Viewing blog entries in category: Робота, що дарує радість

 • Ligymunka
  У своїх працях Шептицький писав, що ключ до економічного процвітання — це Євангеліє. На початку ХХ століття у Галичині саме священики дуже часто ставали засновниками та керівниками кооперативів, які слугували основою добробуту українців. Сьогодні інвестиційні проекти Шептицького призабуті, а багато хто в Україні переконаний, що церква і бізнес — речі непоєднувані.

  [​IMG]
  З економічного вчення Шептицького викладач соціальної економіки Зеновій Свереда виділив 10 порад щодо ведення бізнесу. Основні засади для економіки можуть бути такими:

  1. Шукай правду, а не прибутку. Справжній добробут є тільки тоді, коли отриманий завдяки твоїй праці, яка принесла користь і щастя іншим. Наслідуй засаду не інвестиції — бізнес — прибуток, а мудрість — творчість — добробут. Пізнай правду: вона визволить тебе і принесе належний прибуток.

  2. Притримуйся законів етики та духовності, не роби іншим того, чого не бажаєш собі. Не роби з гроша божка для себе. Гріш — це засіб, а ціллю має бути збереження дару життя, гармонія з іншими, собою та Богом.

  3. Не зловживай довірою інших, будь свідомий і своїх прав, і своїх обов’язків. Розвивай те, що є прекрасне, а не роби гроша на людських вадах та слабкостях. Будь винахідливим та творчим.

  4. Пам’ятай віддавати принаймні 10 відсотків на корисні справи для громади, вразливих верств. Тобто люби ближнього, як себе самого. Це і є справжній відпочинок і свято: бачити щасливими людей навколо себе. Не використовуй це для самореклами, а відчуй обов’язок перед суспільством, що дає змогу тобі стати заможним.

  5. Не забувай, що первинне значення економіки — це турбота про дім (йокос-номос). Твоя приватна власність не є лише те, що придбав, а й світ навколо тебе, що є тим справжнім домом, в якому живеш (планета, природа, ресурси, територія). Не руйнуй довкілля заради прибутку.

  6. Твоя діяльність не має нести зубожіння та смерть іншим, не затримуй заробітної плати, шануй право [​IMG]інших на гідну винагороду, не використовуй різні спекулятивні схеми, не доробляйся на кволих людях, що не можуть себе захистити.

  7. Не руйнуй сімей, турбуйся про добробут. Турбуйся про спорт та здоровий спосіб життя. Не економ на безпеці для своїх робітників.

  8. Не кради майбутнє у своїх дітей, не руйнуй своїх і чужих талантів, не лобіюй законів, що руйнують справедливість і мир.

  9. Не поширюй інформацію про продукти і діяльність, що не мають якості. Не вживай медіа для маніпуляції людьми в економіці. Зосередься на якості, щоб було радісно продавати і виробляти те, що дійсно потрібно людям. Заощаджуй і не витрачай кошти на надмірну розкіш: пам’ятай, що інші вклали свою лепту у твій добробут — тому допомагай не тільки бідним, а й талановитим.

  10. Неси добру звістку, роби добро. Пізнай красу світу, а не руйнуй її. Твій стан — це навчитися давати, а не брати. Тому не кради те, що не є твоїм, а розвивай таланти та здібності. Тільки так станеш справжнім господарем на землі.

  Джерело http://dyvensvit.org/articles/105928.html
  lyubashka, KrystynaM, Carrie та 2 іншим подобається це.
 • Ligymunka
  :girl_spruce_up::girl_curtsey:
 • Ligymunka
  Дівчатка, така гарна погода, що хочеться жити надворі :connie_pull-pigtail

  Всім файних прогулянок :girl_claping:
  ylicha подобається це.
 • Ligymunka
  :girl_tender: Натуральні підгузники - це просто :girl_yes2:
 • Ligymunka
  Дівчата, це так класно носити дитинку в слінгу !!!
 • Ligymunka
  Всім гарного дня і приємних слінгопрогулянок :girl_in_love:
 • Ligymunka

  Всім хто сьогодні святкує Різдво - файного різдвяного настрою.:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
 • Ligymunka
  Всім бажаю файних і солодких подарунків від св.Миколая :connie_pull-pigtail:girl_tender: