прохання проголосувати: Громадський проект "Соціальна комора"

Published by Melian in the blog Блог Melian. Перегляди: 660

Друзі, львів'яни, дуже прошу допомогти підтримати своїм голосом цю так потрібну нашому місту і її мешканцям ініціативу. проголосувати зовсім не важко, а потрачені вами кілька хвилин можуть принести велику користь багатьом людям у майбутньому!
В теперішніх складних економічних умовах існує чимало багатодітних та неповних родин, розмір щомісячного доходу яких не дозволяє забезпечити навіть базові потреби сім’ї в побутових речах. У багатьох випадках люди не мають найнеобхіднішого. Одночасно – багато львів’ян не знають куди подіти зайві та старі речі.

Використовуючи власні сили та залучаючи однодумців, БФ «Християнський центр допомоги Анни-Марії» відкрив соціальний центр допомоги, де проводиться збір речей та надається допомога соціально-незахищеним верствам населення. За 8 місяців роботи центру допомогу отримали більше 600 людей. На даному етапі, робота центру залежить від волонтерів та добровільних пожертв, що не завжди дозволяє реалізувати заплановані проекти, оскільки фінансові надходження є незначними та нерегулярними. На успішному прикладі роботи даного соціального центру розроблено проект «Соціальна комора», реалізувавши який, допомогу зможуть отримувати більше 5000 людей/рік. Проект передбачає відкриття нового великого соціального центру допомоги у м. Львові.
Докладніше про дану ініціативу та можиливість проголосувати за неї Ви знайдете за даним посиланням: "Соціальна комора" - центр надання безкоштовної допомоги людям в складних життєвих обставинах | Громадський Проект Львів
You need to be logged in to comment