Звична ніч: чому не спиться?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Березень 2011.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Тема для тих, хто не спить. Уночі. ;)

    Для "доброї ночі", "добраніч", прошу використовувати тему "Привіт, па-па!!".

    Балакаємо про причини, чому не спиться!
    Для інших тем (косметика, стосунки тощо) використовуємо відповідні теми на форумі. Якщо є бажання просто побалакати, не оминаємо наш форумний чат.
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Спати не хочеться узагалі - думаю над глобальними завданнями дня грядущого. А можливо, причина мого неспання - у графіку роботи?
    А через які причини ви не спите ночами?:)
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Бо болить голова.
    Просто не подужала робочого дня.
    А взагалі лікар казав, що це симптоматично для тих, в кого проблеми з щитовидною. От в середу нарешті потраплю в Сімекс-соно, щоб сказали точно - я просто лунатик, чи захоріла.
     
  4. Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    І я знову не сплю. Ще з учорашнього ранку :morning1:
    Мені майже завжди не спиться, бо я - натуральна сова. Вдень - сонна муха. А вночііііі :girl_dance: Завжди знайдеться якесь заняття до роботи. Зараз от кицьку намагаюся таблетками нагодувати. А вона випльовує, і все.. :girl_cray:
     
  5. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    В мене це графік навчання.Ще маю вчитись на завтра,але тааак ліньки:girl_cray:
    В мене теж вночі стільки енергії з'являється)
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Рецепт.
    Щоб Ви заснули пошвидше - раджу відкрити їй широко рота і в саму горляночку поцілити. а тоді закрити мордочку і потримати закритою троха, щоб ковтнула.
     
  7. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Не спиться, бо я сова ( не та, що літає :) ), але кожного ранку, крім вихідних, шкодую дуже, що таки не заснула вчасно, і даю собі слово заснути як тільки повернусь додому)).
    Та наступної ночі все одно не спиться...
    Вночі можна спокійно обмірковувати різноманітні теми, філософські і буденні, читати, та займатись іншими корисними справами. В разі закоханості частенько не спати вночі - це природньо. Хоча коли все ж заснеш, то й сон солодший. А ще раніше, не згадаю вже коли останній раз, вночі мені гарно писалися вірші!
    І взагалі, люблю я ніч, а особливо травневу!
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    а я останніх років 7-8 мрію лягати вчасно спати... винятки були, але незначні) сьогодні по плану ще фільм "Бурлеск", бо на премєру так і не попала і опісля надіюся таки вляжуся, бо коханому дуже рано на роботу, а в мене просто багацько роботи завтра)
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Коли вчилася в університеті - то графік навчання теж був основною причиною неспання :)
    А тепер - робота після обіду в основному:) І як тут вночі спати? (питання риторичне).
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    А я от вчора лягла в 12, але сон все одно не йшов. То краще той час чимсь займатись, ніж просто лежати в ліжку і в стелю дивитись.
     
  11. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Я не сплю, бо мій коханий поряд бавиться на компі:girl_crazy: і то клацання мишкою зовсім не як колискова...:girl_mad:
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Насправді я нерідко роботу беру додому.
    Ввечері перестають дзвонити телефони, забігати натовпи людей, з"являтись термінові завдання. Може й звикла з часом до такого графіку, вночі - спокійніше, можна зосередитись, нарешті.
     
  13. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    В мене так пари починаються з 3год.,поки прийду додому,щось зроблю,то вже нічка і спати не дуже хочеться:girl_cool:
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    А мені не спиться... бо чоловік в відрядженні... як він в дома, лягаю нааабагато раніше:kiss3:
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    І мені не спиться))) бо це єдиний час, коли я можу повишивати)) Тому отримую максимум задоволення)))
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    І я натуральна сова. Але колись то ще було в допустимих межах, а з моїм чоловіком я стала ще більшою совою :girl_crazy: В нього вночі просинаються сили-він колись оркестровки лиш по ночах робив, бо йому тоді ніхто не заважає і навкруги тиша...:girl_in_dreams:
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    до весілля - пів на десяту вже була в ліжку, завжди була жайворонком, а чоловік сова - ще й яка, засинає не раніше другої-третьої, так і тепер я не сплю. принаймні намагаюся не лягати спати раніше півночі, бо не хочу будити його вранці, та й він мені спати трішки заважає. от і сиджу на форумі...
     
  18. Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Я так собі думаю - може то я сова, бо мене батьки в садочок не віддавали, і я спала до обіду? От і "зсовилася" наніц :girl_crazy:
    Скільки себе пам'ятаю, ночами не сплю..
     
  19. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    А я не сплю,бо сова-совища,ще й народила собі совенятко (але "воно" вранці жайворонком "підробляє" правда))))),ще й завтра вихідна,тому:girl_dance:
     
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Звична ніч: чому не спиться?

    Це гарний снодійний засіб.))
    Хто ще які запропонує?
    Сьогодні слухали рекламу - 95 відсотків батьків недосипають. Співробітниця питає - а ті 5% хоч сплять? Кажу - точно сплять, бо мають таких сплюхів під ранок, як я була - я легко спала до 10 ранку ще з пелюшок.))