би прийшлося жити під одною кришею, спати в одному ліжку, робити вигляд благополучної сімї... І що далі? Потім діти повиростають, розійдуться... а ти фактично лишилася один на один з чужою тобі людиною... Отакі у мене думки.
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    В мене такого не було , але десь читала, що таке буває. Може чоловік дуже серйозно, тобто надто серйозно ставиться до тої вагітності і боїться, щоби чогось нефайного не сталося. Тому, як на мене, це зовсім не говорить про зраду. Не грузіть себе, а тіштеся своєю майбутньою лялею.
     
  5. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    то було для juli26. я трохи нуль в тих додаваннях
     
  6. Вєрка

    Вєрка Active Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Зраджують всі чоловіки!!!!!
    І морально і фізично. Це є їхня фізіологія така, навіть якщо у сім'ї все добре і чоловік закоханий. Він може зраджувати, але кохати тільки ВАС.
    З роками чоловіки лягають у ліжко не з тілом , я з душею.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Virochka

    Virochka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Та ну... Далеко не всі! Не можна всіх рівняти під одну гребінку, для одних зрада то є норма, а для інших неприпустима річ. В мене з чоловіком далеко не все окей, але у вірності його я впевнена.
    А взагалі спроможність зрадити, як на мене, закладається десь на генетичному рівні, і, можливо, чоловікам ця риса притаманна більше, але і жінки є такі, що ого-го...:cesored:
    А з роками чоловіки лягають у ліжко з грілкою:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Ну так, якщо переконувати себе і коханого, що всі зраджують, то він і зрадить. А що? Дістав установку, десь воно закарбувалося, чого б не зрадити :)
    Дівчата, налаштуйте себе на позитив. Думайте про хороше і поганого не станеться.
    Знаєте, є такі ліниві-ліниві чоловіки, їм важко з дивана встати не те що дружину зрадити :)
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Як це всі? Так само можна сказати, що всі п'ють, лаються і т.д., це те саме, що казати що, "всі жінки - відьми" чи ще щось. Зрада - це серйозно, але на пустому місці вона не виникає. Спочатку думки, потім слова, потім діла. Та й щодо "закоханого чоловіка", то я ще не бачила, щоб чоловік в якого ростуть крила, блистять очі і світиться душа думав про зраду :no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Мені здається що вас образили там чином... і того ви ставите всіх під один штамп:umbrage:
    Зраджують НЕ всі!!!! Одні не зраджують бо розуміють, що мають найкраще, і свідомо НЕ ЗРАДЖУЮТЬ, є і такі яким просто не трапляється жінка з якою вони б хотіли зрадити.
    А на рахунок того, чи пробачила б я зраду коханому - то так!!! Якщо б я бачила що він мене любить, і що його мучить ця зрада, та й він ще вголос визнає провину і вибачається, то звичайно я його "прийму" назад
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    ох, і я обговорюю цю тему з чоловіком, просто в нашого кума зявилася така от жінка на стороні... довгенько вона вже в нього... то він до неї трохи піде , то знов до дружини вертається... на останьому тижні вже дві ночі в неї провів... вчора з день народження яке святкував з чоловіками-друзями так і не вернувся... то дружина цілий день переживала, він трубку не бере, потім вже вирішила в міліцію йти, а він подзвонив і сказав шо вже багато раз вертався але більше не хоче... А коханка там ше та кобіта... двоє дітей... не встидається нічого.. з нею говорила вже і мама його і сестра... до дружини вона дзвонить періодично... Не відпускає вона його і все... Шкода мені подругу а порадити що незнаю...а шо ви скажете?
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А що тут порадиш - це лише їхнє і як собі вирішать ту проблему, то так і жити будуть. Шкода вашу подругу і дітей, але ви цього не показуйте, бо жалість лише слабшою робить, а їй потрібно бути сильною заради себе і дітей. Ще одне, якщо вона фінансово добре почувається, то дасть собі раду - жінки набагато швидше пристосовуються до обставин. Дасть Бог не пропада, а ще щасливою буде. А щодо чоловіка, якщо один раз зрадив, може ще не раз, а, можливо, це не його половинка була (хоча не розумію чому так довго це виявляв). А ви краще не радьте нічого, бо хочете, як краще, а ще й винною можна залишитись...
     
    • Подобається Подобається x 11
  13. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Квіточка,тут хіба підтримати можна і то дотримуючись нейтралітету..краще сказати щось на кталт:дай свободу тому кого любиш,якщо повернеться він твій назавжди,якщо ні-він ніколи не був твоїм!",а от погано про нього краще справді не відзиватись-бо це життя, люди сходяться- розходяться ,а ви потім крайньою залишитесь..а він все ж кум!Скажіть, що як жінка жінку ви її звісно розумієте але можливо в їх стосунках якесь"але",про яке знають лише вони ,тому краще їм самим сісти і як цивілізовані люди все обговорити.І напевно спробуйте пояснити їй що в цій ситуації вона не "слабка покинута жертва",а сильна віільна жінка-тоді вона почуватиметься справді сильнішою...а їй ті сили ой як потрібні!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    вибачте, але я взагалі цього не розумію...
     
  15. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    мала на увазі коханку...
     
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    :xaxa::xaxa::xaxa::xaxa: Оце точно
    А ще ж треба кудись водити потенційну коханку, десь їй лапшу на вуха трусити, грошики з сімейного бюджету на неї тратити:8: Це ж так не буває, йшов собі чоловік...оппа і зрадив:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    да я поняла... но зачем вашей подруге такой МУЖ, который не может понять кто ему дороже, может быть мои слова прозвучат громко, но я никого не принуждаю к каким-либо действиям и никого не хочу обидеть - он ведёт себя как тряпка, издеваясь над двумя женщинами и пока она будет себя так вести (звонить искать его, беспокоиться о нём) он будет продолжать бегать из семьи в семью, послала бы его подальше и показала бы что он ей не нужен, что она вполне может справится без него, и тогда (возможно) если в нём осталось ещё что-то мужское он бы задумался. А таким поведением она только даёт ему понять, что его всегда ждут, беспокоятся и что бы он паршивого не сделал - его всегда примут обратно. В большинстве случаев отношение мужиков к женщине зависит от самого поведения женщины, ваша подруга разрешила "сесть себе на шею" вот он теперь катается, да ещё и погоняет... :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    Теоретично правильно, а от на практиці.... то ох як не легко... до того ж він завжди каже що йде на ліво, бо дружина не приділяє належної уваги, бо не користується інтернетом, бо не займається собою(хоча вона в свої 29 прекрасно виглядає, і ше шоб всі так себе доглядали)... короче каже, шо винною в тому що він гуляє є дружина... (чується мені шо його хтось в тому майстерно переконав). Я ж розумію шо в всіх нас є таракани... але ж не всім зраджують...
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. bast3t

    bast3t Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    раз он уж так говорит то 98% что это :cesored: не проблема в вашей подруге, ему что ни делай :cesored: он будет это говорить: она пойдёт заниматься собой - он :cesored: скажет, что она опять же не уделяет ему время, а занимается :cesored: только собой и пусть :cesored: может скажет спасибо, что его жена не сидит в интернете, а то давно уже бы поняла за кого вышла замуж, одно дело когда тебе точечно говорят, а другое когда все и в один голос, возможно действительно пришло время ей задуматься о себе, а не просыпаться с опухшим лицом и не пить валерьянку :clapping:
    ей всего лишь один раз надо попробовать сделать хоть что-то на практике и ей это понравится, под :tanksmile: таких самовлюблённых эгоистов:feminist:
    переживши такое один раз, она найдёт в себе силы быть СИЛЬНОЙ, ей просто нужно понять, что она хозяйка своей жизни и никто не имеет право унижать её говоря в лицо: "я иду налево и ты в этом виновата!"
     
    • Подобається Подобається x 16
  20. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Зрада чоловіка, що робити?

    А знаєте, інколи зрада в сім'ї відбулась, хтось пробачив, хтось подумав, і живуть нормально далі, а інколи ніби ніхто і не зраджував, а живуть як чужі, якась зрада духовна відбувається,
    от в мене свекор живе з свекрухою як чужі люди-сплять окремо, бюджет окремий, він їй як що купує, то вкредит, вона йому гроші віддає, а все через те, що мама його заставила в свій час женитись, тепер він "женився" на роботі та релігії, та всіх доймає.
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.